Najdi forum

Nakup male hiše

Mene samo zanima, tisti, ki sem hodite zmerjat, žalit, se potem bolje počutite?
Vam je lažje pri duši, ko prostaško zmerjate ljudi?
Upam, da vam je potem lažje.

Ne vem, ali sem res slepa, ampak po tem odgovoru bi lahko iskala tudi v Dolomitih ali pa na Jahorini..[/quote]

Citirano bistvo.[/quote]

OK, jaz se umikam, ker je očitno pretežko (še enkrat?) napisat lokacijo…[/quote]

Glede na to, da tu gor ne iščem konkretnega oglasa kot sem že večkrat napisala, ne vidim potrebe, da bi pisala lokacijo.

Citirano bistvo.[/quote]

OK, jaz se umikam, ker je očitno pretežko (še enkrat?) napisat lokacijo…[/quote]

Glede na to, da tu gor ne iščem konkretnega oglasa kot sem že večkrat napisala, ne vidim potrebe, da bi pisala lokacijo.[/quote]

In zakaj potem za vsak predlagan oglas ugotoviš, da lokacija ne ustreza, ker je predaleč?

Ne vem, ali sem res slepa, ampak po tem odgovoru bi lahko iskala tudi v Dolomitih ali pa na Jahorini..[/quote]

Citirano bistvo.[/quote]
Preberi moj odgovor z dne 10. oktobra 2016 ob 13:09.

Ne vem, ali sem res slepa, ampak po tem odgovoru bi lahko iskala tudi v Dolomitih ali pa na Jahorini..[/quote]

Citirano bistvo.[/quote]
Preberi moj odgovor z dne 10. oktobra 2016 ob 13:09.[/quote]

Sem ga prebrala dne 10.10. in ga tudi komentirala. Hvala za odgovor.


Sem ga prebrala dne 10.10. in ga tudi komentirala. [/quote]
HALO, ŽENSKA, NIHČE TI NE MORE NIČ PAMETNEGA ODGOVORIT, ČE NE POVEŠ, KJE KONKRETNO IŠČEŠ! OD LOKACIJE JE ODVISNIH TISOČ REČI, PRVA SO CENE NEPREMIČNINE, DRUGA KOMUNALNA UREDITEV, TRETJA CENA POPRAVIL PRI HIŠI. POPRAVILO KRUŠNE PEČI V MENGŠU JE 10X CENA ENAKEGA POPRAVILA V LENDAVI! OD LOKACIJE JE ODVISNO, ALI JE TVOJA IDEJA O VSELJIVI HIŠI ZA TRIDESET JURJEV VSAJ MALO REALNA ALI LAHKO KAR POZABIŠ.

Se zdiš sama sebi pametna, da lahko žališ in zmerjaš druge?
Kaj nisem povsem jasno napisala, da tu gor ne iščem oglasov, da to iščem na nepremičninskih portalih?
Se še naprej zdiš sama sebi tako pametna, da lahko druge žališ in zmerjaš, da so glupi?[/quote]

Potem se pa poberi in išči na nepremičninskih portalih in ne teži tukaj, ker si res glupa.

Adijo!!!


Sem ga prebrala dne 10.10. in ga tudi komentirala. [/quote]
HALO, ŽENSKA, NIHČE TI NE MORE NIČ PAMETNEGA ODGOVORIT, ČE NE POVEŠ, KJE KONKRETNO IŠČEŠ! OD LOKACIJE JE ODVISNIH TISOČ REČI, PRVA SO CENE NEPREMIČNINE, DRUGA KOMUNALNA UREDITEV, TRETJA CENA POPRAVIL PRI HIŠI. POPRAVILO KRUŠNE PEČI V MENGŠU JE 10X CENA ENAKEGA POPRAVILA V LENDAVI! OD LOKACIJE JE ODVISNO, ALI JE TVOJA IDEJA O VSELJIVI HIŠI ZA TRIDESET JURJEV VSAJ MALO REALNA ALI LAHKO KAR POZABIŠ. [/quote]

Pa ravno ti si mi povsem konkretno odgovorila na vprašanje glede kopalnice. tako, da hvala za odgovor. Take stvari sem spraševala. Nisem spraševala po oglasih.
Cena strehe je pa približno enaka ali je hiša na Gorenjskem ali pa Dolenjskem. Za krušno peč se ne zanimam. Cena napeljave centralne je pa verjetno podobna ali na Gorensjki ali pa na Dolenjski. Vsaj cena materiala je podobna pa tudi mojstri imajo kar podobne cene, glede na to, da jih je več. Za krušne peči pa verjamem, da je težko dobiti mojstra.

Se zdiš sama sebi pametna, da lahko žališ in zmerjaš druge?
Kaj nisem povsem jasno napisala, da tu gor ne iščem oglasov, da to iščem na nepremičninskih portalih?
Se še naprej zdiš sama sebi tako pametna, da lahko druge žališ in zmerjaš, da so glupi?[/quote]

Potem se pa poberi in išči na nepremičninskih portalih in ne teži tukaj, ker si res glupa.

Adijo!!![/quote]

Kaj ti doživljaš orgazme ob tem, ko hodiš na mon in žališ ljudi? Super zate.

Potem se pa poberi in išči na nepremičninskih portalih in ne teži tukaj, ker si res glupa.

Adijo!!![/quote]

Kaj ti doživljaš orgazme ob tem, ko hodiš na mon in žališ ljudi? Super zate.[/quote]

Daj, spokaj!!!!!

Kaj ti doživljaš orgazme ob tem, ko hodiš na mon in žališ ljudi? Super zate.[/quote]

Daj, spokaj!!!!![/quote]

Temo sem jaz odprla. Bi bila pa resnično vesela, da v njen ne bi bilo ljudi kot si ti, ki nimajo kaj pametnega povedat. V temo hodijo samo žaliti in zdravit svoje travme. Bom izredno vesela, če odpreš svojo temo in tam zdraviš svoje travme.

In kaj je v tvoji temi tako pomembnega, razen tega, da smo izvedeli, da si butasta??

Hvala vsem, ki ste podali koristne odgovore. Marsikaj je pametnega napisano.
Tistim, ki pa imate temo za zdravljenje svojih travm s tem, da žalite, pljuvate, ste prostaški pa priporočam psihiatra. Pa lepo se imejte. Vem, da vam je enim fajn, ko žalite, samo meni se ne da pregovarjat z vami. Nisem na vašem nivoju.

Pa še prišparala boš – http://www.njuskalo.hr/nekretnine/kuca-kukunjevac-prizemnica-70-m2-oglas-19592960

Končno si priznala in še prav imaš. :)))

samo res imate dobre živce …. štiri strani jo prosite za lokacijo, ona pa nič :)))

In zakaj bi pisala lokacijo?

Saj vidiš, da je lost in space. :)))

In zakaj bi pisala lokacijo?[/quote]
Preberi moj odgovor ob 12:12.

In zakaj bi pisala lokacijo?[/quote]
Preberi moj odgovor ob 12:12.[/quote]

Brez zamere, vse tvoje odgovore sem prebrala, sproti. Tako, da se ne rabiš ponavljat. So bili koristni, vseeno pa ne rabiš se ponavljat.

New Report

Close