Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Navodila za pralni stroj Gorenje WA 1341 S

Navodila za pralni stroj Gorenje WA 1341 S

Pozdravljeni,

tudi bi prosila za navodila zgoraj omenjenega stroja (wa 1341 s).

Hvala.

[email protected]

Živjo,
mam eno prošnjo… Bi mi mogoče lahko kdo posredoval podatek o številu vrtljajev omenjenega stroja?

Hvala, hvala

Pozdravljeni, c.v.,

Maksimalno število obratov je 1500. Sicer pa jih je možno nastaviti tudi na manj (500, 750, 900, 1200).

Lp maja

Živio,prosim če mi kdo pošlje navodilo za pralni stroj gorenje wa1341s silence. [email protected] hvala.

Bi lahko prosim, še jaz dobil, ta navodila 🙂 Hvala 🙂

[email protected]

Hello.

še je kdo tukaj ki bi mi lahko posredoval navodila za pralni stroj Gorenje WA 1341 S…

na mail; [email protected]

Najlepša hvala….

Zdravo! Lahko tudi jaz dobim navodila za zgoraj omenjen pralni stroj na mail: [email protected]?? Najlepša hvala tisti oz tistemu, ki mi jih bo poslal..pa lep dan še naprej…

Pozdravljeni!
Če je še forum aktiven bi tudi jaz prosila za navodila…. [email protected]
Pa hvala!
lp

Pozdravljeni,

Hja, tako kot vsi ostali bi se tudi jaz priporočal za navodila… [email protected]
PDF dobim samo v polščini…

Hvala vsem,

LP

Lep pozdrav!

Tudi jaz bi se priporočala za navodila, da ne bom kriva za kakšne poplave… 🙂
[email protected]

Hvala lepa, lep večer ter uspešno pranje želim vsem! 😉

Pozdravljeni,

tudi jaz bi še želela ta navodila za pralni stroj Gorenje WA 1341 S. Če jih seveda še imate.

Mail: [email protected]

Živijo!

Tudi jaz bi prosil, če bi mi lahko nekdo poslal oz. posredoval navodila za stroj (wa 1541) ker smo ga imeli zelo dolgo zapakiranega, navodil pa žal ne najdemo več :/ .

[email protected]

Hvala za prijaznost!

Lep pozdrav! Sini

Ali mi laho ,ko+do pošlje navodila na e-mail? Hvala lp

Bi lahko dobo navodila za pralni stroj Gorenje WA1341 S
email:[email protected]
Za odgovor se v naprej zahvaljujem!

tudi jaz vljudno prosim za navodila pralnega stroja gorenje WA 1541 S. Moj email: [email protected]

Iskreno se zahvaljujem za pomoč!

LP

Tudi jaz bi rabil navodila za pralni stroj Gorenje WA1341 S super silent,Hvala…mail:[email protected]

Jaz bi tudi rabil navodila za pralni stroj Gorenje WA1341 S super silent .hvala lepa [email protected]

A bi lahko se meni poslali navodila, prosim? [email protected]
Hvala!

Meni tudi, prosim:
[email protected]

tudi jaz bi prosila za navodila za pralni stroj wa 1341,Hvala

[email protected]

New Report

Close