Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši nagradna igra Mladinska knjiga – Reader’s Digest

nagradna igra Mladinska knjiga – Reader’s Digest

Ne vem če se še vedno gredo te traparije pri MK. Bilo bi zelo lepo. če bi se pri kuvertah končalo nadlegovanje. Ampak vsaj trikrat na mesec so težili po telefonu za naročilo knjig. Moj mož je bil že malo v letih in so ga nategovali kot elastično nogavico, dokler jim nisem rekla, da je odpotoval. Bili so res nadležni. No pa sem izvedela kako je s to zadevo. Nekdo mi je povedal, da je govoril???? z nagrajenko, ki je res nekaj zadela, pa je rekla, da je pokupila vsak izvod knjige, ki je izšel pri MK. Pa bo gotovo to držalo. Mislim, da so pregledali vso dokumentacijo, kdo in kolikokrat je kupil knjige pri njih. No mi mečemo v koš tudi Bekkerja, ker mi prav nobena REČ NI ZRASLA, KAR SEM KUPILA ALI PA SE JE RAZVILO IZ RASTLINE VSE KAJ DRUGEGA KOT SEM NAROČILA.

pravkar poslušam enega od 8CD-jev Zakladi klasične glasbe,ki sem jih naročila na obroke,brezobrestno in dobila zraven ZASTONJ knjigico ČAR BOŽIČA…
pred časom sem podarila možu knjigo Matevža Lenaričiča Slovenija izpod neba,še preje razveselila družino(sem mati 4ih otrok) z KEKČEVIMI POTEPANJI(z njo smo motivirali najmlajši deklici in pričeli hoditi po naši prečudoviti deželici) enkratna knjiga!
Še kaj bi lahko naštela pa to ni moj namen,želim le povedati s tem,da ponujajo kvalitetne stvari in še na obroke zato mislim,da vse zgoraj prebrano je ena velika oholost ,mogoče nevednost (osebno poznam zadnjo nagrajenko,ki je slučajno moja znanka in ni kupila pol mladinske knjige,da bi bila izžrebana 😉
razumem nasilne in smešne tržne poteze,i se jih poslužujejo in me v resnici malo brigajo,če jaz dobim za svoj denar kvaliteten izdelek.
Pozdravljam tudi to,da vsako leto podarijo veliko tudi zraven, ZASTONJ in kar ne potrebujemo,darujemo naprej…
če bo kdaj bilo namenjeno tudi meni dobiti nagrado KRASNO (menim,da je to povezano z osebno naravnavo),če ne, pač nič hudega,za svoj denar imam izdelke doma!
ŽIVLJENJE JE LEPO,ČE GA ŽIVIŠ
in najbrž težko, če povsod iščeš in najdeš slabo kritiko…Jaz jo ne iščem in se rada družim z pozitivnimi osebami;)
V mojem lokalu z veseljem gostje prebirajo revijo Reader’s Digest (vsekakor je boljša od ‘cajtngov’,ki bruhajo,pljuvajo in na splošno podajajo negativne informacije, zaradi katerih je zavest mnogih ljudi že prav grozno nizka…)
Meni osebno pa je res udobno dobiti kvalitetno ponudbo domov in včasih tu in tam (v vseh letih sodelovanja) tudi kaj kupiti…poštar mi je preje pozvonil in nisem potrebovala ne časa,ne bencina,ne energije,da bi letala naokoli,saj pri toliko otrocih in ostalih stvareh nitit nimam veliko časa..skratka
LJUDJE bodite LJUDJE in nikar se ne počutite tako grozno prevarani na vsakem koraku,saj star pregovor pravi:KAR SEJEŠ -TO ŽANJEŠ.
VSE LEPO&DOBRO ŽELIM VSEM!H.K.

Prebiram in prebiram vse kar ste napisali, pa ne vem komu naj vrjamem. Naj povem še svojo izkušnjo. Včeraj sem prejela knjigo Babičini nasveti in v paketu je bila priložena kartica s kodo za nagradno žrebanje HITRI ODGOVOR V 7 DNEH. SANJSKE POČITNICE 2011, žrebanje 15.12.2011, kodna številka in t.n. Žal pa ne najdem spletne strani,ki je navedena na kartici,saj mi javlja ,da ta stran ne obstoja. Zdaj se tudi jaz vprašujem, če to ni le lari fari.

Mi pa včeraj dobili, da bomo dobili 50 mesecov po 1000€…če le pošljemo v nekaj dneh, in vse podpisano z nekimi direktorji… upam, da naših doma ne prepričajo spet v naku kakšnih neumnosti.

SANJSKE POČITNICE 2011

76231

Pojdi na stran Založbe Mladinska knjiga, pod rubriko Knjige in tam najdeš tudi ta Readers in o prejšnjih 8 igrah in izžrebancih. Izžrebanci naj bi bili objavljeni tudi v Delu.

http://mladinska.com/knjige/readers_digest/aktualna_nagradna_igra

Pa še tole http://mladinska.com/readers_digest/nagradne_igre/nagradna_igra?aid=970

Tudi jaz sem to dobil po pošti.

Sem pravnik po poklicu, zato me je zanimalo kaj je v drobnem tisku. Če se prav razumel, nikakor ne pošlješ v kuverti DA, ker potem naročiš knjigo. Zanimivo je to, da ni nikjer potrebno podpisati. Celotna dokumentacija pa je poslana po navadni pošti, kar pomeni, da bi lahko te kupone poslal tudi eden izmed mojih staršev in me tako pravno zavezal za nekaj, kar nimajo pooblastila. Kako bi MK in RD dokazovala, da sem jima dal pooblastilo ne vem, zato bi bil tak pravni posel po vsej verjetnosti izpodbojen, morda celo ničen.

Četudi pošljete v kuverti NE, se začnejo obdelovati vaši osebni podatki in očitno začnejo z močnejšim marketingom oziroma t.i.neposrednim trženjem.

Preberite več:
https://www.ip-rs.si/varstvo-osebnih-podatkov/inspekcijski-nadzor/najbolj-pogoste-krsitve/neposredno-trzenje/

Vsakomur, ki se hoče rešiti te nadloge, naj bi v skladu s 73. členom ZVOP poslal zahtevo za prenehanje uporabe njegovih osebnih podatkov.

Kar pa se tiče žrebanja, mu, čeprav sodeluje notar ne zaupam. Če ne gre za javno žrebanje, je lahko vse prirejeno, npr. za prijatelje, ipd. Še sam vem, ker je bilo to pri neki nagradni igri na radiu. Mi je kolega tehnik rekel, bi en CD od ….. Sem rekel…ja lahko. Pol pa pokliči na radio in povej ta odgovor. Tako bi dobil CD, če bi poklical, pa se mi ni dalo 🙂

Skratka jaz ne bi tega pošiljal naprej.

LP

Mislim da je vse to ena sama sr…, žrebanje naj bi bilo že zdavnaj ,medtem pa nas vlečejo skozi celo leto in nato v drugo…
Strinjam se z pravnikom kateri trdi da je to zrežirano za veljake(posebne) ,kateri pa imajo tako ali tako veliko, vendar še vedno premalo!

Spet MK pošilja svoje oslarije naokoli! Tokrat boste dobili 40.000, 00 €, in spet je direktor Riko Rižner (podpisan kot predsednik velike nagradne igre, sicer pa prevarant) “vedno znova presenečen”, koliko ljudi zavrže možnost za osvojitev “na tisoče evrov vredne nagrade”…

Gospod Riko Rižner!
Nagrada (ki je nihče ne bo videl, razen vaše žlahte mogoče) je tokrat po vašem lastnem pisanju na propagandnem materialu vredna NATANČNO 40.000,00 €, in ne “na tisoče evrov”, razen tega ste v vsi firmi sami nateguni, z vami na čelu.

Če mi z MK ali povezanih še enkrat samkrat pošljete karkoli ali me nadlegujete po telefonu ali samo kličete po telefonu, bom prišel na centralo podjetja in bova zaorala!

Upam, da vam je jasno – v vaše dobro!

Evo, tudi jaz sem dane sprejel ta kup papirja, da se ja zgubiš v njemu. Prelistal sem ga, ampak potem je romal v koš, ker se spomnim podobnih nategancij. Ena takih je bila od podjetja D&DD Novo Mesto, kjer so rekli kao da sem zadel magnetno zapestnico, da mi jo samo na naslov še morajo poslati, potem pa so mi jo zaračunali. Po prijavi na davčni urad sem po dveh mesecih (počitnice) dobil nazaj svoj denar. To je podobna zadeva – le kdo ti bo danes v tako egoističnem in materialističnem svetu še podarjal kake stvari. Ne verjemite sladkim besedam, ki jih naslavjajo na vas!

Zdravo!

Tudi jaz sem danes dobila, da mi bojo dostavili avto Toyota Prius Hybrid in da sodelujem v nagradni igri za 45.000€ in nevemkajševse… Potem že razmišljam, da bi poslala in potem, da ne bi in potem da bi itd. ker bi mi par € vendarle prav prišlo. Ampak glede na vse prebrano sem se odločila, da ne bom poslala, ker imam tudi kolegico, ki je na stojnici MK v Mercator centru že par let nazaj podpisala nevemkaj, da bi potem šel 1€ za otroke ali kako je že bilo, potem ji je ”prijazni” gospod ponudil še neko knjigo za 5€, si je mislila, saj to pa ni toliko, jo vzela in plačala teh 5€. Kaj je bilo potem? No na dom je prejemala pošto, da mora še nevemkaj plačati, na koncu so ji lani hoteli že rubiti doma pa se je uspela zmenit, da ne, ker pač ni vedela, da knjiga stane 45€!!!! No in vsakič ko vidim MK se spomnem na kolegico in ta dogodek, pa se mi MK dobesedno ”zagravža”! Tako, da tudi kuverte NE ne bom poslala, ker bi jim s tem v bistvu dala dovoljenje za upravljanje z mojimi podatki in bog ve kaj vse bi storili z njimi, nikoli ne veš, kaj bo.. Nagrade so res lepe in mamljive in vsi gledamo samo na to kako bi najbolje prišli skozi vse to in nas takšne in drugačne nagradne igre lepo zvabijo na led.
Kakorkoli že, svetujem, da tega ne pošiljate naprej, če pa že pa VSO SREČO!

LP

Da se se jaz pofocka.

Tudi jaz sem danes prejela to kuverto od MK. In sla malo posrfat po netu.
Eden se je spraseval, koliko je teh “izbrancev” ki jim posiljajo.
Samo danes se nas je nekaj javilo na ta forum. Mislim, da nas je na tisoce, in moznosti so nikakrsne za tiste, ki posljejo z NE. To vem iz prve roke, ker moznost za nagrado – tisto uro- dobijo samo tisti s kuverto z DA. Za denarno nagrado pa tisti, ki so pri MK narocili knjige nad dolocenim (precej visokim zneskom).
Zadeva je v tej nasi nepravni drzavi sicer legalna.

Ampak ljudje, saj veste kaj je vse leganlno pa ni eticno.
Kot omenjeno tudi ze v medijih, zelo agresivno oglasevanje in nic vec. Danes si ze vsak pajo patak Riko vzame pravico, da te nadlegujejo. Mnogi od nas prejemnikov te poste, se ni nikoli prijavil v to nagradno igro.

LJDJE ODPRITE OCI. Za vas vsakdanji kruh bo treba se naprej hodit v sluzbo, ce ste med srecnei, da jo imate, za ostale pa je taka posta resnicno zalitev.

Vse na tem forumu lepo ozdravljam.
Tdi sama sem med srečneži, ki so prejeli mikavno ovojnico z dokumenti za prejem nagrad – 40.000,00 eur, pa avto Toyota, pa nagrado za takojšen odgovor, pa še darilo presenečenje…

Z njimi že imam izkušnje.
Pred leti so enaka pisma prihajala na moževo ime. Nekaj zanimivih knjig smo naročili, samo do nagrade žal nismo prišli. Vsa njihova pisma so napisana v stilu, ki te psihološko zavedejo, saj so napisana v takem stilu, da si prepričan, da boš srečnež med dobitniki.
Moja tokratna odločitev je pa takšna:
1. ne bom odgovorila un naročila
2.naivneži naj še kar naprej kupujejo drage in preplačane knjige, da bosta MK Založba in
Reader-s Diegest nabrala dobolj dobička in nekaj drobiža razdelila tudi med nagrajene
naivneže. Takšen je pač način njihovega trženja.
3. Če so že tako hudo dbrohotni, zakaj bi morala na ovojnico z odgovorom NE nalepiti
znamko, ki je na ovojnico z odgovorm DA ni potrebno.
4. Hvala Bogu, da imamo pri nas knjižnice, in si lahko željene knjige sposodiš gratis ter jih
prečitaš.
Vsem želim obilo sreče.
mama Marija

Založba Mladinska knjiga in mednarodna založba Reader’s Digest letos že osmo leto organizirata veliko nagradno igro, v kateri lahko sodelujejo naključno izbrani prejemniki promocijske pošte – v njej naslovnike seznanjamo tudi z novimi knjižnimi izdajami. Nakup knjige ni pogoj za sodelovanje pri tej nagradni igri, pravilnik, ki je javno dostopen, pa opredeljuje še druge podrobnosti sodelovanja, tudi to, da v nagradni igri ne smejo sodelovati zaposleni in njihovi ožji družinski člani: http://www.mladinska.com/knjige/readers_digest/aktualna_nagradna_igra/pravila_10__velike_nagradne_igre
V osmih letih je nagrade Reader’s Digesta prejelo več kot osemsto ljudi (njihova imena so tudi javno objavljena: http://www.mladinska.com/knjige/readers_digest/rezultati_preteklih_nagradnih_iger). Gre za nagrade različnih vrednosti, izžrebane pa so računalniško in pod skrbnim nadzorom komisije in notarja.
Kot vsaka nagradna igra, v kateri odloča sreča, tudi ta nagrada občasno spodbudi vprašanja, komentarje, pomisleke, pa tudi pohvale. Večino smo z odgovori zadovoljili, nekaterih, ki jim metode direktnega trženja tudi sicer niso blizu oziroma so zanje preveč vsiljive, pa jih odgovori niso prepričali. Ob tej priložnosti želimo vsem, ki te pošte ne želijo prejemati oz. imajo o tej obliki trženja knjižnih naslovov pomisleke, naj nam to sporočijo. Na njihovo željo jih bomo umaknili iz baze naslovnikov. Tudi sreča ne počiva in jih morda obišče na katerem drugem kraju.

Služba za odnose z javnostmi

knjiga dedkovi nasveti se mi je zdela super

Nagrado bo dobil tisti, ki bo pokupil čim več knjig. Vidim, da Slovencem možgane perejo na vse možne načine.

Cilj MK je da boste pokupili čim več knjig, tisti ki misli, da bo dobil nagrado, ker je kupil 5 knjig pri Mk se zelo moti. Kupit moraš vse izvode, ki izidejo pri MK, le tako lahko pričakuješ glavno nagrado.

MK je tako kot Baker, isto sranje.Nikoli nisem nič dobil zastojn.

New Report

Close