Najdi forum

naparfumiran

Želim si – zase – nekaj bolj eksotičnega, ne sladkobnega, ampak tako “tropskega”, zdaj za poletje…Ne poznam dobro teh znanih in dragih parfumov —> mi lahko predlagate katerega v opisanem stilu ??

men je drgac useen sam mij ful usec axe africa

Sam se tud vcas mal pospricam (ravn tolk, da nisn cist outlaw:) in ravn z axe africa al pa voodoo .. nice one.
Pa en Fa lemon mam .. zanimiv volj … what do u think?

LP

sej mas ok okus! sploh ni blema!

Bo kr ok! RES!!

Vidim, da si kar seznanjen s tem :)) Kar tako naprej!!! (saj ves, da punce obožujemo parfume, ne? :)) )
LP

Itaaq, dišave in moda-konfekcija-obleke je ena izmed mojih strasti :)) Unlike from many males in this country 🙁 Bljaaah ni hujšega kot natur vonj po švicu – bljrrruuuaarrghhh.

Malo takih tipov se dobi 🙂
Ti kar nadaljuj s tvojo strastjo- se bo že obrestovalo 🙂

najboljsi je sergio tachinni (hm..najbrz ni prov napisan): BEYOND

Samo priimek – Tacchini :))

Cau

V bistvu to ne počnem zaradi beyb, ampak zaradi tega, ker mi je to všeč. Če pa so od tega še kakšni prijetni stranski učinki pa itak ok. Čeprav je malo takih, ki bi to cenile 😉

Ne, sej nism mislila samo zaradi punc. Pač imaš hobi- sej je prav! Ampak ni enakovreden kot npr. zbiranje znamk :))
Če misliš, da nas je malo… ne vem- jst nisem med njimi, saj take tipe obožujem 🙂
LP

Me veseli, da ti je to všeč. Si tudi ti takšna, pa da si rada urejena. Kakšen look kaj furaš?

Seveda, da sem rada urejena. Tudi moda me full privlači, pa vse kar je z njo povezano. Zelo ql mi je, če vidiš po cesti kšnega tipa (ali pa punco), ki je malo drugačno oblečen- ki izstopa (to se mi je že zgodilo, pa sem ga slikala, saj mam vedno fotoaparat s sabo- tudi vpisala sem se na študij fotografije).
Je bil kot maneken, ki se sprehajajo po pisti 🙂
Uglavnem…- ja, obožujem drugačnost.

Ej ti si mi ful faca. Mi prosim zaupaš tvoj e-mail naslov? Da še rečeva kakšno o fashion ali pa čem drugem :))

Dijo.

Ma ni problema.
Se lahko kaj v miru pogovorimo, ker po mojem gremo folku tle na živce (vidijo, da je neki dost novih sporočil, na koncu sva pa mi2 in naše teme…hehe). E-mail: [email protected]. Pa si rajsi tam pisemo, k drgac… 🙂
LP

no no evo. Tenx 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close