Najdi forum

normalno ali ne?

ne, nic nočem od njega. Bilo je kar je blo. Problem je sam v tem, da mi je dobr! Zakaj? Ker mi je fajn v njegovi družbi. nič drugega. To pa men velik pomen. Briga me za premoženje. Gre se za dobro počutje. Pozdrav.

ja, res je. Tud Richard Gere je star ampak dobr in če bi bla z njim bi mi katera marsikatera zavidala, ko pa gre za neznanca pa me obsojajo. Tako pač je. Pozdrav

Če srečaš človeka in te pritegne, začutiš neko kemijo, ki te vleče k njemu, hkrati pa se zavedaš, da z njim dolgoročno nimaš prihodnosti, imaš dve poti: ali se umakneš ali tvegaš in izkoristiš trenutek. Ta trenutek te lahko potem spremlja vse življenje kot lep ali grd spomin. To je potem odvisno od tebe, vendar ne pozabimo, da je še tako slaba izkušnja dobra, če se iz nje nekaj naučimo. Meni je moja avantura pustila spomin na nekaj lepega, na res dober sex in na prijateljstvo, ki še traja. Mogoče sem ena redkih, ki je imela srečo, mogoče pa znam pogledati stvari iz prave perspektive. To je to.
Lep pozdrav, Tia

Mandarina!
Verjetno ti je pozabila sončica napisat, da je zaljubljena. To je razvidno iz njenega, pisanja. Zaveda se, da je moški starejši pa kljub temu ne mora pomagat. Ljubezen je slepa in razlike v letih ne pozna.
Ko boš zares zaljubljena boš videla, da ljubezen ni samo slepa je tudi dobrotljiva, nezamerljiva, se ne ponaša,…………………..
Zakaj ne?
Poznam danes poročeni par s prav takšno razliko. Moški zelo urejen vitaln (vreden pogleda mladenk) Njegova sedajšna ženička (ljubka, prikupna) in jima gre zelo dobro.

LP

Draga Mandarina!

Ne morem ti odgovoriti za Soncek, lahko ti odgovorim v svojem imenu. Tudi meni so vsec starejsi moski. Obcutek varnosti, vec izkusenj, odraslost, vse to me zelo privlaci in se ob njih pocutim dosti boljse, bolj zensko. Sicer s toliko starejsimi nisem imela razmerja, ampak 15 let pa je ze bilo razlike.
Zakaj bi jo moralo skrbeti to, da bi ji lahko bil oce? Ce bi jo ze zaradi cesa lahko pekla vest, je to zato, ker odteguje moza neki zenski, ampak ce se znata zrelo obnasat, tudi tega ne bo.
Soncek, imej se lepo, dokler traja, pa pazi, da ti ne bo uslo iz vajeti.

lp

Točno tako Sonček. Lepo se imej.

Hvala. Upam, da res ne. -so stvari, ki pridejo in na njih enostavno ne noreš vplivat, le kontroliraš jih lahko. In tu je vsa umetnost. Po moje. Hvala in cao.

O razliki v letih…

On na zabavi penzionistov, ona pa na rave party-u. Cavazza in Oriana … Trideset let razlike nima neke prihodnosti! Razmisli o otrocih: jim bo všeč, ko bo dedek prišel po njih v vrtec ali v šolo???…
On ti lahko obljublja marsikaj, dati pa ti ne more preveč … Če pa je samo flirt, OK ! Ampak vem kako je v službi. Do osebe postaneš predober v dejanjih in ljubosumen pri njegovih pogovorih z drugimi,…

Lep stavek za zaključek, sonček. Drži kot pribito, kot tudi to, kar pravijo Li, Tia in Venera. Če čustveni, odgovorni in pametni ljudje nekaj ustvarijo, pa ni važno kaj ali na katerem področju, se ponavadi dogajajo lepe, veilke in dobre stvari.
Če pa jih poveže še ljubezen in (ali) kemija, pa lahko samo uživajo.

Veš kaj Bakki, važno kakšen je človek, ne koliko je star. OK, so tudi problemi in razlike itd, ampak to kar praviš, …
Takoj bi zamenjal, da bi bil (hipotetično) moj stari ata moj oče. Bil je faca, čeprav nazadnjaški, imela sva se full rada, in kar se vzgoje in ljubezni do otrok (vnukov) tiče, bi se lahko moj oče učil pri njem. Pa se žal ni. Kot se tudi ni spoštovanja do svoje žene. Mami sem vedno privoščil, da bi imela takega tipa, kot je bil stari ata.
Do svoje žene, naše babice, je bil vedno pozoren in ljubeč, on pa ga je imela za peto kolo, smet, kot ima oče še vedno mamo. Kot otrok sem si želel imeti čarobno paličico, in začarati skupaj starega ata in mamo, una dva kretena, naj se pa med sabo kregata.
Njegovih sinov nič ne moti Cavazza, tebe pač??

Res je. Prej me je nekdo očital, da gre tu za denar. NEEE. Meni največ pomeni, da je nekdo prijazen z menoj, da se počutim dobro v njegovi družbi, spoštovano….a ne v npr. z njim hotelu Slon ampak lahko sredi travnika bosa. Mogoče sem v krizi, ko to potrebujem. Vendar če pomislim, sam sex ni težko dobit pri vezah, vse kar sem omenila prej pa težko. Saj take so moje izkušnje. Samo to si želim, da nebi njegova čustva vzhajala v skrajnost?? Zase se ne sekiram.Fajn bodi.

Da se oglasim se jaz!
Pa saj vseeno,kaj bom napisala jaz ali negdo drug.
Sama sta zadosti stara in mislim,da se bo tisto zgodilo,kar si oba zelita.
Razpredati ali je to pametno ali ne je brezveze.Tudi to,kaj bo potem ,mislim,da je brez predmetno.
Dragi soncek,soncica..z nami je pa takole.Eni bodo na tvoji strani ,drugi te bodo popljuvali,vendar si vse to ze prej vedela,je tako?Ti ravnaj po svoji pameti in srcu pa bos videla ,da se bos pravilno odlocila.Sej drugace ne gre v tem nasem zivljenju,vcasih je pa treba biti tudi malo pogumen..in znati reskirati,ce si le dovolj zrel za kaj takega.In ce zacnes prevec premlevati in predolgo tuhtati,potem to ni vec to.Zato poslusaj sama sebe.Pa saj globoko v sebi ze tako ves,kaj bos storila.
Veliko srece.

Če bi vprašala Marjana KOŠIČKA bi ti odgovoril, da zamenjaj službo in prekini vse odnose.

To so sicer drastični ukrepi, ki pa se lahko sami po sebi razvijejo če boš padla v vrtinec ljubezenske afere. Če misliš da bo pustil svojo ženo , otroke, dom , družino , te moram razočarati, 95% jih ne pusti družine zaradi mlade ljubice. In to točno boš ti. Njegova mlada ljubica, s katero se bo hvalil prijateljem.
Ne mislim ti lepobesedičiti, moraš biti trdno na tleh, ko hormoni vpijejo drugače kot možgani razmišljajo. Sicer boš naredila po svoje, ne glede na to kaj bomo mi pisali. Pretehtaj vse možnosti, upoštevaj pri tem tudi druge, kajti sebičnost ni najlepša vrlina s katero se človek lahko pohvali.
Tudi leta so velika ovira, ne glede na ljubezen. Mogoče danes in jutri ne, čez deset let bo razlika OGROMNA.

Če želiš imeti avanturo jo imej, vendar brez obveznosti in pričakovanj, ter posebno brez zahtev. Boš imela vsaj eno izkušnjo več iz katere se boš nekaj naučila in se boš čez leta samo nasmehnila ob misli na to.

Da ti napišem še svojo zgodbico.

Stara sem bila 23 let, samska, s službo. Skratka vse urejeno. V firmo, kjer sem takrat delala, je prihajal poslovno nek tip, star okrog 45 let. Na pogled je bil simpatičen, vozil je mercedeza, imel dve dobro stoječi firmi s kar nekaj zaposlenimi itd. Bil pa je tudi poročen z dvemi otroki.

Moram še napisat, da v tisti firmi, ki sem delala, je bilo vse bolj na “ti”, sicer zelo sproščeno in veliko zabavanja.

No, in tisti tip se je zagledal vame. Čez nekaj časa, ko sva se oba “udomačila”, pa mi je ponudil, da bi (ker sem takrat ravno iskala svoje prvo stanovanje za najet) lahko živela v njegovem trisobnem stanovanju v Lj. (živel je na Dolenjskem), on pa bi enkrat ali dvakrat na teden prišel “na obisk” k meni in bi se lepo imela.

Seveda sem se jaz samo smejala, po svoje mi je bilo tudi všeč, ker mi je laskal.

Nekaj tednov kasneje, ko še vedno nisem dala jasnega odgovora, pa je prišel na idejo, da bi rad imel z menoj otroka (seveda nezakonskega) in da bi lahko midva z otrokom živela v tistem njegovem stanovanju (o katerem njegova žena nima pojma, da ga ima).

Si lahko misliš, da sem takoj bruhnila v smeh in še danes, po nekaj letih, ko se spomnim nanj, mi gre na smeh.

Hotela sem to povedat, da nam življenje vsake toliko časa vrže kakšno vabo ali problem in je samo od nas odvisno, kako bomo to rešili.
Jaz sem vesela, da takrat nisem nasedla njegovim sladkim besedam in materialnim stvarem, ki mi jih je ponujal, niti ne morem si mislit, kjer bi bila danes.

Tam, kjer sem danes, sem zelo srečna z mojim možem, ki pa tistemu tipu ni niti malo podoben.

Zapomni si, sonček, v življenju je več poti, od tebe pa je odvisno katero boš izbrala.

Pozdrav od sončnice!

Jaz imam 21 let in tudi dobro izgledam, pa kljub temu vem, da se poročene moške pusti pri miru! Sodeč po tvoji slovnični pisavi, ne vem kakšne funkcije v podjetju oz.službi nimaš. Po razmišljanju si še mlajša od dvajset let. Nasvet: Moj parnter je od mene starejši sedem let, pa mi je dolgčas, ker je že ful umirjen. Se ti petdeset ne zdi malo preveč? Kaj bo potem ko se bi vajina romanca končala? Boš iskala novo službo? sonček je pisal/pisala:
>
> Pozdravljeni,
>
> vidim, da si izmenjujete mnenja o svojih problemih,
> dogodkih….pa sem se še jaz odločila, da napišem nekaj
> besed. Star sem 20 let. Morda se sliši vzvišeno, vendar dobr
> zgledam. Zaposlena sem slabo leto. Zadnji mesec pa je bila
> neka sindikalna zabava. Situacija je nanesla, da sem se
> zapletla s sodelavcem s katerim sva imela prej srog posloven
> odnos. Star je 50 let!!! Nisem ženska, ki se zapleta v
> intimen odnos na zabavah, in če bi že želela bi bila lahko z
> fanti moje starosti. Ampak ne. Bila sem z njim. Celo noc sva
> plesala, pogovarjala, pela,,,,On je zabaven, urejen,
> simpatičen; skratka moški, ki je meni všeč. Na naslednji
> zabavi je blo isto. Oba sva se kot magnet prebliževala eden
> drugim. Veva oba, da nama je lepo. V službi sva skupaj cel
> dan. Ko se spogledava, mi postane toplo in misli mi uidejo…
> Od takrat se je najin odnos spremenil. Zelo je prijazen do
> mene in čutim, da tudi on nekaj čuti do mene. Pri vsem sem jz
> prva na vrsti.
> Sprašujem se ali je to normalno, da mi je všeč nekdo kot je
> on? Jaz nič ne pričakujem od njega. On je samo nekdo, ki mi
> nekaj pomeni in mi je dobr z njim. Malo me skrbi za njega,
> kajti mislim, da se njegova čustva stopnjujejo. To pa lahko
> poslabša njegovo čustveno in družinsko življenje. Al pa ne.
> Ne vem, povejte vi, če imate morda kej izkušenj s tem!

katja, pozdravljena.

Hvala za stogo besedilo. Moram ti reči, da imam odgovorno funkcijo v podjetju, da hodim na fax in da sem prej malo starejša kot mlajša. Pri pisanju svojega teksta priznam, da nisem dala veliko poudarka na pravopis, ker smatram, da smo mladi v mladih debatah lahko bolj sproščeni. Oprosti, če te je tako motilo. Nisi razumela moj forum! Nič in še enkrat nič ne hočem od njega. On ima svoje življenje in jaz svojega. Niti pomislim ne na to! Zanimalo me je samo, ali je to nomalni, da ti je lepo v družbi tako starejšega in ali bi mi lahko potrdil možnost, da se njegova pozornost stopnjuje. Všeč ti je z nekom v določenem trenutku ali pripravljen biti z nekom živeti je razlika .

Ajdi hvala in pozdrav.

zdravo sonček!

Tvoje pismo me je zelo pritegnilo zato sem se odločila da ti pišem. Tudi jaz sem stara 20 let, in se verjetno tudi zato lažje najdem v tvoji vlogi.
Kot prvo veš da smo vse mlade punce nagnjene k nenehnemu iskanju prave pravljične ljubezni, ki smo jo pobrale nekje iz pravljic ali iz romantičnih filmov.V resničnem življenju pa je premnogokrat čist drugače. Možno je da spogledovanje z sodelavcem pomeni tebi več kot pa njemu. Saj nimam osebno nič proti starejšim moškim, saj znajo biti nekateri zelo simpatični in prijazni. samo ti moški po mojem od mladega dekleta kot sva midve verjetno ne pričakuje ravno neke resne zveze in poroke zato ker je on itak dal že vse to skozi ampak neko rezvedrilo in zabavo skozi katero malo pozabi vsakdanje skrbi in po možnosti še prepir v družini. Takšnim moškim se že dogaja da pridejo v krizo srednjih let, kjer neusmiljeno lovijo zadnje mladostne žarke in to pogosto tudi tako izvedejo da imajo mlajše ženske da se lahko počutijo mlajše in bolj živahtnejše. Po mojem je dobro da dobro premisliš okoli tega in se pravilno odločiš. Vendar pa moraš pretehtati vse strani. če se odločiš za njega moraš vedeti da s tem prizadaneš njegovo družino in vse ostele presenetiš. če pa se ne odločiš , kar ti bolj svetujem. Ostani z njim v dobrih odnosih kot zdaj in ne pusti da postaneš njegov objekt poželenja da ne boš pozneje obžalovala. Upam da ti moško izkoriščanje ni tuje.

lep pozdrav;

vesnica

Vidim, da si si izdelala svoje mnenje, in da nisi neumna. Tukaj si slišala toliko različnih mnenj, da se boš odločala sama. Pa kakor koli, saj si sama gospodar svoje usode.

živjo!
Rada bi ti napisala nekaj besed o tej vezi. Tudi jaz sem v podobni, le da trenutno in upam da ne za večno miruje. Sprašuješ ali je to normalno kar se dogaja tebi. Seveda je, le da ti nekateri zavidajo. Kar pa se tiče gospoda in njegovih čustev. Pri meni je bilo isto kopt pri tebi .Komaj sva čakala, da sva bila sama pa sva se ure in ure pogovarjala, nato začela spoznavati lepote ljubezni. Res krasen človek poln čustev in razumevanja. Vsi ki so to opazili so bili zelo proti ,češ tako mlada in lepa pa s tako starim norcem. Toda jaz ga imam zelo rada in to sem mu tudi povedala. Enako je tudi z njim. Problem je le njegov zakon, ki ni ravno idealen. O vsem tem je izvedela njegova žena in sedaj je več kot ogenj v strehi. On je ful v krizi, ter se noče z nikomer pogovarjat, ker se hoče žena ločiti. Priznati moram, da sedaj ful trpim ,ker se sploh ne morem pogovarjati z njim. Tebi privoščim vse najlepše v Življenju.Aja razlika v letih pri meni in njim 22 let. Veš kaj sicer pa če ta moški ne be nič čutil do tebe, se ne bi cele ure ukvarjal z teboj. Lep dan.

Sex ni to, da eden DA, drugi pa VZAME!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close