Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost NEPLODNOST

NEPLODNOST

Pozdravljeni!

Prosila bi za informacijo, na koliko časa (2, 3 mesece) se obicajno izvaja punkcija foliklov?

Hvala in LP

Lencha mene samo zanima kje se da kupit Tahitian noni-originalni sok!?

Hvala vnaprej!

Lp

[i]""Kdor ni hvaležen v malem, tudi v velikem ne bo."[/i]

Naricis ga lahko preko maila ali telefona:

E-naslov: [email protected]
Telefon: 041-520-227

LP, Ajda

Ziujo! Mene pa samo zanima ali je možno da je ženska kar brez maternice. Ko sem bila na pregledu, ker nisem imela menstruacije pred leti (stara sem bila 15 let, sedaj jih imam 23) so mi rekli da je nimam. Zabičali so mi da ne bom mogla imeti svojih otrok. In ker me Še danes muči in ne morem tega verjeti sem brskala povsod kjer se da da bi kaj zvedela. Zasledila sem da maternico lahko samo vzamejo ven. Tako da še zmeraj ne verjamem nekako da je nimam. Menstruacije tudi nimam vendar sem prebrala da se jo da sprožiti. Noben od zdravnikov pa se mi ni posvetil, vsaj toliko da bi mi pomagal preko tega če je vse res ali kako preko medicine.To me muči odkar sem zvedela se pravi kar nekaj let, sedaj pa sploh ker bi si s fantom rada ustvarila družino, jaz pa ne vem na koga se naj obrnem ki bi mi zares pomagal.
Če mi lahko date kakšno spodbudno besedo, (ki je do sedaj še nisem slišala) se že vnaprej zahvaljujem.

…S…., če ti tvoj ginekolog nič konkretnega ne pove, bi jaz kar šla na drugo mnenje k drugemu ginekologu.

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/p/car202pb___.png[/img][/url]

s izberi si ginekologa in pojdi na pregled. Nihče razen zdravnika ti ne more dati željenih odgovorov. Pa seveda ne čakaj.

čaooo puncee.!!mogoče sm redk primer sam tako pač je…stara bom 21 let z fantom si želiva otroka….pred letom in pol sem zvedla da imam policelistične jajčnike …..zanima me nekej če ne bi slo po kakrsni koli poti ali grem lahko tako malda na umetno oploditev…..vem da sm mlada samo mam pravico do otroka ……pisiteee

Ja špelchy, če ne bo šlo po naravni poti bosta poslana na kliniko za neplodnost in potem tudi na oploditev z biomedicinsko pomočjo, če bo potrebno.
V kolikor je pa edina težava policističen jajčnik pa ti svetujem, da počasi urejaš tudi sama. Ker je to presnovna motnja začni s prehrano.

tega me je najbol strah ja :(((((samo hvala bogu da sem kaj kmalu to ugotovila …..am hrana kaj prblizn neb smela tko jest….????hvala

lep pozdrav!

mene pa samo nekaj zanima, z fantom poskušava komaj štiri mesece, da bi zanosila,vendar nama trenutno ne rata, pa me zanima, če je pri tem kriv mumps, ki ga je prebolel pri 1,5-2 letih( sicer kokr vem je imel natečene samo bezgavke), vendar ko berem na internetu piše, da naj bi mumps imel posledice nekako pri starejših dečkih.Zanima me,ali naj naredim paniko in ga naročim na spermogram, ali naj še počakam.
Kar se tiče pa mene je rekla ginekologinja,da je vse ok.Če je katera imela podobne izkušnje bi bila hvaležna za kakršne koli informacije.

Lep pozdrav!

zeky pri fantih, ki so preboleli mumps se naredi spermiogram tudi, če ne bi še načrtovala dru
ine.. Ne iz panike ampak zato, da veš kje si :)))

9 strani tem o prehrani
http://med.over.net/forum5/search.php?67,search=prehrana,author=,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=67,match_threads=0

Moj mož je prebolel mums približno pri 32-ih letih. So rekli, da ni panike, če moda niso bila otečena, pa so za vsak slučaj vseeno, takoj ko sva rekla, da nama nekaj mesecev ne uspe zanositi (3-4), takoj preverili njegovo seme. Ponavadi rečejo parom , naj poskušajo eno leto in šele potem gredo na preiskave, pri mumsu pa se splača prej ukrepati.

Pozdravljene:)
Še tukaj isto vprašanje, a je možno, da dobim povračilo potnih stroškov, drugače hodim na Umetno oploditev k Dr. Rešu?
Sam mi je danes zabrusil, da meni tega ne rabi???? Prej sem hodila na Glj in sem dobila povrnjeno, on pa tega ne dovoli::(((
Kaj naj naredim, postopek je na koncesijo in mislim, da imam pravico na povračilo?
Hvala za odgovor:)

Povračilo pripada vsem. Zakon je logično enak za vse in nima kaj dovolit ali ne dovolit. Se pa to ureja pri med.sestri in ne pri zdravniku.

zdravo Nana!

Pa je bilo potem,ko sta naredila pregled vse ok?
sej pomoje je res,da to opraviva takoj,pa je.

Lep pozdrav! zeky

zeky, ja, na srečo je bilo z možem vse ok. najbolje, da to preverita čim prej, da bosta imela več časa, če ne bo vse ok. držim pesti, da bo, in baje je veliko možnosti, da je ok, če moda niso otečena

lep dober večer…imam en problem in sem se odločila ker enostavno je pred nami vikend in ne morem priti do informacij..danes sem dobila vabilo o razgovoru zamrznjenih zarodkov,katerih je 7 in je poteklo 5 let.zaradi služb pač se nisva odločila še za enega otroka.mene sedaj zanima ker pač nismo koristili teh zamrznjenčkov ali sma še s partnerjem upravičena do ivf???glede na to da je zamznjenčkom potekla življenska doba 5tih let..in sedaj sem v dvomih in mi ne da miru.,sedaj štejem 35 let,partner 38.pred skoraj 5 leti se nama je rodila prekrasna hči po postopku ivf..prosim če mi lahko kdo pomaga,ker sem enostavno čist na dnu.ko sem danes pogledala pisamo sem vedela kaj sem zamudila,šele sedaj spoznala..in sma se spartnerjem odločila da bi še imela enega.sem upravičena še ivf postpka glede na to da nisva koristila zamrznjenčkov???prosim za odgovor

Če sta danes dobila vabilo za razgovor potem zarodki niso še uničeni. Pokličite v ponedeljek na kliniko in poveje, da bi radi podaljšali zamrzovanje in se dogovorite za posopek.

hvala za odgovor..takole piše v pismu..obveščamo vas,da je rok hranjenja vaših zarodkov potekel vas vljudno vabimo na razgovor v ambulantno za neplodnost,da se pogovorimo o usodi vaših zarodkov.datum zamrzovanje je bil 23.9.2004.zakon pa določa,da se semenske celice,neoplojene jajčnje celice in neuporabljeni zgodnji zarodki hranijo največ 5 let.tako da pravite da bi se še po tem takem glede na to da je itak poteklo že preko 5 let,dalo urediti glede zamrznjenčkov..nekaj me pa resnično zanima..sem še vseeno upravičena še ivf postopka??glede na sedajšnjo situacijo..še nedelja je pred menoj,in vse težje delam.težko ćakam na ponedeljek da pokličem v mb in se informiram.25.3.pa tako imava s partnerjem razgovor,..tako da verjetno se še hranijo zarodki.po moje zavaroivalnica ne prije več kot 5 let hranjenja.,ker baje te celice imajo življensko dobo preko 40let..a to drži?

New Report

Close