Najdi forum

mož je ljubico pripeljal domov

Ce bi bila pri sexsu bol aktivna in bi veckrat ziher nebi bilo tega.

Jaz pa mislim, da bi lahko zadevo lepo rešila. Ko veš, da je na sporedu seks, se kar takoj obleči v usnje. Tako ne bo nobenih prekinitev, ko si ti že vzburjena. On pa bo tudi zadovoljen. Glede na to, kar si o njem povedala, bi rekla, da te ima vseeno rad, kljub temu, da ti misliš da ne.

Jaz bi rade volje oblačila za moža take neumnosti, če bi mi jih on seveda kupoval, saj niso poceni.
Moj bivši je pričakoval da se oblačim in obuvam v seksi cunje. Ampak kupil mi je pa samo en komplet perila, pa še to sem ga morala skoraj prisilit. Pričakoval od mene, da bom samo jaz zapravljala denar.
Če ti on to nudi, zakaj pa ne. Saj med dvema, ki se imata rada ne bi smelo biti nič umazano. Je pač ljubitelj oblačilc in estetike, zakaj bi bilo pa s tem kaj narobe. Dokler je to samo med vama dvema, seveda.

Ok, to z lutko je zame zelo bizarno. Nic dosti manj pa to trmarjenje z “ne morem se oblect v usnje, ker imam obcutek, da ne seksa z mano”. Ja ljuba dusa, menda ja imas kake stike sevz drugimi ljudmi in menda nisi gola pred njimi. Se za v sluzbo obleces v trenerko, gres na plazo v smucarski opremi, nosis kavbojke ko sportas? Za vsako priloznost se drugace obleces. Kaj se tam tudi pocutis, da si neka druga oseba? Ce si v seksi perilu, si to se vedno ti. Bolj je tezava v tem, ce ti do moza vec ni, razloge za to pa isces v njegovem fetisu. Vem, da je tema stara, nic hudega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

meni pa je zanimivo, zakaj naj bi se ženske morale šemiti v razno razne kostume, šminke, se celo od znotraj plastificirati samo zato, da se moškim zdijo privlačne. Torej lahko iz tega potegnemo, da se normalne ženske brez igračk in cunjic moškim sploh ne zdijo privlačne? Kako lahko ženske seksajo z moškimi, ki so plešasti, sivi, kosmati kot opice, debeli?

meni pa je zanimivo, zakaj naj bi se ženske morale šemiti v razno razne kostume, šminke, se celo od znotraj plastificirati samo zato, da se moškim zdijo privlačne. Torej lahko iz tega potegnemo, da se normalne ženske brez igračk in cunjic moškim sploh ne zdijo privlačne? Kako lahko ženske seksajo z moškimi, ki so plešasti, sivi, kosmati kot opice, debeli?
[/quote]

Lahko ti seksas z vsemi zgoraj nastetimi? Verjetno ne in imas nek svoj okus, izbor.
Pa ne vzeti tega kot prisilo, da kaj moras, ampak kot igro, za povecanje uzitka. Ce se seveda zmores tolk sprostit oziroma ce si tega zmozna ob partnerju. Tudi on mora vcasih kaj doprinest k temu, ce je zensks bolj “trda” v tem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pol se ne rabita kej dost trudit ne k pride vse spontano in vsak trud kak poseben vse Sam poslabsa

New Report

Close