Najdi forum

nekorekten odnos s strani serviserja

Tudi jaz ne maram, da mi kdo hodi obut po stanovanju.Sicer od serviserjev ne bi zahtevala,da se sezujejo-pač potem pomijem tla.So se pa večinoma kar sami sezuli.
Obiski se vsi sezujej,no razen babice-ji kar sama rečem naj se ne sezuva,raje potem pomijem.
In tudi sama se vedno sezujem.

Nikoli ne zahtevam obiskov, da se sezuvajo, sploh pa ne od kakih mojstrov, pa tudi samo me ziritira, če mi kje rineje coapate pod noge.

Za moje pojme neznansko kompliciraš. Jaz tega niti v sanjah ne bi zahtevala od nekoga, ki pride kaj narediti v moj dom.

Ne razumem te strašne potrebe po streilnosti. Če si tako občutljiva, pač pomiješ, ko gre in konec. Da bi meni, ko sem v službi, nekdo tečnaril, naj se sezujem, ga najbrž nekam pošljem. Kot je najbrž tudi on tebe, najmanj v mislih. 😉

Jaz ne nikoli od nikogar zahtevam, da se sezuje, tudi copat ne ponujam, čeprav sami hodimo v copatih.V predsobi imam večji tepih in ko je slabo vreme se pač čevlji malo bolje podrgnejo. Mi je pa prav tako vedno zoprno, ko gremo kam na obisk in mi ponujajo tiste smrdljive copate. Bljak.

Ti si nekorektna in nesramna. A še pritoževala se boš?
A kjer delaš, si tudi ti bosa na delovnem mestu? Kar je preveč je pa res preveč!

Ma se ne bi sezula pa amen!.


Tako je tudi prav.
Kdor ima kaj opravka z električno napetostjo, (kar siolov serveser ima) mora iz varnostnih razlogov in predpisov nositi čevlje z gumijastim podplatom. Guma ni prevodnik elektrike.
Da ga elektrika ne ubije, če slučajno prime v kakšen neizoliran kos žice pod mrežno napetostjo.

Jaz pa niti pod razno ne bi pustila, da hodi bos po moji hiši. Ne mislim duhati tujih vonjav, gledat strganih nogavic ali pa razmišljat če ima glivice.

Ko serviser gre, vzamem krpo in pobrišem, 5 minut dela.

Hahaha, kamenčki? Čakaj, da ti otrok zalaufa, ne boš mogla sproti preštevati prask.

Očitno imaš še nov parket. Saj ne bo več dolgo. :===)))

če bi v tem času ko si svoj gnev sresla na mon, s cunjo pobrisala tla, če to tako moti obuti serviser, bi bilo že vse rešeno. In kaj bi rada dosegla s pritožbo???

No, evo, se mi je zdelo, da je nekaj takega, ampak nisem bila prepričana.

Skratka človek je moral biti obut.

Upam, da se boš ti opavičila. Edino prav bi bilo.

No, pri meni se je pa siolov človek sezul. Ker sem ga prosila. In pri nas sigurno ne bo nihče hodil po stanovanju obut. Imam namreč tapison, ki ga ne morem pobrisati, kemično čiščenje pa stane premoženje. Moje stanovanje, moja pravila. Če ne želi eden, bo pa prišel drugi.
Je pa razlika, če pride nekdo delat elektriko v stanovanje, ki je v grobem stanju, ali pa če pride nekdo, ki mora vtakniti 3 vtičnice v elektriko. A same tudi hodite po stanovanju z gumjastimi čevlji ko vklapljate hišne aparate oz. ko kuhate?
Monterji in co. bodo hodili obuti po hiši ko bodo za sabo pospravili v nulo. Drugače ne. Če gre mož h komu kaj delat za sabo vedno posesa in umije tla, pa še v stanovanju menjuje čevlje ali pa si položi čisto foljo po tleh… nisem še slišala za “stranko”, ki bi se pritoževala, da je fuj in fej ker je za sabo počistil…

Pri nas se tudi sezuvamo, ker imamo parket in kakšni kamenčki pustijo luknje, pa tudi ker smo bosi mi , pozimi pa v nedrsečih štumfah.
Jaz sem stvar rešila tako, da sem v Leclercu kupila par tistih copat za nataknit na čevlje in enostvano, ko pride kdo mu ponudim te copate za nataknit čez čevlje.

Moram pa reč, da sem bila prav presenečena ker , ko so k nam prišli recimo popravljat reklamacijo tuš kabine iz mislim da prekmurja so se sami sezuli, res prav olikani.Niso pa vsi taki, itak.

OLIKANI! Vprašanje kaj kdo šteje pod oliko. Verjetno so bili tega vajeni doma.

Še živi dan nisem videla, da bi se serviserji sezuvali, ko pridejo popravljat. Zakaj nisi položila kakšne preproge ali navadnega časopisnega papirja na tla, če si vedela, da pride popravljat? Brez kulture si ti, ne serviser.

tole bi pa res rada slišala, kaj počne…da posesa ok, ampak še pomije???!!!!

Svašta, ene res ne vidite 3 cm pred sabo… Če ti doma sam sebi kaj po elektriki šariš, si za to sam odgovoren, če pa se kaj pri takem delu zgodi delavcu v delovnem času, pa za to delodajalec krepko odgovarja. Zato mora zaposleni spoštovati njegova pravila. In ne poslušati s čistočo obsedenih bab.

Pri meni se MORAJO sezuti vsi po spisku, če ne ni vstopa! Pa naj bo oče, mama, prijetelji, vodovodar, predsednik, papež ali pa marsovec. Imam nov parket ki sem ga drago plačala. Če komu to ni všeč …. ve kje so vrata. Pa mi sezuvanja še nihče ni zameril, pa tudi če mi je, njegov problem.

tole bi pa res rada slišala, kaj počne…da posesa ok, ampak še pomije???!!!![/quote]

Ja, ne boš verjela, tudi pomije. Ker stranke k katerim gre to enostavno od njega pričakujejo. In to je ena od vizitk, ki jih dobi, dobra ustna propaganda med petičneži, ki so za takega človeka pripravljeni pošteno plačati. Če pa grem slučajno poleg – ponavadi delo med vikendi, ko so stranke z doma (morje, tujina, ipd.) pa grem poleg in mu pomagam jaz.

Če je raufnkirer pa verjamem, da je dobrodošel:-))

New Report

Close