Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija noče jest na levem boku

noče jest na levem boku

Moj sin je star 2 meseca inzadnje dva dni se začne jokat in upirat ko ga pristavim na desno dojko, njegov levi bok, ko ga dam na levo lepo pije, a na desni malo potegne in jok, in spet in spet. danes sem ga dala na desni bok zraven sebe in mu dala levo dojko jo je lepo pil, a ko ga dam na levi bok je konec veselja. zakaj to počne.

Spoštovana stsh,
bolj verjetno je, da mu ne paše desna dojka, kot pa lega na levem boku.
Iz obeh dojk mleko ne teče enako hitro, obilno, uspešno, morda mu torej desna dojka ne odgovarja. Morda bi mu vedno najprej ponudili desno dojko, ker bo sicer tam mleko zastajalo, če je ne izprazni. Morala se bosta malo pomučiti. Šele po 10 minutah mu ponudite še levo dojko.
Ker pa popolnoma bolečine v levem boku preko računalnika ne morem izključiti, se pojdita v ponedeljek pokazati, če ne bo uspeha.
Kaj pa spanje na levem boku, ga pa ne moti?
Če spi lepo na levem boku, je še bolj verjetno, da je vzrok desna dojka.

lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

ja spi normalno na levem boku, tko da se bova probala pomatrat.
Hvala
LP

Super, stsh,
potem je desna dojka tista, ki mu ne leži. Je kar običajna zadeva, da se raje hranijo na eni kot na drugi dojki, packi, že sedaj so izbirčni.
lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Ja kaj bo šele pol. hvala za odgovor in lep pozdrav

Se opravičujem, da se vmešavam,

Stsh želim vas le pomiriti, da je bilo pri mojem Žigu enako, začelo se je sicer malo kasneje, tam okoli 5 meseca, od 7,5-10 meseca sva se (in se še) dojiva skoraj izključno na levi dojki, no na desni je sedaj tudi zmanjkalo mleka.

lp, Tinka

New Report

Close