Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ne čutim potrebe po….

Ne čutim potrebe po….

Kako to misliš 1x na teden – kakšni so pa ostali pogoji? A se ta partnerja vidita 1x na teden pa takrat sexata? Ali se vidita vsak dan pa sexata 1x na teden? Če gre za prvi primer potem je razumljivo. Moj prijatelj ma punco iz Nove Gorice pa se vidita bolj poredko 2x na mesec (no sicer potem ona ostane za vikend) pa jima vseeno špila. Po moje tu igra tu še v večji meri zaljubljenost in zaupanje.

Če pa bi se videla vsak dan in potem sexala 1x/teden potem pa bi se na mojem mestu pogovoril s punco, glede obojih želja in potem to nekak uskladil. Najboljše pa je itak, če je obema približno za sex enako pogosto

Pa joj, ne meni gospod – sej nisem tako star!! :))

Ajd

Ko tole prebiram, se spomnim stavka, ki sem ga prebral v neki psihološki knjigi: “Dokler štima sex, se vse uredi!”.
In če sem odkrit imam sam enak problem s svojo punco – prve tri mesece sva kot zajčka, potem pa se je drastično zmanjšalo. Skupaj sva že 1,5 leta in povprečje je 1x na mesec in še to s “kolkovano prošnjo”. In če sem pošten, me potrpljenje počasi mineva, pa naj mi katerakoli reče, da sem “moški potrebnež”. Pri 24 mislim imeti bolj živahno življenje kot pri 80., realnost pa je ravno obratna.
Mislim, da je to ženska finta: najprej ti nudijo vse, potem ko se navežeš na njih, pa ti počasi zapirajo dovode – seksajo manj, nehajo skrbeti za svojo zunanjost,…

Toliko v premislek…
B

Živjo,

jaz imam problem da moj noče. Pravi, da ne more. Da ga mučijo takšni in drugačni problemi. Še dobro da obstajajo polnočni filmi in umetni, če ne bi znorela od potrebe. On pa…. v kolikor ga bom še prenašala in v kolikor se mu bo zahotelo po sexu, me bo prosil in prosil…

Ko prebiram tele odgovore se mi zdi, da je Limaster eden redkih moških, ki sledijo svoji izbrani večini, da vedno najbolj burno odreagirajo, ko gre za spolnost. Velika večina moških se enostavno noče spustiti na raven, da bi razumeli žensko kot samo, da ona ni samo spolni objekt ampak ima svoje potrebe. Ne izhajamo iz tega, da jih moški nimate. Ampak kar se tiče pa spolnih pa absolutno preveč. In res je tako, da dokler seks špila moški mislijo, da je vse uredu, da je ženska*punca zadovoljana itd. In najbolj zanimivo pa je lahko to, da še zdaleč ni več uredu. Blue Tooth….pravijo, da se potrpežljivost splača in da komunikacija reši veliko oz. preneseš sporočilo partnerju, da stvari se lahko popravijo, če jim daš dovolj pozornosti. In jaz sem jo začela dajati na ta problem šele pred časom in stvari se izboljšujejo počasi a sigurno……

Beba s teboj pa se strinjam, da v času spoznaš svoje potrebe in takrat se jim odzoveš pravilno, ker bolje, da je enkrat na mesec pa takrat kvalitetno kot pa trikrat pa da je slabo.

Me veseli, da se kdo tako razmislja! 🙂
Meni se zdi tako misljenje zelo zdravo in pozitivno, ampak mislim, da jih ni prav veliko, ki bi bili sposobni tega.

lp

Zadeva je očitno taka – vsak zagovarja svoje stališče, pa naj gre tukaj za seksualne potrebe (kot v tem primeru) ali pa za kaj drugega (npr. kadilci vs. nekadilci).
Punce, predvsem tiste, ki kao niste potrebne – očitno nekaj ni OK v vašem življenju (morda stres, morda partner,…).
Fantje, kaj moremo, mati narava nam je dala tak nagon in to je pač tako. Resda pa smo bili v davnih, davnih časih deležni več žensk (kakor imajo to sedaj urejeno določeni šejki), da o sami vlogi ženske v družbi ne razpravljam (sem za enakopravnost med spoloma, da ne bo pomote).

Počasi pa tudi ugotavljam, zakaj si mnogi najdejo razne priležnice in ljubice in zakaj cvete posel prostitucije. Slednje ti je čisto ekonomsko gledano bolj učinkovito in zakaj (če bi izvzeli tveganje spolnih bolezni) – prostitutki daš npr. 100 DEM in storitev je zagotovljena. Če pa pogledam, koliko denarja sem “zapravil” posredno in neposredno pri svoji punci v enem letu (krepko čez 10.000 DEM) in bil deležen morda 30 seksov od katerih je bilo skoraj polovica ročnega dela – prosim, osnovna matematika – pri prostitutki bi za isto plačal 3000 DEM, za ostanek pa bi si kupil nov avto.

LP…

E Medijo !
Kad bi ti poznala Fadila, odmah bi htjela sa mnom se ljubiti.

Oh Fadil.
Ali ne veš, da se dobro blago samo hvali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dragi plavi zobek!! Se strinjam s tabo, v prvih dveh odstavkih.. vendar ne v zadnjem, ker si prav po ekonomskem principu opisal tvoje spolno zivljenje..
mislim, haloooo!!! Ce ti gre v partnerski zvezi res samo za sex, potem si pa najdi kksno sebi misleco, in kakor pravis bi bila prostitutka pravsnja, pa se zdilajta se za kksn popust, glede na to da bi bil kar redna stranka in hop!!!

Zalostno, da si se za punco financno olajsal samo zavoljo sexa.. glede na to kako govoris!!

Morda se nismo čisto dobro razumeli…
Zadnji odstavek o prostitutikah je bil zasnovan na čisto ekonomski analizi SEXA in ne razmerja kot celote. Ninocka, misliš, da bi še vedno prenašal vse muhe svoje punce, če bi tako razmišljal, in verjemi, teh muh je ogromno (začenši z dejstvom, da je kadilka, ljubosumna kot hudič,… istočasno pa manj potrebna – oh, bila je prve 3, 4 mesece, potem pa tema).

Evolucijsko gledano pa je dejstvo, da vse ženske iščejo varno zavetje (ki pa se danes kaže v denarju). Pošteno mi odgovorite, na izbiro imate dva čisto identična tipa (tako rekoč klona), le da ima eden full keša, drugi pa niti za 5 dkg gorčice – katerega bi izbrali?

No, toliko, da se razumemo…

LP

Kako naj ti odgovorim na taksno vprasanje, seveda bi imela tistega ki bi bil bolj samostojen in financno neodvisen, kot pa drugega.. saj sta si popolnoma enaka drugace..
enako bi odgovoril tudi ti, ce bi ti zastavila taksno vprasanje!
ceprav ti pa povem, pa ce tudi mi ne vrjames, imam tipa , ki je zelo dobro financno podkovan, pa mi njegov denar ne pomeni nicesar.. sploh ko se vcasih tako grdo obnasa do mene, pa ceprav mi naslednji dan ne vem kaj kupi … brezveze.. kolikokrat sem si rekla, da bi raje imela sebi enakega studenta in bi skupaj plavala skozi zivljenje…
res je da ga imam ful rada , in da sem se vedno noro zaljubljena vanj… zato pa tudi potrpim.. se najvec mi pomeni, da me spostuje, da je iskren, nezen, in da me pokaze da me ima res rad,na kakrsenkoli nacin pac..
dobro mal smo zabredli ..
zenske smo pac taksne, dobis nas v kompletu.. vcasih pac tudi malo tezimo..sej bi bil drugace dolgcas…
hmm.. ne vem, zakaj je tale tvoja tako hladna.. vrjetno ne pritiskas na prave knofke.. ali pa se te je enostavno navelicala in potrebuje kksn nov izziv , da ji zbudi strasti…
nimam pojma, tile cloveski odnosi znajo bit se najbolj komplicirana stvar v life.. zato nam pa tako pasejo:))

no, pa uredita tole s svojo punco.. pa veliko sexa, in predvsem ljubezni vama zelim!!
cau cau
Nina

Hvala za lepe misli. Ja, vse skupaj je tako komplicirano, da če po pravici povem, kdaj prav pogrešam tista samska leta… resda ti nekaj manjka, vendar ima tudi določene prednosti.
Edino, kar me jezi je to, da sem sam tak, da se borim do zadnjega – kakšen drug bi imel verjetno že dovolj (namreč suše in teženja)…

LP, B

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close