Najdi forum

Pozdravljeni

Pred dvem mesecema sem spoznal žensko na tindru povabil ven, sva se imela super en mesec sem mislil da je vse vredu potem me je pa kar zbrisala kakor da ne obstajam, razlog za to je pa bil ker imava drug pogled na svet in njeno srce pravi da nisem zanjo…  Imel sem jo pa zelo rad. Ali so sploh se kakšne resne ženske na tem svetu ali jih je samo tako težko najti???

V svojem življenju imam večinoma poslihtano, star sem 22let, dobil bom hišo, odprl bom svoj sp kmalu, denar tudi ni problem tako da res nevem kaj bi bilo narobe z mano, pa tudi treniram kar resno v fitnesu se vidi dobro. Malo se še lovim v življenju samo mi gre kar dobro.

 

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 no, če si tako do nje nastopil, pol je mislila, da jo zafrkavas 🤣🤣🤣🤣

Resne ženske? Ljudje smo si različni in vsak ima svojo kombinacijo prepričanj, ki jih zelo resno jemlje. Mogoče je za punco pomembno, da skupaj prispevata za dom, mogoče ima rajši malo manj športnega tipa ob sebi,…  Vprašaj se – katere vrednote so tiste, ki jih ti jemlješ resno in se ne želiš pretirano prilagajati. Zavedati se moraš tudi, da ljudje skozi življenjske preizkušnje spreminjamo svoje vrednote.

Se je smetanca polizala🙆🏻‍♂️

Resne? So še ja, če verjameš.

Resne dokler so v coni udobja, ko pa tega več ni pa v večini primerov odletijo na drug cvet, kot čebelica Maja.

Odgovor na objavo uporabnika
lucky123, 18.04.2022 ob 15:08

Pozdravljeni

Pred dvem mesecema sem spoznal žensko na tindru povabil ven, sva se imela super en mesec sem mislil da je vse vredu potem me je pa kar zbrisala kakor da ne obstajam, razlog za to je pa bil ker imava drug pogled na svet in njeno srce pravi da nisem zanjo…  Imel sem jo pa zelo rad. Ali so sploh se kakšne resne ženske na tem svetu ali jih je samo tako težko najti???

V svojem življenju imam večinoma poslihtano, star sem 22let, dobil bom hišo, odprl bom svoj sp kmalu, denar tudi ni problem tako da res nevem kaj bi bilo narobe z mano, pa tudi treniram kar resno v fitnesu se vidi dobro. Malo se še lovim v življenju samo mi gre kar dobro.

 

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

pri 22 je bolj malo resnih zensk. pa tudi moskih. bo ze prisla, kam se ti mudi.

Resne pa na tinderju ja. Ti pa nobena ni nic dolzna, tudi ce hodis v fitnes haha

Ej, s(m)o, sam to da maš avto, keš pa hišo so ful nizki standardi za bit v resni zvezi. Če nimata podobnih pogledov na svet, ampak sta si seksi, je rezultat lahko samo zabava in nič več. Imela je prav.

Če je tvoja bivša taka, pol še niso vse. Če pa s takimi pričakovanji iščeš ženske pa ni čudn, da dobiš kar si iskal.

Mogoče samo hoče, da je njen tip pismen.

New Report

Close