Najdi forum

NI ORGAZMA!

Lep pozdrav vsem!

S fantom imava en kar “hud” problem. No da grem od začetka. Jaz sem stara 23 on 24 let. Skupaj sva eno leto, srečna, vesela in sploh in oh se super razumeva. V sexu oba noro uživava in vse je lepo in prav, razn ene pomembne zadeve – njemu pri normalni penetraciji še nikoli v celem letu ni prišlo. Jas sem tudi njegova “prva”, tako da nima primerjave. Pri samozadovoljevanju pa vse normalno! Kaj je to? Kaj je narobe?

Hvala za pomoč!

LARA

“Narobe” je to, da se je fant 10 let samozadovoljeval in je navajen tovrstnih dražljajev, ne pa tistih, ki nastopijo, ko ga ima notri…
V bistvu je zadeva čisto enaka običajnim problemom, ko puncam pri penetraciji ne pride, pride jim pa oralno in je tudi rešitev problema čisto enaka.

Predlagam:
– naj se za določen čas neha samozadovoljevati (recimo kak mesec)
– pri sexu naj si ga pred koncem draži z roko, in ko bo orgazem neodložljiv, naj konča v tebe

Še nekaj mu lahko koristi in sicer, da se pri seksu skoncentrira na občutke v glavici uda.

Prepričan sem, da bosta ta “problem” uspešno rešila.

> vesela in sploh in oh se super razumeva. V sexu oba noro
> uživava in vse je lepo in prav, razn ene pomembne zadeve –
> njemu pri normalni penetraciji še nikoli v celem letu ni
> prišlo. Jas sem tudi njegova “prva”, tako da nima primerjave.

Trening, trening, trening in bolj mora biti sproščen in bo šlo. Če se bosta tega držala, boš lahko čez nekaj časa pisala, da imata pa nov problem – predčasen orgazem pri njem 🙂

Preobremenjen je bil s tem, da boš zadovoljena ti. Zdaj pa je obremenjen s tem, da mu ne bo prišlo.

Dovoli mu da proba še kje drugje, pa boš videla kaj bo!

Če nisi zadovolna ga PUSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨!
Če je model taka driska ga ODJEBI!!!

Ali!
Hvala za nasvet, ampak mogoče si že kdaj vsaj pomislu (k pomoje občutu nis), da maš lahko nekoga zelo rad in da si zelo želiš bit s to osebo in bi kak problem ki se pojav bil pripravljen skupej rešit a? Mislm da je to tut en pojt zveze in ljubezni ali se pač motim?

LARA

Sploh se ne motiš. Prav imaš. LP John.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close