Najdi forum

Najcenejša PVC okna

Reflex stekla vgrajuje večina proizvajalcev. Za enako ceno. Sicer pa to niso nujno najboljša stekla. Prav tako dobra ali boljša so Diamantova in Kristalova.

RF: se ne morem strinjati s teboj, ker poznam kar nekaj slo proizvajalcev stekle in je razlika med njimia osupljiva. seveda “amateriji ” tega ne opazijo, opazimo tisti, ki proizvajamo okna in ki kupujemo ter steklimo stekla. refleks je na žalost najbolj kvaliteten, na žalost pa zato, ker cenovno ni ugoden, je pa težko stranki pojasniti zakaj so tastekla rers boljša od onih. :))

kar se tiče detectorja, ki dela kako neko reklamo za neka okna, naj povem, d asem ga kontaktirala in ko sem mu povedala, da sem tudia sama proizvajalka oken je poniknil. ni hotel povedati za koga dela reklamo samo, da dela za podjetje, ki proizvaja okna iz profilov Schüco. naj povem, da so taka okna res lahko zelo kvalitetna, jih izdelujem tudi sama iz istih profilov, ni pa nujno, da so res. in ker svojo konkurenco poznam bi takoj vedela ali so ta, ki jih on tukaj oglašuje, ok ali ne. žal … očitno nima poguma povedati za koga dela reklamo. :))

Poskusi pri podjetju MONTBIRO. So mi nardili predračun in moram povedat, da je razlika skoraj 1000 EUR kot pa ostali AJM,MIK,ARCONT vsem sem poslal iste zahteve.

Predlagam VISTAL OKNA iz Kozine, zelo dobre izkušnje s tem podjetjem.
LP

PROIZVODNJA,PRODAJA,MONTAŽA PVC STAVBNEGA POHIŠTVA!!!!!!!

brezplačne meritve po sloveniji!!!!

Domen,040278018

Izdelava in montaža oken in vrat “OKENČEK”…
Oken 1000 x 1000= 110,00€
http://www.oknamuric.si [email protected].

Okna in vrata iz PVC, lesa, aluminij, les-aluminij,… Do 8 komorni okvirji, zasteklitev po želji, ugodne cene in konkurenčna montaža.
Več na [email protected]
ali 070/839-136

Lp
Miha

nudimo vam kvalitetna okna VIDOK iz profilov VEKA.
vse informacije na:www.oknazapik.si
na naši spletni strani najdete tudi vse kontaktne podatke

Pvc okna Vistal so bili najugodnejši,celo hišo so nam zaprli-profesionalno

Ne morem mimo zadnjega komentarja ,ne da bi vprašal kaj pomeni visoki nivo v gradbeništvu…

Prosim za odgovor…presodil bom sam.

lp

Miran

Jaz sem zadovoljna z VAVDAM d.o.o. Puconci. Zeloooooo.
Ima okna, kakšrna boste želeli, dobi lahko posebni popust….
Ko se vam zdi, da imate najugodnejšo ponudbo, jo poošljite še njemu – lahko bo še ugodnješi…pri meni je bil..

Lepa in dobra okna vam želim!
Marjetica

Verjamem da je velik proizvajalcev oken, in da je treba preveriti tudi kakovost, najcenejši oken je še vedno predrag če je za nič…..
Pri nam je kvaliteta na nivou, to je prvo, cene so pa zelo ugodne smo majhno podjetje in imamo zelo majhne stroške zaradi tega su tudi cene sorazmerno niske…
Povprašajte za ponudbo saj je zastojn, presenečeni boste o ugodnosti….
[email protected], info @oknamuric.si, http://www.oknamuric.si

Ljudje božji…
Cene oken se razlikujejo glede na velikost podjetja…..manjša je firma cenejše je okno….
Kvaliteta oken je enaka pa naj bo rehau, schuco,alphacan,salamander,kbe,….profil v kolikor se govori o enakem številu prekat.Odvisno je tudi od same izdelave oken. nekateri proizvajalci nimajo dobrih mašin in tam prihaja do pogosto očitnih vizualnih napak.
Nabavna cena profilov je bolj kot ne pri vsaki firmi enaka…odvisno je le za koliko so pripravljeni izdelek prodati naprej….TU PRIHAJA DO RAZLIKE V CENAH.
Drugo je spet montaža oken. Zadeva gre v enako smer…tisti ki nima veliko zaposlenih lahko ponudi nižjo ceno montaže kot tisti ki imajo npr 20 delavcev. in ker imajo določeni zunanje monterje je cena seveda tudi višja da še sami firmi ostane nekaj denarja od montaže.

Upam, da je vsem malce bolj jasno za kaj se pravzaprav gre če ima pa kdo še kako vprašanje se naj javi na 041 215 410 ali [email protected]

P.S.
Sem monter (sp)

lp
Miran

Ugodna PVC okna in montaža, več na [email protected]

element goriče
tomaž krničar s.p.
ugodno,kvaslitetno in zadovoljna z montažo

Prvo moram popraviti g. Mirana. Ni res, da so profili vsi iste kakovosti. Pomembno je tudi število tesnil. Vsekakor so z tremi tesnili boljša kot tista z dvema. Kot monter bi pa že lahko vedel.
Če potrebujete ponudbo za okna REMOPLAST, mi javite na [email protected]

hehe mene ni potrebno popravljati ker je samo umevno da se spada kvaliteta s trojnim ali dvojnim tesnenjem v dve kategoriji!
Če pa misliš s tem samega sebe pohvalit da si naj naj potem pa kar….
lp
miran

večina teh oken se razlikuje po okovju, steklu profilu….glede toplotne prevodnosti je pa tkole:
okna polnjena z argonom pa pride na 0,9 KW/m, fora je v tem da imajo vsi ti plini razpolovno dobo in niso za večno, torej se poveča temeraturna prevodnost po cca 10 letih. Glede toplotnih izgub na samem profilu sem nekoliko skeptičen, saj je največja površina pač steklena, profil bi prej moral zagotavljati kompaktnost in trdnost okna kot tudi dobro tesnenje. Pa ne nasedajte na razne brezplačne montaže in podobno no, brezplačnih stvari ni..le drugače je prikazan izračun.
Drugače pa imam montirana okna v enem nadstropju od podjetja secom, v drugem pa termoglas, vse sem sam vgradil, ne vidim nobene drastične razlike med njimi, mogoče malce drugače ukrivljena kljuka…pa tudi če boste ugradili najbolše pa jih bomo čez 20 let ravno tako štemali ven, ter jih menjali z novo vesoljsko tehnologijo…
l.p. Symple

Zelo poceni pvc,alu,alules okna ter vrata kvalitete Schuco Za več info na [email protected]

Razen na ceno je potrebno gledati pri oknih še na precej drugih stvari: PVC okna – katera izbrati?[/url]

New Report

Close