Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Naj ali naj počakam?

Naj ali naj počakam?

Poglej- edini si, ki mi je rekel naj grem z njim do konca. Edini. Ne verjamem ti, ker sem dobila preveč odgovorov, ki priporočajo drugače. Povedla sem že, da ga mam full rada in mu ne bom dala samo zato, ker bo on hotel.
Pa naj bo po moje!!

na zalost se morm strinjat s tem, ful je mozno da se podzavestno sparas za tapravega in hkrati cuts da on ni ta

… o sebi in svojem telesu. Tukaj pač dobiš različna mnenja, verjetno je zanimivo vedeti, kaj mislijo drugi o tvojem problemu, ni pa dobro ozirati se na mnenje večine, temveč je edinole prav da na koncu narediš tako, kot sama čutiš.

Moje mnenje je drugačno od večine morda tudi zato, ker smatram spolni odnos kot nekaj, kar dva podarita drug drugemu in ne kar punca “DA” fantu, ko je ta izkazal dovoljšnjo mero solidnosti in tisto ko nekdo pravi: “PAZI DA TE NE BO IZKORISTIL” jaz tudi ne gledam v tej luči, temveč mislim, da tukaj ni izkoriščanja, oziroma če pride do seksa in če potem on čez nekaj časa gre, ne pomeni da te je izkoristil, morda prej obratno, da si ti izkoristila njega, saj “jemati” nedolžnost ni preveč fajn, verjemi, jih imam kar nekaj na vesti…

Zato pa mislim, da če si tipa ti po 6 mesecih in starosti 18 let še ne želiš toliko, da bi šla z njim, da pač morda ni ta pravi, ker če bi bil, bi si ti morda že davno prej želela seksati z njim…

Lahko pa se seveda motim. Morda je problem samo v tem, da si pač zelo konzervativno vzgojena, da je v tvoji podzavesti tako velik strah, da pač rabiš več kot pol leta, da se lahko trdno odločiš…

Jest mam že 22, pa že več kot tri leta čakava, ker še nisem sigurna. No, sigurna sem v to, da me ima rad in da bo edino on lahko moj mož. Pa sva čist normalna, le nekatere stvari se pač dlje pilijo, odnosi namreč. Seksat zna vsak, biti dober partner pa ne ratuje vsakemu. Dobr premisli.

No, končno!
To rada slišim- ti pa si še starejša od mene. Nekaterim gre res samo za seks, ampak mislim, da če me je strah, je brez veze, da bi to nardila.
Hvala!!

dokler ne probas, ne ves. tipu bo pa jajca razgnal ce te ne bo polozo. daj mu vsaj oralo, ce noces pravih stvari. ce ne bo dobil, bo res podvomil v zaupanje in podobne stvari ali pa posumil, da si frigidna ter te pustil. odloci se sama.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close