Najdi forum

Nelomljivi krožnik

Pozdravljene,
moja leto in pol stara punčka je uspela razbiti že več kot pol krožnikov… Razmišljam, da bi nabavila kovinske (včasih so jih imeli naši doma), a nimam pojma kje jih naj nabavim. Ne bi kupila samo enega mahnega za njo, ampak tudi zame in moža (saj punčka takoj vidi da ni vse enako in potem je joj…).
A imate mogoče kakšne izkušnje s tem? Kje ste jih kupili?
Hvala za vaše odgovore,
Tina

Hoj!
Sem videla, ce se ne motim, kroznike iz rostfreia najbrze v Merkurju…Mogoce jih imajo se kod drugod…Tiste, ki so bili pred veliko leti iz emajla pa tako ali tako ni primerno uporabljati, saj bi se prav tako odkrusil emajl, ce bi padali po tleh…LP!

plastika!

definitivno plastika…tista boljša ne navadna.
Za “tamale” dobiš še posebej lepe oz.praktične.

Ponca…rostfrei pa krožnik pa župa v njem ??? :)))))))To pa ne..

Lp

Mislis? So pa tudi nekateri prav lepi in kvalitetni in zeeeelo prirocni v kaksnem domu za starejse, predvsem za tiste, ki so huje bolni, se jim roke tresejo ali pa imajo zelo okrnjeno grobo in fino moc rok, pa se in se….In ce je juhica dobra, v taksni posodi ni nic slabsa, vsaj jaz tako mislim…LP!

Ponca,

bič zlonamernega ni bilo v mojem topicu.
Verjamem,da je posoda zelo kvalitetna in primerna za primere kot navajaš….
pri otrocih ,ki so predvsem vizuelni tipi pa bolj deluje kakšna dobra,lepo poslikana,plastika.Preverjeno! :))

Lp

plastika in malo več reda za mizo.
zakaj ima na dosegu rok vse krožnike na mizi? Če sedi v svojem stolčku, potem pa sploh ne more vsega doseči in zmetati????

to je pa tudi res :))

New Report

Close