Najdi forum

Kdor brodi po blatu, bo na koncu posvinjan od blata. To si zapomni. In ženske, ki so srečno porečene in jih takšne stvari ne mikajo, se ne bodo po netu zgovarjale s poročenimi moškimi na takšen način. Si je ša včasih težko priznati, kaj v resnici delamo, ker si ne dovolimo, da bi tudi mi bili takšni, a ne, mirella? Saj tudi mnogi desci, s katerimi se mirella na netu zgovarja, na koncu tega ne bi naredili, samo mika jih.

Mirella se niti približno ne strinjam s teboj. To so pač tvoja opažanja, očitno si iskala točno tipe od 33 do 35 let in si pač kontaktirala z njimi. Verjemi, noben tip se ne bi kar tako ločil od svoje ženke in otrok zaradi ene lovače preko neta.
Na sploh je pa tako: varajo vsi ki se zadržujejo na chatih in raznoraznih ona on, kupido, urgenca in ne vem kaj še vse obstaja. To so beznice za “nesrečnike”, pa naj si bodi so stari 19 let in imajo punce ali 50 letnike ki sicer redno seksajo pa še kar ni dovolj ;).

In vsak od njih bi se bil pripravljen ločit če bi spoznal tisto eno, tapravo, bi začutil svež veterc, njeno posebnost, moč, karizmo. Le da, kot smo me, so tudi oni razočarani, ker takšne podobe žive le v pravljicah in v romantičnih filmih ;). Pol pač bolano iščejo odrešenico, če ne drugega, pa samo za eno seksi popestritev vsakdanjika.

Da no mir, kdorkoli je kdaj četal ve kako in zakaj tam stvari stojijo. Ene so očitno odkrile klepetalnice in mesec nazaj in sedaj odkrivajo toplo vodo.
Tudi jaz ne razumem od kje taka superiornost nad f*fektarji, v končni fazi ona počne isto, pa še fino se ji zdi o tem sem gor poročat.

Se strinjam s takole je….verjetno tudi tisti dedci samo raziskavo delajo hahahhah

Vam je škoda razlagat kako in kaj, če nekateri niste razumeli, če ste si ustvarili svoje mnenje (na podlagi svojih izkušenj) vam ne bom oporekala in s tem postom tudi zaključujem s sodelovanjem v temi.

Vsak ima pravico, da ima svoje mnenje – to spoštujem, ne gre pa mi vsa ta napadalnost in obračanje besed, pa neko jasnovidno prerokovanje, kje in kako kdo počne ….to res ni moj nivo.

Sklepajte po svoje.
Užaljena bi bila, če bi to pisarili ljudje, ki me poznajo in poznajo prava dejstva. To sklepanje pa…me ne prizadane, me pa je pripravilo do tega, da pač ne bom sodelovala:)

Kot pravi Sašo Hribar…a veste gospa, če vam ne paše poslušat tega programa, je tam gumbek, da menjate program;) In evo, našla sem tisti križec v zgornjem desnem kotu:)

Tema zaključena, brez komentarja:)

LP

Naslov teme je sicer nekaj okoli moških, samo je ravno pisanje v dotični temi lep pokazatelj, kako se znate predstavnice ženskega spola “sfajtati”…

Mirella, veliko časa si že uporabnica MONa, vem da ti take reakcije niso tuje, torej potreba po rdečem križcu odpade, upam da je bila samo trenutna odločitev.

Mislim, da sledi moje obvestilo na prvi strani…

Samo za to temo, cec:)

In brzdat se moram pri provokacijah, vem:)

Ne delaj si skrbi! Lp

Oh dejte no… bla na dopustu pa nisem sledila tej debati prej. Prav neverjetno je kako hudo kriticne znamo biti zenske na tujem pragu. Kaj je pa punca slabega hotla… navrgla je vprasanje in zelela mal podiskutirati o njem. Pa ste jo raztrgali in ji podtikali najslabse namene.
FF (F*fehtarjev) je povsod dovolj, ne le ce si porocen, vezan, samski, mali debeli, suhi moder al zelen.-… povsod se to dogaja. Eni ljudje so dovzetni zato drugi manj. Ko sem jaz po 10 letih ostala sama … ne ni blo sporazumno ampak grdo in nepricakovano… ne in ni bil internet…
Moja izkusnja je bila taksna, ko se je cez nekaj tednov razvedelo da sem spet sama so zacele prihajati prve nedvoumne ponudbe od moskih od katerih nikoli nebi pricakovala.Od moskih ki sem jih poznala skoraj vse zivljenje in so se imenovali moji prijatelji ali se boljse njegovi najboljsi prijatelji. Ni blo cajta in prostora za romantiko in prazne obljube ampak res sam FF. Tudi jaz sem padla na realna tla, taksen je svet in ce nekdo pol na glas izrece vprasanje ali trditev… pa hop po njem saj je po vsej verjetnosti tudi ena izmed tistih, ki nebi rekle ne.
Svoj prag je treba pomest najprej pa pol it na sosednjega gledat kakega ma.Kaj je narobe z klepetom, kaj je narobe z pogledom cez rob kroznika, kaj je narobe s tem ce delis z nekom skupen interes in morda tudi delcek zivljenjske zgodbe… Prav nic ni narobe s tem draga Mirella in prav je tako …

Saj se nas bo nekaj pa le nabralo. Ampak kakšno je razmišljanje ZA ŽALOST velike večine Vas?! Mirella je hotela samo odpred debato, vi pa vsi…na juriš po njej… Jaz bi samo še dodala, da smo vsi krvavi pod kožo in ne mi prosim o tem, da “jst pa ziher nebi”. Taka ki trdi da nikol, ampak res nikol nebi, je “najslabša” in bi šla s ta prvim FF (če tipom že tako rečete).


mirella , ampak pozabila si nekaj; naštela si vse polno kriterijev kakšen tip moških vara, ampak še vedno pa nisi odgovorila oz niti nisi postavila temeljnega vprašanja s kom varajo? če bi ne bilo žensk ki so pripravljene imeti afere potem vsega tega silnega varanja ne bi bilo..in če vara 80 % moških, potem mora biti tem 80% moških na voljo skoraj enak % žensk…torej ti sedaj ostane še samo to, da narediš raziskavo kakšna je povprečna ženska ki vara…in kar me najbolj bega pri tebi je tole…”še nikoli nisem srečala nekoga ki bi me tako pritegnil” oz nekaj v tem stilu, kar pomeni da pri tebi ni vprašanje če boš varala ampak samo kdaj in s kom se bo to zgodilo…saj mirella, naj prvi vrže kamen tisti ki je brez greha))) jap, podajmo si roke sestre in bratje)))…same perle smo ni kaj.

Mene je pa zmotilo to, da si vedno pisala tukaj gor, da se dobivaš s sogovorniki. Nekoč tudi, da si vzela alibi službene zabave,da si lahko šla z nekom na kavo. To me pa čudi, ja! Kao, da mož vse ve! Japajade!
Meni tole smrdi!

Flashgordon, midva mislim, da sva se že pogovarjala in ugotovila, da se v določenih zadevah nekako ne strinjava…Kdor išče pa tudi najde, mar ne!!
In glede na to, da sem pisala malo na pamet, nekateri ste pa očitno našli sebe, al kaj? Potem je res, o procentu?? Ne vem, čudno mi pa je, da je toliko “prizadetih”…
Cec je tudi moški, pa se očitno ni počutil napadenega….

In kot glavno: o procentih teh moških nisem pisala!! Ker niti ne poznam 1000 ljudi, da bi vzorec delala in iskala procent.
S kakšnimi ženskami? Tudi tukaj je vzorec:) ne boš verjel!!

Ampak, te teme so za vas pretežke, ker ne štekate (nekateri).

jest sem ja: poišči te moje poste in jih postavi tukaj in obvezno v celoti (v kontekstu), ker to, kar pišeš, je totalno izven konteksta, torej narejen izsek (vzrok poznamo) – in šlo je za poste na Sex v mestu, kjer pa se ne izpovedujem (se nikjer ne) in večkrat pišem provokativno in v smislu heca…
Če pa najdeš kako tako informacijo, ki se ti zdi resnična, pa me le kontaktiraj, greva na kavo, pa ti vse povem, da ne boš v večni dilemi, ali varam ali ne:)

Še moja analiza moških, ki varajo. V mnogočem so ugotovitve identične mirellinim, vendar malo drugače.

Skupina moških, ki niso sposobni ljubiti, ustvariti odnosa, tudi družina je nekaj površinskega, imaš jo, ker se spodobi, znotraj nje pa ne najdejo nobene zadovoljitve, uresničitve, sreče. Žena, kaj je že to? Ves čas rabijo adrenali in samopotrjevanje. Ljubice menjajo po tekočem traku in skačejo čez plot vse svoje življenje. Žal zadovoljstva nikoli ne najdejo.

Skupina večno nezadovoljnih moških in za vse njihovo gorje so krive žene. Kaj boljšega za naivne ljubice!!!

Skupina moških, ki jim je bila žena prva ali druga ženska v življenju, s katero so si ustvarili dom, družino. Odnos do žene je običajno pozitiven, pravijo, da družina “dobro funkcionira”, da pa pogrešajo…, da so nenadoma začutili željo, da preiskusijo še kaj… Njihov odnos do družine in žene je ljubeč,zaščitniški in spoštljiv.

Skupina moških, ki imajo družino, ženo, ki jo cenijo, a so v svojem kreativnem življenju največ poudarka dali karieri in materialni plati življenja. Zdaj zasičeni ugotavljajo, da jim nekaj manjka, da sta se z ženo odtujila, da ga zavrača v postelji… Želijo si neko izpolnitev. Tudi doma se trudijo vzpostaviti ta manjkajoči del, a ne znajo, zavračanje žene jim sporoča tudi to, da kot moški niso nič vredni. Iščejo ljubico, ki bi jih sprejela kot moške, kjer bi našli tudi nekakšen “dom”.

Skupina moških, ki bi pred časom prisegli, da nikoli ne bi skočili čez plot in so obsojali dejanja kolegov. Obožujejo svojo družino in ženo, odnosi znotraj družine so pristni, topli. Toda, trenutek, ko so bili “odprti za ljubezen”, jim pot prekriža “usodna črna mačka” in požrejo svoja načela in se zaljubijo in nato slej ko prej pristanejo tudi med rjuhami. Njihovi občutki krivde so veliki, pogosto tako veliki, da so tudi izdajalski in prešuštnik je razkrit. Povsem nedolžen fant, ki mu je enkrat v življenju spodneslo tla. Ti moški se nikoli ne otresejo krivde, četudi žena sprejme njihovo prevaro (takim se splača odpustiti) in lahko so sigurne, da je bila šola dovolj poučna.
V to skupino uvrščam tudi moške, ki imajo nezadovoljene spolne potrebe, ker je žena predvsem mati. Pogosto v neskončnost čakajo na boljši trenutek, ko bodo otroci že večji… sicer pa veste, kako svoboden je seks ob doraščajočih otrocih 🙁 Nato otroci odidejo, partnerja pa sta izgubila stik moški-ženska, ker sta bila preveč uigrana v vlogi starševstva. Ponavadi tak status ženi ustreza, moški pa so polni goreče želje, da bi bili v očeh žene/ženske tudi moški!

Tako nekako so moji okviri, ki tudi izhajao iz pogovorov z varajočimi moškimi. Seveda obstajajo še drugačni. Žal pa je, da je največ prvih, ki bi se jih morale ženske bati kot hudič križa, žal pa so takoooo očarljivi, brez strahov in slabe vesti. Ti ljubimci imajo praviloma ljubosumne žene, saj niti ne skrivajo svojih skokov čez plot.

Zelo nevarno je varati s partnerjem, ki je v neenakem statusu (samski s poročenim), ta zgodba se le redko izteče srečno, pravzaprav zelo tragično. Še hujše je, če se zgodi zaplet med starejšim situiranim poročenim moškim in mlado samsko deklico.

Če si ženska lahko izbere ljubimca, je najboljša izbira tisti, ki trdi, da spoštuje in ljubi svojo ženo, je zaščitniški do svoje družine in se je sposoben soočati s strahovi in vestjo, ki jo prinaša varanje. Tak moški si tudi z ljubico želi vzpostaviti odnos, ki je seveda drugačen kot doma. Izbere si ljubico s podobnim statusom in podobnim odnosom do svoje družine in partnerja. To so moški, ki imajo “vse popredalčkano” kot imenuje skupino moderatorka. Ob tovrstnem moškem je ljubica zadovoljna, ker je tudi ona ljubljena, celostno sprejeta in oba imata možnost za osebnostno rast. Seks je sicer močna komponenta, toda srečanja nosijo tudi vsebino in to bogato, ker je tu dovoljena popolna iskrenost!!! Takšno razmerje lahko traja leta in leta, ker ne temelji le na erotični privlačnosti, običajno se razvije prijateljski odnos, ko včasih na srečanjih niti ne seksata.

O večni zvestobi pa takole.
Ko se poročiš mlad in zaljubljen je jasno, da sploh ne pomisliš na kaj drugega kot večno zvestobo. Toda življenje vsakodnevno ponuja izzive. Človek se spreminja, raste, spoznava. Se razvija skupaj s svojim partnerjem ali pa tudi ne. Včasih si želi drugačne uresničitve, pa mu partner tega ne more nuditi, bodisi zato ker ne zna, ne zmore. Pa vendrale, kje pa je tu zvestoba do sebe, če se moraš na račun partnerja odreči nečemu, kar bi bilo uresničljivo? Ali pa celo partnerja prisiliti v nekaj, kar bi te zadovoljevalo (primer Bojane 38). Ne propagiram nezvestobe, a včasih je dobra šola, dobro zdravilo…

Mene pa samo zanima,kako to misliš,da si spoznala nekaj mož (moških)?
Si jih sama probala spraviti v skušnjavo s flirtanjem in ker se niso predali,si jih uvrstila v skupino,na katero so žene lahko ponosne? 😉

– mnogo vas zanima in mnogo si predstavljate:)))
– mi kar malo gode, da me imajo nekateri za neko…hari mata hari:))))))

“spoznala” pomeni, da smo se pogovarjali, večine nisem nikoli videla, še slike ne, za večino ne vem niti, ali so bili res to, za kar so se predstavili in z večino smo navezali stik (na daljavo) čisto naključno in brez flirtanja….

Da ti moški zaupa, ni treba flirtati. Samo poslušati, razumeti in sprejemati…poskusite tudi s svojimi moškimi.
(tukaj ni razlike med spoloma)

Veste, ne pišejo vsi na forume, berejo pa. Pa včasih te kdo kontaktira na podlagi nečesa napisanega in prav je tako, saj se tako ljudje med seboj spoznavamo, mar ne?

Ni treba bit strokovnjak, da “prebereš” osebo po nekaj izmanjanih mnenjih, pa tudi če se govori o receptih…

S tem stavkom sem pač želela napisati, da niso kar vsi moški, ki kdaj s kom klepetajo (ki ni njegova žena, partnerka) potencialni grešniki.

Za vsa podrobna vprašanja mi kar na ZS pošljite, ker tukaj ne bom več pisala (zaradi neumnih interpretacij)…

Tessa, si šla delati “samomor” s svojim postom…ali pač ne bo požel toliko zgražanja, ker nisi pisala preveč osebno;)

Le kje si dobila “podatke”:))))) in upam, da nisi poročena!!

Z večino. Kaj pa z manjšino? Z njimi pa si se dobivala na kofetkih in ugotavljala, ali so sposobni varanja ali ne? Imam osebno raje, da me človek konkretno prevara, kot pa da mi leta in leta za hrbtom počne takšne stvari, se hodi rajcat ob misli, da on nekoga rajca, vse skupaj pa pod pretvezo neke kobajagi znanstvene raziskave.

:))) ajde, no comment!

Ma daj no, kaj zdaj filozofirat, vsi ki hodijo na te chate pa takšne in drugačne strani bi se dajali dol. Ne glede na spol. In to je fakt.
Jaz, kvazi moralistka, pa da spoznam kakšnega ki me premami na kakšnem chatu in me dolgo lovi, mi dvori, pa valda bi se poknila z njim, zakaj pa ne?! Vsi, čisto vsi smo krvavi pod kožo in če se že hodiš, bilokam in bilokako, nastavljat, nekaj PRIČAKUJEŠ.
Saj pa je prav da si bila na chatih, smo ženske itak iste, polno srečno poročenih, vezanih, mam, pa si lovijo jezdece..So what. To je življenje in del tega so skoki čez plot, seksanje in varanja, afere, žicanja, dvorjenja in še in še. To je itak tisto kar dela življenje slajše in grenkejše. To daje v življenju zavedanje in dokaz, da živimo.

Z večino. Kaj pa z manjšino? Z njimi pa si se dobivala na kofetkih in ugotavljala, ali so sposobni varanja ali ne? Imam osebno raje, da me človek konkretno prevara, kot pa da mi leta in leta za hrbtom počne takšne stvari, se hodi rajcat ob misli, da on nekoga rajca, vse skupaj pa pod pretvezo neke kobajagi znanstvene raziskave.[/quote]

Bo kar nekaj resnice v tem.

posploševanje pač….

mirellca huda… ;)))

New Report

Close