Najdi forum

Pozdravljeni,

ciljam predvsem na moške komentarje oziroma kako oni gledajo na situacijo.
Torej s fantom sva skupaj tri leta, živiva skupaj. On 25, jaz 27.
Z njim si želim družino in lep družinski odnos, kar glede na najin odnos niso nemogoče želje. Ko sva skupaj me pohvali, objame, poljubi, se pogovarjava, zabavama, res pač super fant.
Potem pa stvar, ki me moti, nenehno gleda in omenja druge ženske.. Svoji bivši ogromno, sem že opazila da gleda tudi njune slike in video posnetke še iz časov ko je bil z njima v zvezi. Pač okej, če pogleda drugo žensko, ampak svojo bivšo? Jaz sem pa, kot on pravi, najboljša za njega in bi rad imel družino z mano. Ne razumem. Ju še ni prebolel ali kaj? Se počutim kot da sta bili boljši od mene…
Jaz z mojim bivšim nimam stika, niti ga ne želim, se mi zdi da so bivši z razlogom.
Kaj menite o moji situaciji? Hvala za odgovore.

Eh punca, še malo poglej naokoli če je še kakšen bolj primeren za fotra tvojih otrok. Zdaj pri 27-ih imaš še nekaj časa da to narediš. Z vsakim letom bo teh šans manj

Zanj si najboljša, ampak non stop zija druge ženske in za nameček še pogosto gleda fotke in filmčke bivših?

Tukaj se nekaj ne ujema.

Tip pač ne ve kaj bi rad od življenja in tako bo še lep čas.
Zelo verjetno, boš družino imela s kom drugim.

če gleda druge, sploh pred tabo, res nima ne sramu ne spoštovanja. tebe se je verjetno že navadil, pa razmišlja o tem kaj bi lahko itd itd.
sploh če sta bila z bivšo recimo skupaj manj kot leto, jima to še ni dalo nekega občutka, da bi se naveličala drug drugega pa malo razmišlja za nazaj.
iskreno, če mene prašaš… si s takim moškim ne bi ustvarjala družine. če je tak pred tabo, kak je, ko te ni zraven? kako bo ko bota skupaj 10+ let, z otroki itd. in bo želel ˝napetosti?˝

Odgovor na objavo uporabnika
Abcdefg, 19.04.2021 ob 09:46

Pozdravljeni,

ciljam predvsem na moške komentarje oziroma kako oni gledajo na situacijo.
Torej s fantom sva skupaj tri leta, živiva skupaj. On 25, jaz 27.
Z njim si želim družino in lep družinski odnos, kar glede na najin odnos niso nemogoče želje. Ko sva skupaj me pohvali, objame, poljubi, se pogovarjava, zabavama, res pač super fant.
Potem pa stvar, ki me moti, nenehno gleda in omenja druge ženske.. Svoji bivši ogromno, sem že opazila da gleda tudi njune slike in video posnetke še iz časov ko je bil z njima v zvezi. Pač okej, če pogleda drugo žensko, ampak svojo bivšo? Jaz sem pa, kot on pravi, najboljša za njega in bi rad imel družino z mano. Ne razumem. Ju še ni prebolel ali kaj? Se počutim kot da sta bili boljši od mene…
Jaz z mojim bivšim nimam stika, niti ga ne želim, se mi zdi da so bivši z razlogom.
Kaj menite o moji situaciji? Hvala za odgovore.

Ker obstajate vi.. mora torej on biti mrtev?

Da opazi druge ženske je človeško običajno.. da prečekira bivše prav tako (vsakič si namreč lahko ob obledu misli: Fak, res dobro, da sem jo pustil!).

Samo gledanje torej ne pomeni ABSOLUTNO NIČ.

Pomemben pa je KONTEKST. Ali to počne tako, da vas daje v nič (una ima boljše J..ke, rit..)?
Ali ste mu sploh povedali, da vas to moti?
itd.

De omnibus disputandum..

New Report

Close