Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost možna nosečnost? :(

možna nosečnost? :(

pozdravljeni!

imam podobno težavo kot ninač.

namreč s punco sva imela ”oralne” igrice. najprej sem jaz ejakuiral njej v usta, potem so sledili dolgi poljubi. kasneje pa sem jaz svoje poslinjene prste ”porival” njej v vagino. sem si pa pred tem umil usta oz zobe, ter roke;). zanima me koliko je tu možnosti za zanositev? punca je pa v 13 dnevu po menstruaciji:S

hvala za odgovore in lp

zaskrbljen decko, mislim da ni bojazni. Če si si roke prej umil sploh ni panike. Spermiji itak na zraku zdržijo samo par sekund.

Hellou!

Jah pa mam tudi jaz eno uprašanje…S fantom sva imela nezaščiteni sploni odnos zadnji dan mestruacije..fant se ne spomni če je pravi čas dal ven….in me zanima če sem lahko noseča…stara sem 16let…zelo me skrbi saj od tega je že 14dni..danes sem opazila na hlačkah oranžen rjav izcedek….je to možno zaradi ovulacije ali nosečnost?..boli me pa tudi v spodnejem delu trebuhu..????? prosim povejte mi kaj je možnooo?..
Hvala za odgovore*

KiikIcaaa*

Kiiki,

imaš naslednje možnosti:

1. ali počakaš, da dobiš menstruacijo
2. ali narediš test nosečnosti
3. ali obiščeš ginekologa in si zagotoviš zaščito. Mislim, da je ta tretja možnost najboljša.

In ja, lahko zanosiš tudi če imaš menstruacijo, če fantu pride vate.

stara sem 17 let.s fantom sma imela nezaščiten spolni odnos.dan za tem se mi je pojavil rjavkasti flek na spodnjicah. nato pa sem čez 5 dni dobila M. ali je možno da sem noseča?kaj pomeni tisti flek? prosim za odgovorel.pa čimprej. Hvala

ajoj
nedolžnost: kaj je to?
jaz nisem krvavela ob prvem spolnem odnosu..to je bilo dolgo nazaj. Ko sva se našla s fantom, sedaj možem, po enem tednu po mojem prvem seksu z njim (takrat ni bilo mobijev, pa tudi telefona nismo imeli) sem najprej poslušala lekcijo..da kaj se grem..saj nisem krvavela, torej nisem nedolžna. Tudi sama nisem tega opazila. Imela sem črne hlačke.
Vendar to je bil moj prvi seks,in to je bistvo.
Vse dileme in vprašanja so odveč.

am ja sam to ni bil moj prvi spolni odnos in nism več nedolžna.še nikoli se mi ni to pojavilo.je to mogoče kakšen znak nosečnosti????

pozdravljeni!

s fantom sva imela ta mesec 2x nezaščiten spolni odnos, do izliva sperme ni prišlo v vagini.bojim se da je prišlo do predizliva,čeprav je rekel fant da ni možno. prejšnih 9 meseceu sem redno jemala kontracepcijske tabletke. ta mesec pa sem prenehala z jemanjem, ker sem hotela vzeti pavzo. včeraj sem dobila zelo močno menstruacijo z močnimi krči, danes pa imam že zelo zelo šibko, skoraj jo nimam. včeraj na 1. dan menstruacije sem začela ponovno jemati tabletke.
zanima me, kolikšna je možnost zanositve?!
prosim, za čim prejšni odgovor.
hvala!

Imam eno vprašanje: je lahko noseča če sem ji rajcal in v njeno vagino porival prste? Ceprav se nisem dotikal mojega penisa.

05.11.2013 ob 19:27 Živjo!
Imam eno težavico.. Pred tremi mesci sem imela splav, nato sem čez en mesec dobila menstruacijo ki sem jo imela en teden do 22.9.2013 nato sem čez en teden ponovno dobila menstruacijo od 29-3.10. Tako da bi morala dobiti 29.10 dobiti m. vendar je še vedno nisem. Trebuh imam napihnjen in že v sredini prejšnjega meseca sem opazila občutljivost dojk in potemnele bradavice.V tem mesecu sem tudi parkrat brugala in imela občutek slabosti. Naredila sem 2 testerja nosečnosti in kaže negativne razultate.. občasno me tudi ščipa v trebuhu in imam veliko belega toka. Ali je možno da sem noseča vendar da tester to ne zazna.Srčno upam da bi mi kdo dal odgovor.

Krvavitev en teden po zaključeni menstruaciji ni menstruacija, ampak neka druga krvavitev, ki je dopisno ni moč diagnosticirati. Če je test negativen, potem ta hip nisi noseča.

Matjaž

Zdravo
Mene je zelo strah da sem slucajno zanosila. Stara sem 16 let in sem res butasta da sem kaj takega naredila.S fantom ki je star 18 let sva imela prvi spolni odnos. seveda sem glede tega zelo neizobrazena in nimam pojma o teh stvareh. Kot sem rekla imela sva spolni odnos ki ni bil zasciten, in bil je dan po menstruaciji. Fant je sicer rekel da mu ni preslo v noznico.ali naj grem h ginekologu saj je od tega le dva dneva. Ali mi lahko Prosim pomagate, neupam povedati tega nikomur. Res ne. In ne vem kaj naj naredim. Ali je mozno da sem noseca? 🙁
prosim naj mi ker odgovori

Mene pa tut neki zanima in sem zelo zivcna glede tega. Ali lahko punca zanosi ce pac kondom poci ampak s fantom to pogruntata in ne nadaljujeta? Pac da torej niti ne sexsata dougo, niti mu ne pride…

Žiujo
S fantom sva imela spolni odnos seveda z kondomom vendar preden ga je dal gor je tam eno ali dve minuti sedel ob meni kondom naj nebi počil jaz ga nisem ravno videla on je rekel da je siguren da je kondom ostal.spolni odnos sem imela 1. Z izkušenim fantom rekel je tudi da se mu še nikoli ni zgodilo da bi kondom počil ali podobno najin spolni odnos je trajal zelo malo časa 5-10 minut je kakšna možnost da sem zanosila ker sem po enem dobrem tednu dobila vročino čeprau nisem prehlajena sem pa bila zelo veliko na dežju in kasneje tudi na soncu bi bila to lahko kakšna posledica nosečnosti ali vzrok vremena drugih nekih znakov nosečnosti drugače nimam menstruacijo pa pričakujem čez en teden

Vreme in vročina ne vplivata na možnost nosečnosti. Če je kondom ostal cel in se ni snel, potem je nosečnost zelo malo verjetna. Če bo menstruacija močno zamujala, lahko narediš test. V bodoče razmisli o kontracepciji, pri kateri ne boš odvisna od fanta.

Matjaž

pozdravljeni!
s fantom sva probala imeti spolni odnos in je on samo vstavil penis v mojo noznico brez zascite, ampak penis ni bil v erekciji in ga je dal ven se preden mu je prisla sperma. sedaj pa me zanima kaksna je moznost zanositve glede na predizliv? sva pa probala prvic.
hvala!

Pozdravljena, gleda na to da penis ni bil v erekciji dvomim da ga je tvoj fant sploh lahko vstavil v vagino. Če pa je bil v stanj erekcije, pa je seveda možnost zanositve, res je da majhna, ampak je, razen če ti uživaš kontracepcijske tabletke. Drugič pa pamet v pravo glavo, pa kondom na tisto drugo….

Pozdravljeni:)

Jaz rabim odgovor na mojo zgodbo.Prosim za pomoc.
Jaz in moja punca sva imela pred kratkim nekaj spolnih odnosov, v katerih sva uporabila kondom ampak po nekaj casa sva se odlocila da bi sla brez kondoma, zaradi bolsih obcutkov.Ker nje nisem hotel narediti nosece v nikakorsnji priloznosti, sem penis preden sem ga dal v noznico obrisal in tudi stisnal kakrsnokoli tekocino iz njega, po nekaj minutah sem cutil da mi bo prislo in sem dal penis takoj iz noznice in ko sem ga gledal ni bilo nobene tekocine ampak ker sem hotel da sperma gre ven sem ga se drgnil in je sperma sla po postelji.Ali je moja punca lahko noseca?

Zivijo, stara sem 17 let in zanima ce sem lahko noseča ce mojemu fantu ni proslo vame ,kondom mu je pocil in spolni odnos sma imela ne dolgo zelo kratek je bil..meni pa menstruacija zamuja ze 3 dni ali je mozno da sem noseča?
Hvala ze v naprej za odgovor

Živijo, stara sem 17 let in zanima če sem lahko noseča če mojemu fantu ni prišlo vame ,kondom mu je počil in spolni odnos sma imela ne dolgo zelo kratek je bil..meni pa menstruacija zamuja že 3 dni ali je mozno da sem noseča?
Hvala že v naprej za odgovor

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close