Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Mož, s katerim sem skupaj 21 let, me je prevaral z nosečnico

Mož, s katerim sem skupaj 21 let, me je prevaral z nosečnico

Zdravo

Sem moški, in te popolnoma razumem, moja draga je storila podobno kot tvoj. Samo da se je zaljubila v 17let starejšega brez družine, midva pa imava 2 in 5 let stara otroka. Gospodinjska dela sem opravljal bolj kot ne jaz ona je skrbela za otroke. Zamenjala službo po 13tih letih in se v roku pol leta zaljubila v svojega šefa. Ko sem izvedel za afero je v tednu dni spokala in odšla. Ni dala tudi priložnosti za pogovor. Čustveno me je prevarala in uničila vso najino prihodnost in seveda tudi otrokom. Otroka sta zelo navezana name in me zelo pogrešata vsakič ko prideta do mene mi povesta da jima je zelo hudo, in da nočeta tako živeti. Tako da ti predlagam če ga imaš res še rada da si poišečeta strokovno pomoč. Jaz bi si jo zelo želel samo moja bivša ni za. Pravi da je to naredila zaradi otrok, da bodo bolj srečni. Nevem ali se že meni meša ali se je njej čisto zmešalo, da lahko sploh kaj takega reče. Zdrži in resno predlagaj za družinsko terapijo, ce je seveda tvoj partner pripravljen. Zvezo lahko na novo zgradita, mogoče še bolj kot je bilo…

Lp
Bbb

Že videno 🙁 . Podobno sem doživela in preživela 🙂 .To ni življenje. To ni ljubezen. Prekini to – nemudoma! Počutila se boš najbolj sama na celem svetu (vsaj jaz sem se), solze bodo tekle v potokih (vsaj pri meni so)… A verjemi, še kako drži pregovor: “Ko se ena vrata zapro, se odpro druga.” Nekje te čaka človek, ki bo imel rad tebe ravno takšno kot si (tudi to pišem iz izkušenj) in ti bo žal zapravljenih let, zato ne odlašaj. Pogumno in srečno!

Hm, vidik moškega, ki me razume? To bi mogla slišati.

Pa si ziher da ni z njim noseča? Preveri še enkrat preden se osmešiš okoli.

Ko berem vse te forume in vse kar se tu piše, človek resno začne razmišljati da je bolje da si sam in se ne zapletaš v odnose, življenje je tako mirnejše in očitno tudi lepše.

Ni čisto tako… Drži pa da danes zaradi razmer v družbi precej tistih, ki nimajo ustreznih moralnih temeljev, precej hiteje in lažje skoči čez plot, kot so to lahko počeli včasih. Družba tovrstnih prevarantov danes ne sankcionira več.

Pozdravljeni!
Pišete, da ne želite obtoževati, a v praksi ste
v svojo osebno zgodbo vpletli še partnerja ljubice vašega moža,
ko vam je bilo že vse jasno!?
Ali po tovrstnem razčiščevanju v vaši notranjosti kaj drugače,
razen, da je nosečniški par razbit…nerojeni otroček pa!?
vaši otroci…
Kje so vaše meje!?
Ti poskusi prelisičiti svoje srce, se nikoli ne obnesejo,
kljub veliki želji, da bi bilo vse krasno kot nekoč!
Tako pri vas kot pri možu!
In dve zgodbi nista enaki, da bi človek imel recept kako naprej!
Srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je to, 12.09.2019 ob 09:20

V zadnih 3letih sem nardila vse, kar sem lahko, za odnos z moskim, ki je bil mlajsi od mene 9let. V zahvalo si je lani poiskal 18letnico in fukal lani obe. Ko sem mu letos povedala kaj mu gre, me ignorira, okoli govori da sem zmesana in stara zenska, s kero ni imel nicesar. Vsa 3 leta moje ljubezni, kesa in casa, dobivala sma se v hotelu, ker je reko, da me nebo doma kazal, da me starsi nebi sprejeli, sprejeli so 18letnico, ker so mu rekli, da kogarkoli pripelje domu, samo da ni stara baba kot jaz.

In se zdaj se celim. Besna sem sama nase, na njega in cutim gnus do vseh moskih. Ne morem si pomagati.

On pa zdaj ko sem mu povedla svoje nazaj, mi je nehal pisarit smse in svoje nage fotke in podobne, to je bilo letos do junija. Zdaj se obnasa ko da nisem nikdar obstajala. JAz pa sem res vrjela da me je vreden.

Tako je to! Boljse da si sam, ko v dvoje s kretenom. Jaz moskim zdaj pravim da so gnoji.

Ti drugim govoriš o samospoštovanju, sama pa nisi videla, da te nekdo tako grdo izkorišča? Moški ki si želi tebe kot osebo bo se bo s teboj z veseljem pojavljal kjerkoli in ne v poceni hotelu.

    Ma ene ste res neverjetne, imej se malo rada no! Zapomni si, samo vprašanje časa, kdaj bo na vrsti tretja.

ko gre družba na jadranje  in če je mešana 🙂 , se pač sexa …. brez izjem 🙂  ker je folk na 20m2 cel teden in ponavadi dva kompatibilna spita v isti kabini  …..  ko bo šel naslednjič , se bo zgodba ponovila 😀  …. ti pa se odloči , kak bo naprej ….

S partnerko sva bila skupaj 15 let. Imava dva otroka, dom, urejen odnos, otroci imajo svoje aktivnosti, midva kakšno svojo aktivnost in občutek sem imel, da nam gre kar dobro…

Kot kaže se partnerka s tem ni strinjala in si je “iz njej znanih razlogov” našla občasnega “prijatelja”. Če sem bil prej mnenja, da bi ob prevari takoj prekinil zvezo se to ni zgodilo. S partnerko, čustvi, poizkušanjem reševanja zveze in partnerkinim stalnim iskanjem razlogov, da komunijacijo s “prijateljem” ne prekine, sem jo prosil, da zaključiva to agonijo. Z vprašanjem, kako bo potem se sploh nisem želel spraševat, sem si rekel, da bo že nekako.

Sedaj sem ponovno našel svoj mir, otroci so sprejeli razhod in najino odločitev, da živijo pri atiju in delno pri mami.

V vmesnem obdobu sem se želel spustiti na njen nivo a ugotovil, da s tem ne bom ničesar rešil, kvečjem še bolj ranil sabe. Zato sem, ko sem pri sebi ugotovil, da je zveza mrtva to tudi prekinil.

Vzel sem si čas, se umiril in naredil prostor za nova čustva ter se odločil, da si poiščem partnerko s podobnimi interesi in nazori. Najbrž bo trajalo a spoznal sem kar nekaj deklet s podobnimi izkušnjami. Dovolj je kava, sprehod, večerja itd… da se dva odpreta in izmenjata izkušnje. Čas pa prinese še ostalo.

Sedaj lahko samo rečem, da sem se potrudil za ohranitev prejšnje veze a hkrati vesel, da sem jo prekinil in si ustvaril prostor za nekaj novega.

Po napisanem pa zate ni druge poti kot pogum v roke in se osamosvoji. Ponovno za nekaj časa postavi sebe pred ostale, dobi na samozavesti in si najdi partnerja s katerim boš zacvetela.

 

Te muči samozavest, da ga ne pustiš?

jaz ga imam tudi rada…hm, tole je malo premalo za življenje…v dobrem in slabem….nekje so meje, kje jih bote postavila, je vaša stvar…

odločiti se je potrebno, do kje tolerirate manipolacije in laži…

Objava čaka odobritev

Preprosto igra.ne zaupaj mu.drzi distanco..počasi naj se izseli in zaživi na novo.zaupanja je konec…to se ne povrne nikdar več

Odgovor na objavo uporabnika
Fobos1877759, 09.01.2022 ob 11:24

S partnerko sva bila skupaj 15 let. Imava dva otroka, dom, urejen odnos, otroci imajo svoje aktivnosti, midva kakšno svojo aktivnost in občutek sem imel, da nam gre kar dobro…

Kot kaže se partnerka s tem ni strinjala in si je “iz njej znanih razlogov” našla občasnega “prijatelja”. Če sem bil prej mnenja, da bi ob prevari takoj prekinil zvezo se to ni zgodilo. S partnerko, čustvi, poizkušanjem reševanja zveze in partnerkinim stalnim iskanjem razlogov, da komunijacijo s “prijateljem” ne prekine, sem jo prosil, da zaključiva to agonijo. Z vprašanjem, kako bo potem se sploh nisem želel spraševat, sem si rekel, da bo že nekako.

Sedaj sem ponovno našel svoj mir, otroci so sprejeli razhod in najino odločitev, da živijo pri atiju in delno pri mami.

V vmesnem obdobu sem se želel spustiti na njen nivo a ugotovil, da s tem ne bom ničesar rešil, kvečjem še bolj ranil sabe. Zato sem, ko sem pri sebi ugotovil, da je zveza mrtva to tudi prekinil.

Vzel sem si čas, se umiril in naredil prostor za nova čustva ter se odločil, da si poiščem partnerko s podobnimi interesi in nazori. Najbrž bo trajalo a spoznal sem kar nekaj deklet s podobnimi izkušnjami. Dovolj je kava, sprehod, večerja itd… da se dva odpreta in izmenjata izkušnje. Čas pa prinese še ostalo.

Sedaj lahko samo rečem, da sem se potrudil za ohranitev prejšnje veze a hkrati vesel, da sem jo prekinil in si ustvaril prostor za nekaj novega.

Po napisanem pa zate ni druge poti kot pogum v roke in se osamosvoji. Ponovno za nekaj časa postavi sebe pred ostale, dobi na samozavesti in si najdi partnerja s katerim boš zacvetela.

 

Fabos….

Kot,da bi brala svojo zgodbo. Se trudila vlagala v partnerstvo,ugotovila,da se samo jaz trudim.,vlagam,dam vse od sebe. Ugitovila,da ima ljubico. Sem sla,samo odsla…dala vlogo za locitev. Sin zivi z meno…oce nima stika z njim.

Lepo za slisat,da spozbavas in si pripravljeni na novo vezo…jaz po 2letis se nisem.

Grem korak s korakom in pocasi napredujem.

Zelim ti veliko srece…

Podobno izkušnjo sem imel tudi sam… po 16 letih si je našla sodelavca ki je bil na pragu ločitve, najprej za sprehod po parih smsih sem pa dojel da je šlo predaleč…. vleklo se je 4 leta da njunega druženja, na sindikalcu sta bila skupaj v sobi… Ampak pazi vsega sem bil jaz kriv, ker sem izvedel. Ni hotela prekiniti stikov vozila se je z njim v službo, hodila na izlete (skrivoma), mene pa obtoževala da si domišljam stvari. Letos sva se razšla trdi na z njim nič nima in da si domišljam stvari, ljudem pa razlaga da sem zadnja leta tečen ratal. Ampak to da sta bila pa 4x na izletih pa morju letos to pa nič ne šteje in jaz si vse domišljam po njenem. Kak butl sem bil… prav nase sem jezen, ampak po dolgih letih je človek očitno pripravljen verjeti v stvari ki jih že zdavnaj več ni. Nisem ji zameril da sva se razšla in se oddaljila zameril sem ji da se je spremenila tako da niti razjasniti ni želela nič ampak samo laže…Občutek da si nekomu ničvreden najbolj boli, kajti nikoli si ne bi mislil da bo tako ne fer.

Ločitev brez obrazlage, tožba za polovico premoženja in adijo.

Potem pa enega Masajskega bojevnika za rekreacijo. 🙂

ZAŽIVI KOT KRALJICA, in prenehaj biti emocionalno uničena KMETICA.

Odgovor na objavo uporabnika
Soncnicaa, 24.07.2019 ob 12:46

Ko sva se skregala, se je dobil z njo, sta se pogovarjala, prihajal domov tudi ob 5ih zjutraj.
____
Sploh ne vem kako naj začnem. Sesuta, pobita…Z možem sva skupaj 21 let, imava 2 otroka. Mož dela v službi, ki jim ponuja veliko jadranj, smučanja, teambuildingi, izobraževanja… Seveda gre za službo, kjer prevladujejo ženske. Nikoli nisem bila ljubosumna, morda je težava v tem. Pred dvema letoma je šel prvič s sodelavci/kami na jadranje. Tam se je začel pogovarjat s sodelavko in se z njo zelo zbližal. Nato so sledili dogodki, zabave-v okviru službe. In seveda se je to vse poglabljalo. Kmalu sem ugotovila, da je odsoten. Začelo se je čustveno varanje. Non stop je dobival SMS-e. Bolj sem mu govorila naj preneha, slabše je bilo. Potem sem znorela, pa se je končalo, kmalu je tudi dobila “drugega” šefa znotraj službe, se z njo ni razumela, pustila to službo.

No in je bil mir, dokler ni lani spet šel na jadranje, se zbližal z drugo sodelavko. Ko sva se skregala, se je dobil z njo, sta se pogovarjala, prihajal domov tudi ob 5ih zjutraj. Ker ona ga razume. Spet čustveno varanje. Potem sta si začela dopisovati preko FB, ko sem enkrat mimogrede videla kake slike mu je pošiljala, pa sporočila, sem znorela. Pa prosila, naj neha s tem sranjem, sta me obtožila in se delala norca iz mene, da sem zrela za psihiatrijo. In nato mi je marca rekel, da si je v glavi razčistil, da to ni ok. Pa je bil “mir” en mesec, ko sta pa poglobila njun odnos. Seveda sporočila na FB sta skrivala (ona ima partnerja, bila je noseča) in jih nastavljala, da so izginjala ob prebranju. Meni se je mešalo. Potem pa sta še seksala, dvakrat menda. Bolj je biksal z njo, bolj je bil pozoren do mene (objemi, poljubi). Naj še povem, da sva seksala večkrat tedensko, včasih 2x na dan. No in jaz sem se počutila čedalje slabše. Potem sem dobila anonimen namig, da seksata. Sesula sem se. Vrgla sem mu naprej, priznal je. Bolelo me je, ker sem imela prav, bolelo me je, ker sta se delala norca iz mene.

In sem se po dolgem razmisleku odločila, da povem njenemu partnerju, skorajšnjemu očku in sta še isti dan prišla k nama, kjer je nona z mirnim tonom mrtvo hladno govorila, da sem zmešana, da mi itak dec samo laže in da kaj mojmu decu ni jasno, da se kaj takega laže. In zakaj bi se kdo zlagal kaj takega? In nato je njen partner zahteval od mojega, da pove, kaj je zdaj res. In je moj se zlagal in rekel, da se je res zlagal. Vmes je njej rekel, da se morata še zmeniti nekaj, pa je njen nasprotoval. In sta šla. Nisem mogla dojeti, z mirnim tonom je vse govorila in lagala in zmanipulirala oba! In seveda, moj svet se je sesul. Čez nekaj dni sem govorila z njenim možem in mu povedala, da mu ona laže, ker se boji, da bo sama ostala, ko rodi. No in potem se je spravil nanjo in mu je pojasnila stvari (MENDA), nato pa je govoril še z mojim možem, ki pa seveda ni povedal vsega, ker se kao ni hotel spraviti v še večji gnoj (po moje je pa to zato, ker sta se zaljubila). Po nekaj dneh sem dobila od njenega moža sporočilo, da mi je za vse hvaležen.

Boli me, da moj mož ne želi sploh govoriti nič o tem, da želi vse pozabiti. Da me je vedno imel rad in da hoče ostat z menoj. Tudi jaz ga imam rada, ampak sem v dilemi, ker se bojim da bo spet kaj kdaj. Tega ne želim spet doživeti. Ne razumem, ne zaupam, ne verjamem. In kot nalašč, je zdaj z njim vzpostavila stik spet “ona prva”. Vendar tokrat mi je vse povedal, povedal mi je tudi, da je hotel tej kravi čestitati za rojstvo, ampak potem tega MENDA ni naredil. Seveda, tega ne bomo vedeli nikoli, če je res. Vem pa, da sem en mes dobesedno umirala in je bilo toliko huje, ker o tem nisem mogla govoriti z nikomur. Zdaj teče drugi mesec, prepogosto mislim na to, imam nočne more. Ne morem mu vračati objemov, poljubov, ki mi jih daje. Želi, da hitreje prebolim. Ampak jaz sem se iz zelo čustvene, energične spremenila v zaprto, hladno osebo, ki si ne želi družbe. Seveda on konstantno ponavlja, da to da si je obe odstranil iz FB ni bistvo, da bistvo je v glavi. To je vse tako res, samo jaz ne verjamem, da si je v glavi razčistil. Tudi z otrokoma se zdaj vsaj malček ukvarja. Prej je bila pa tako in tako samo služba. Kaj naj naredim? Ne verjamem, ne zaupam, rada ga imam, a dvomim. NE ŽELIM OBTOŽEVANJ, ŽELIM MNENJA OSEB, KI IMATE PODOBNO IZKUŠNJO. HVALA.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Moja ja isto počela. LAgala po dolgem in počez, dokler nisem imel vsega dovolj. Jo posnel pri komunikaciji z njemim predragim šefkom s katerim sta se gonila po Lj hotelih. Nekaj sem se še trudil, da bi ohranil zakon, tisti trenutek, ko pa sem sprevidel, da se ne bo spremenila, da ji sploh ni nič žal za kar je naredila sem spokal kufre in s zlomljenim srcem (zaradi svojega otroka seveda, da ne bo pomote) odšel na svoje. Tudi en sam dan mi ni bilo žal odločitve, žal mi je samo, da nisem prej spokal.

Ce nemores cez to najboljse da ga zapustis in poisces nekoga ki bo vreden tvoje ljubezni truda in casa .

New Report

Close