Najdi forum

nadlegovanje

V službi? Na mizi? Uživaš? Razen če je miza pretrda.

Prav nič ti ni zavidati.Si pa premalo povedala o tem, ali greza velik ali mali kolektiv, ali je državno ali pa morda privatno podjetje, ali je ta šef tudi lastnik.itd.Najbolje bo, da se z njim najprej pogovoriš…Če ne bo uspeha, pa je seveda najboljša možna rešitev poiskati novo delovno mesto.

Pozdravljen, Jurček1!

Ponavadi po službi, na njegovi mizi in vedno zelo uživam. Ni boljšega kot sex v njegovi pisarni.

Maruška

Ja, na pisalni mizi je res krasno. Jaz sicer nisem šef, ampak sem to že večkrat poskusil. Najboljše je to, da je višina mize ravno pravšnja. Samo ne smeš preveč suvati, ker potem začne miza udarjati ob steno, pa se sliši. Se strinjaš, Maruška?

Še en pozdrav, Jurček1!

Se strinjam, ampak to, da sva glasna to naju ne moti. Zaradi tega še bolj uživava.

Maruška

Tudi jaz se strinjam s teboj Jaka, kajti, če bo dekle izsiljevalo šefa z posnetkom, se lahko zgodi, da bo v boju za obstoj postal nevaren in še reče lahko, da se je samo malo pošalil, ona pa da je vse skupaj vzela preveč resno. Vem, se mi je zgodilo, in v vsakem primeru ne bo mogla več delati v takem kolektivu, kajti šef lahko vse besede obrne kontra. Da je ona tista ki ga izziva in tako naprej, so zelo grdi, še posebej takrat, ko branijo svoj stolček in ime, verjemi. Ne vem, kaj naj ti svetujem, dobro bi bilo, če bi stopila do kakšnega odvetnika ali detektiva, po nasvet, kaj storiti in kako se lepo obraniti temu. Daj stori to za mene, jaz, ko sem imela podobno izkušnjo, stara sem bila 17 let, enostavno nisem šla, ker sem bila sama dovolj močna, res pa je da moj šef ni imel ne vem kako visokega položaja v podjetju, kjer sem delala, tako da je bilo dokaj lahko, so mu sami dali odpoved, a ne zaradi tega, zjebala sem ga na podlagi nepravilnosti, ki jih je počel.Kar se samega poslovanja tiče, seveda. Pa misliš da mi je žal? Še malo ne. Ni me samo nadlegoval, še dva sodelavca je naščuval, da sta me držala, ko je hotel lesti z roko, pod mojo haljo. A sem se ga obranila s takšno brco, da če bi ga zadela v glavo, bi ga po vsej verjetnosti ubila. Saj veš, salonarji, pa visoka peta.

Maruška! Si za kakšen klepet, n. pr. po e-mailu? Moj naslov imaš. Piši.
Pozdravček!
Jure

Pozdravljen Jurček1!

Seveda bi s teboj klepetala, vendar nimam svojega e – maila. Govoriti bi morala s šefom, če bi mi posodil svojega.

Uživaj, Maruška

Draga Maruška!
Dvomim, da ti bi šef dovolili karkoli. Po mojem bi se bal za tebe. Škoda, saj bi bilo prijetno klepetati. Kaj pa ICQ ali kaj podobnega, tam se da klepetati direktno, brez e-maila. Če hočeš, ti pošljem navodila, kako se instalira z interneta..
Tudi ti uživaj še naprej.
Jure1

Dragi Jurček1!

Seveda mi moj šef dovoli vse, ampak pošlji mi raje navodila za ICQ.

Uživaj, Maruška

Draga Maruška!
1. Poišči http://www.icq.com
2. Levo spodaj najdeš Fre ICQ software ali ICQ 2000b Beta
3. Instaliraj z ukazom Download, ali pa Go
4. Postopek teče avtomatično, spremljaj navodila.
5. Ko končaš, se moraš registrirati, dobiš svojo šifro. Tudi to
poteka avtomatično, sledi navodilom.
6. Moja šifra je: 99790963, tako me lahko dobiš

Veliko uspeha in oglasi se.
Pozdravček!
Jure

Veselim se klepeta s teboj!

Poslal sem ti navodila. Si uspela, ali je šlo kaj narobe?
Jure1

Ha!

Jure a je stisnla rep med noge..sej ti bi bilo lahko jasno..heheh prevec da bi blo res!!A te je nasuh!!Vec srece…Bye

Dragi Jurček1!

Včeraj sem imela preveč dela s šefom, ti obljubim, da se ti danes oglasim.

Lepo se imej, Maruška

No ja, ni čisto tako. Sicer pa je življenje pestro, ko je, je, ko ni, pač ni. Ne sekiram se.

Tudi ti se imej lepo, oglasi se.

Poslal sem ti mail, jutri potujem in me 10 dni ne bo.

AMEN!!!
Srecno

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close