Najdi forum

naparfumiran

Ej punca a vam je pomembno a je tip naparfumiran ali ne?

Meni je full všeč, če ima tip dober parfum!

Kateri pa so vam najbolj všeč? (parfumi)

Obozujem moske parfume in tak tip ki jih ne uporablja se men zdi kokr da mu neki manka…Že če gre mimo mene tip, ki diši se obrnem za njim… Men so drugač najbl všeč D&G, Armani, Hugo Boss, Versace…Te so mi tut zenski najbolsi…

Rocco Barocco (upam, da sem prov napisala).
Tipi, probite tega, ker res božansko diši!

Meni so preveč naparfumirani moški odbijajoči. Zelo mi je pa všeč, če rahlo diši po milu, kot da bi se pravkar umil, saj potem vem, da skrbi za higieno.

ne, da bi mi bilo prav pomembno. Všeč pa mi je, če včasih lepo diši. Ni mi všeč, če se fant vsak dan parfumira.

didi

enako!

namenjeno jagodi.

UOMO je men všeč

OBSESSION — (Calvin Klein) je sexsy!!

mene je spravljalo ob pamet, ko sem vsak dan vohala sošolca, ki je dišal po boru. če kdo ve, kateri parfum diši tako, naj mi prosim pove!

Privlačnejši je urejen in prijetno nadišavljen moški.

Naj dišavica za moške:
Ralph Lauren ROMANCE

Jap, Obsession je nor, pa Dreamer od Versaceja…:)

In kaj ce se fant ne parfumira?
Vam je avtomatkso manj vsec?

Meni je full dober Blue Jeans. Ma ne smejo bit kšne cenene vodice al pa preveč strogi (kot za kšne stare možakarje hihi).
Taki bol poletni, sveži, pa ne preveč sladki :))

Mene pa sezuje, če kje zavoham Cashmere, Chr. Dior Dolce Vita, Chr. Dior Hypnotic Poison, Chanel n°5, cacharel lou-lou, cacharel anais-anais, Karl Lagerfeld Sun,moon&stars, jooj pa absolutni treffer je pa Yves Rocher Rose Ispahan …mrrrauuurrrgghhhh…
Dobri so še norm. Poison, YSL Opium
Od moških pa mi je d best od JPG Le Malle, Chanel Allure, Zino Davidoff, Azzaro, tudi rdeči Joop ni bad….

pa njega vpraši…..

Če se ne motim, je to parfum ali kolonjska z imenom Pino Silvestre, ki je v steklenički v obliki storža in ga prodajajo skoraj v vseh drogerijah in celo v večjih samopostrežbah. Full diši.

kaj pa davidoff: cool water??? al pa CK: one (ta je sicer unisex, pa zlooooo drag, pa milsm da ga je dokej tezko dobit pri nas, poglej v DTF)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close