Najdi forum

jas nobenmu ne vsiljujem muzke metal iz prejšnje teme ampak delam samo sranje no sicer pa nam vsiljuje muzko MTV ker je tam taka bedna muzka da to ni res in še nikakšna glasbeno znanje komerciala je res bedna in ne verjamem kako lahko to poslušate vi poslušate limp bizkit sam zato kr hočete biti IN in vse ostalo sicer pa ne morm zastopit kak lahko poslušate nsync backsteret boys pa te finte kr je res bedno brez kakega znanja o muzki in pri metalu je veliko znanja in sem hoto samo to povedat da je metal zakon in da je druga muzka samo eno sranje brez znanja to še ne pomeni da vam vsiljujem metal ampak hočem poveat da poslušate vsrano muziko in da ste vsrani

Pojdi v 1. razred osnovne šole in poprosi če bi lahko
pristopil k intenzivnemu učenju slovenskega jezika.

Jest tud ne vsiljujem teb nc, sam zdi se mi da si FUKNEN pa se povrh se mau nauc pisat!!!!!!!!! Kako mors rect da je vse ostalo brez veze…tko da sam TISINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nisn reku da je brezveze ampak brez znanja samo neko bedno sranje ko ti vsak zna narest tako muziko poglej mal metal to pa ne znajo vsi zaigrat

Jaz recimo, obožujem elektronsko glasbo (beri: TECHNO,house,trance,drum’n’bass). Zvesta sem ji že nekaj let, hodim na partije, maksimalno sem ji predana, v njej se najdem, uživam.
Ampak to še ne pomeni, da se mi vse ostalo zdi eno navadno sranje. Nič nimam proti metalu, punku, popu in ostalim zvrstem. Vsaka zvrst je posvoje dobra. Poslušaš pač tisto kar ti je všeč in to je čisto tvoja stvar. Nasploh mi gredo blazno na živce te vojne med glasbenimi subkulturami, metalc vs. raver ali še bolje metalc vs. everythingelse.. kaj a zdej bomo pa presojali ljudi po tem kaj poslušajo? Dajte no, zresnite se.
lep pozdrav
—————————————————————————————-
LOVE LIKE IT’S NEVER GOING TO HURT&DANCE LIKE NOBODY IS WATCHING

Klub tvojemu obnašanju ti bom povedala, da zdaj ob ponedeljkih zvečer na MTV (vsaj mislim, da še) vrtijo sam rock in metal in to do dveh zjutraj.
Pa pomiri se mal.
Maša

Pozdrav!
Bom kar dala svoje mnenje, kar ne pomeni, da te kritiziram, ampak mislim, da nimaš popolnoma prav!
Sama sem glasbenica, brez glasbe bi bilo moje življenje prazno!
Kar se tiče mojega okusa je pa različno: bila sem na dosti koncertov (tako v tujini kot doma)- Iron Maiden, Amorphis, Therion, Nofx…, ampak bila sem tudi v operi, redno obiskujem jazz koncerte. To ne pomeni, da mi je ta glasba popolnoma predana, ampak ne moreš poslušat samo eno glasbo. In ne more bit res, da skupine, ki so na MTV-ju nimajo pojma (kako pa bi prišle na MTV potem?!). Res se ne strinjam s tabo, čeprav imaš svoje mnenje in to zgleda da zelo spoštuješ in ceniš. Saj je prav, ampak ne kritiziraj drugih, če niti ne veš zakaj se gre.
Pa lep pozdrav!

someone to ti podarjam iz srca:
1000 ljudi 1000 okusov

Ej, to ni Pljuvalnik v Anteni!

Evo, kot da bi sam odgovoril!!! Se vidi, da si levinja :))) I agree with u wholeheartedly!!!

Mislm, da take primitivne teme ne spadajo v ta forum…ze tko mamo dost problemov, da se pa zarad glasbe kregamo je pa cist brez pointa…Se dobr, da ma vsak svoj okus…Kaj bi blo ce bi vsi npr. en bend poslusal…A bi se mu sploh splacal trudit za besedila in zvok, kvaliteto…pol bi blo vseen ce bi en verz nazigu cel koncert…Zato je dobra konkurenca, pa se bols veeelik razlicnih okusov…Tko je vsaj zanimiv! Ni nc narobe da poves svoj mnenje, sam pol ni treba zravn dodajat da je vse ostalo zanic…Verejm, da velik ljudem tut metal ni vsec pa se zarad tega ne mecejo cez balkon.

Liftmaster: hvala 😉

Someone, vse kar si ti nam povedal je, da is še en MALČEK.

;)) Se strinjam!
Zelo otročje…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close