Najdi forum

Logično je samo to da normalnega in nenormalnega ni, ampak je vse odvisno od pogleda posameznika in pika, ti mi še vedno hočeš po drugem tiru (ko že priznaš da normalnega ni ker je odvisno od pogleda posameznika) prikrast notri da pa NEKAJ ni normalno ker pač ti misliš da ni.

Drugače pa še za razmislek, manjšina misli pravilno, večina pa drugače. in ja manjšina je tudi 1 oseba 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

dragi Ronin
verjamem da ti je tezko, ampak pazi kako osvajaš, ne smeš bit prehiter in ne prepozen
glede zensk ali punc, vse kar daješ dobis nazaj,kot da nas obkroza nek jojo efekt.
pa tud to je res, da smo zenske tud drugacne,morda ne vse,ampak po moje je dobrodoslo da se pove na en sikren nacin da ti je vsec, da ti je fajn z njo,ne vsiljivo,ampak tud ne prenežno.
ja kompliciram;PAC zenska…


Vzratna psihologija – “nefajn” punca ne bi pasala v gostilno. Zakaj ? Zato, ker bi verjetno s svojo zateženostjo in negativnimi vibracijami odganjala stranke. Vprašanje ? Ali so vibracije, ki jih oddaja, zaradi katerih TI misliš, da je fajn, pristne, torej je ona “fajn” tudi ko zapusti gostilno in gre na drugi konec Slovenije, ali samo igra (vlogo fajn gostilničarke, natakarice, skratka karkoli je že njena vloga v tem poslopju) ? To je sedaj ključno vprašanje oz. resnica (zate).
Namreč lahko bi ugotovil, da ko se zaklene gostilna, da postane čemerno, cinično bitje, ki rado gleda Satirično oko in poje galone sladoleda Planica. Nasprotje od tvojega zaznavanja nje v primarnem okolju. 😀


To pa verjetno že ve, da ne bi mogel cel dan, če bi imel kakšno zraven sebe, nažigati špile… ali ? Tudi zame to ni več, pa sem bil HC gamer v svojih časih. Sicer pa odvisno kakšne igre rad igra (strateške, miselne, streljačine). Je pa posledica lahko to kar navajaš (beg od realnosti), vendar ni nujno.[/quote]

Punco odlično poznam v privat lajfu in se ne spremeni 😉

Kar se pa špilov tiče zato pač nimam nobene zraven sebe, raje pridem se dava dol pomalcava kaj pogledava film potem pa je ne vidim 2 dni in lahko ko in če me prime ŽELJA nažigam špile tudi 2 dni skup (če si vzamem dopust)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Kaj pa ti, ko tu visiš že več let, verjetno še vedno vsak dan po več ur ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ampak res, Marko, s čim se ti sploh ukvarjaš v življenju, če imaš že več let vsak dan po več ur časa za visenje na forumu?


Kaj pa ti, ko tu visiš že več let, verjetno še vedno vsak dan po več ur ?[/quote]
Človek bi prav tako lahko pomislil, da bežim od realnega življenja. Ampak meni življenje kot ga imam, povsem ustreza. Je pa res, da se je v letih, odkar sem tukaj precej spremenilo. Ne bi pa sedaj pisal osebnih izpovedi, saj vsak ve, kje me najde, če ga kaj več zanima o meni. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja, z Monom, a se ne vidi?


Kaj pa ti, ko tu visiš že več let, verjetno še vedno vsak dan po več ur ?[/quote]
Človek bi prav tako lahko pomislil, da bežim od realnega življenja. Ampak meni življenje kot ga imam, povsem ustreza. Je pa res, da se je v letih, odkar sem tukaj precej spremenilo. Ne bi pa sedaj pisal osebnih izpovedi, saj vsak ve, kje me najde, če ga kaj več zanima o meni. :)[/quote]

kje – kje je že to?

Tukaj, na Mon-u vendar. Ccc. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zanimivo je tole spoznavanje ja :). Precej kvantnomehansko :D, s tem ko hočeš izvedet, akj si punca misli, a si ji všeč, ali ti gre dobro… spremeniš potek dogajanja, ponavadi v tej smeri, da ji nisi več všeč :).
Po mojem mnenju si v svojih besedah že razkril precej napak, ki jih delaš. Za moje pojme “petkrat na kavi in nešteto izmenjanih sms-ov”. Sej štos je, da to sploh ni prijateljsko obnašanje ampak že malo manipulatorsko obnašanje. Ženski namenjaš v samem začetku potencirano prijateljsko naklonjenost in to je verjetno narobe :). Zakaj bi se sploh brigal za neke globoke probleme (igral psihiatra) nekomu, ki ga poznaš 2 tedna/1 mesec? In zakaj bi izmenjal ne vem koliko sms-ov, če maš eno življenje, niti nimaš časa za to, ali pač?
Pomoje, pa spet samo moje mnenje, se moraš navadit bit brez ženske, se pravi, da te enostavno ne gane ženska kaj preveč, samo; spet ironija- do tega ponavadi prideš, če jih maš na voljo dovolj, oz. si izkusil dovolj.
nauč se biti srečen in brez skrbi (in to je izbira, ker so skrbi enostavno neproduktivne in nič ne spremenijo), in ljudje te bodo imeli radi in ko boš družaben in zadovoljen, se ženske ne bodo počutile neprijetno (in vseeno ti bo, kako se počutjo), in kar samo bo prišlo, ne glede na to, kam jih boš vabil in s kakšnimi besedami.

Če sta si dva všeč in tudi čustveno zrela posameznika potem bi morala biti vsa stvar zelo zelo preprosta in v tem primeru ni prostora za kakršnekoli igrice, strategije, manipulacije.. Prav tako vsak zrel posameznik/ca pri sebi prav gotovo ve ali vsaj sumi kaj z nasprotne strani pomeni recimo povabilo na več zaporednih pijač ali pošiljanje sms. Torej v kolikor jim to ni všečse pač od tega lahko ogradijo.

Problem je v tem ker ne glede na to kar govorimo; vsi iščemo neke “normalne” v resnici temu ni tako. Večina jih je nagnjena k drami in potrebuje v življenju dramo; ne pa neke “normalne” osebe..normalno enčijo z dogočasno in to iz razloga ker sami nimajo ničesar za ponudi zato se raje zapletajo v nemogoče čustvene zgodbe saj jim to na eni strani daje nekak lažen občutek nekega razburljivega življenja in na drugi strani večno opravičilo da pač “normalnih” žal ni..

Ronin….s kje si, greva na pijačo! Rabim…prijateljski pogovor z neznancem! hihi 🙂

Pozdrav…. pa brez skrbi, že pride prava…. ali pač ne, bolje sam kot z napačno osebo…..

Ko vidim na  veselicah   pijane punce kako so lustne    samo nevem kako naj resnično izberem za ples  .

Večkrat sem že katero povabil na ples pa sem izvedel da ima fnta   .

No punce sedaj mi pa zaupajte    kaj boste naredile če bi vas jas povabil na ples   prijateljstva   .

Tebe te ženske v tistem trenutku dojemajo kot “beta bux”, čeprav takrat sanjajo o “alpha f*cks”. Čez 5-10 let bodo pa iskale “varni finančni pristan” katerega bete omogočate. Trenutno so še na tičevskem vrtiljaku in kopičijo telegonijo.

Objava čaka odobritev

New Report

Close