Najdi forum

normalno ali ne?

Kako vezo ima starostna razlika!? Po mojem nobene.

Vse lepo in prav, Nataša. Toda, biti “drugo” kolo vse življenje – tega mislim, da si nihče ne zasluži.
Če se pa res loči in ostane s tabo, potem pa ji/ti želim kar največ sreče.

Ja deliti si ljubljeno osebo z nekom je res žalost. Sicer pa če ne bi probali potem tudi ne bi poznali lepih ter slabih občutkov takšne veze. Veš po pravici povem, da me veliko bolj privlačijo starejši moški, ter da bi bila najbolj srečna, če bi si našla takega življenskega spremljevalca. Raje živim nekaj let zelo srečna, kot pa celo življenje blefirati srečo. Ravno s tem moškim sem spoznala, kaj je to imeti nekoga rad z dušo in telesom, kajti če ne bi spoznala njega bi bila za marsikaj prikrajšana. Upam, da se bo ta veza končala pozitivno za oba. Sicer pa nekoga moraš imeti rad, pa čeprav na skriva.Sonček tebe pa sprašujem, če bi ti ta moški ponudil kja več kot le prijateljsko vezo kaj bi naredila?Bi živela z njim? Lep dan. Rada bi te spoznala.

Normalno ali ne?
Berem in berem in vedno še berem in berem in pridem do zaključka, da vrtnica je edina, ki resnično lepo odgovori še nikoli nisem kaj o njej prebrala, da bi kaj kritizirala ali pa po kom pljuvala. To se mi pa zdi zelo realna oseba, ki si zasluži pohvalo. vrtnica prav prisrčna si pri pisanju in lep pozdravček ti pošilja marelica pa vso srečo.
P. S. Mogoče bo za koga to moje pisanje smešno ja no pa smejte se saj smeh je pov zdravja veliko užitkov vam želim pri smehu. bay

Normalno ali ne?
Berem in berem in vedno še berem in berem in pridem do zaključka, da vrtnica je edina, ki resnično lepo odgovori še nikoli nisem kaj o njej prebrala, da bi kaj kritizirala ali pa po kom pljuvala. To se mi pa zdi zelo realna oseba, ki si zasluži pohvalo. vrtnica prav prisrčna si pri pisanju in lep pozdravček ti pošilja marelica pa vso srečo.
P. S. Mogoče bo za koga to moje pisanje smešno ja no pa smejte se saj smeh je pov zdravja veliko užitkov vam želim pri smehu. bay

Sory dvakrat sem kliknila oprostite

Napisal bom še svoj pogled na to temo.
Sam sem tudi pri 50-ih, imam tako delo, da imam precej stikov z ženskami tvojih let. Po miselnosti se z mladimi zelo ujamem in odnosi z nekaterimi so zelo prijateljski, lahko bi rekel, da je tudi nekaj simpatij, to je pa tudi vse. Niti na pamet mi ne pride, da bi razmišljal o kakšni resni zvezi s katero, s svojo družino sem kar zadovoljen. Zelo rade se z mano pogovarjajo o osebnih stvareh, pravijo, da jih vrstniki ne razumejo ali jim pa ne zaupajo. Verjamem, da nisem edini, ki tako mislim in ne bi bilo smiselno že na začetku metati vse v isti koš.
Lp Matjaž

hojla,
oprosti za zamujen odgovor, vendar sem bila na odmoru. Prijetne besede si mi napisala. Vidim, da si v podobni situaciji, le da si nekaj faz naprej. Ne vem, kaj bi rekla na tvoje vprašanje….oz. lahko kar ustrelim: ni šans, nemogoče, nikoli. Sama sebi govorim, da je on samo nekdo, s katerim mi je dobr, s katerim se počutim žensko in nič več. Vendar vem, da če bi bilo samo to, potem ne bi mi misli večkrat ušle k njemu, ko grem ven z drugimi fanti mojih let ali prijatelji. To, to pa že nekaj pomeni. Da ne rečem, kaj počne on!

Vendar glede na vse to, se poznam dovolj dobro in vem kako reagiram. Vedno sem čustva postavljala nazaj in razum naprej. Le v situacijah, ko se človek razneži (film, pesem…) ko preidejo na plan nežnejše misli, takrat se prikaže on. Prepričana sem, da bo stvar ostala taka kot je, ker ne bom dopostila, da nekomu nekaj vzamen oz. da prizadanem nekoga pa četudi moje želje ne bodo uresničene. S tem pa tudi morda osebna sreča. Kar pa ne bo prvič.
Vedno pravim, da če bi ljudje delali tisto, kar bi si želeli, ko nebi bilo meja in zadržkov, potem bi bilo vse drugače. Veliko več srečnih in veliko več tudi žalostnih. Tu bom jaz ostala nevtralna in se delala. da sem trdna ter si govorila, da to ni uredu in da tega ne smem. Kako in koliko časa mi bo to ratovalo pa ti ne znam odgovoriti.
Veliko sreče in pozdrav!

Jaz bi se na tvojem mestu malo poglobil vase in se vprašal, če me muči Elektrin komplex, oz. kako je bil kaj odnos s tabo in tvojim očetom…

Ti si premlada zanj oz. je on prestar zate. To nikamor ne pelje. Prej ali slej ti bo zal. Ce ne prej cez 20 let, ko ti bojo vsec mlajsi moski!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close