Najdi forum

Moški : Britje pod roko (pazduho)

Moj bivši, njegovi bratje, kolegi…. moj sedanji… vsi se brijejo pod pazduho. Moram reči, da mi je že prav smešno, ko vidim moškega s kosmačino pod pazduho. Hja, kakor so nas navadili, tako sedaj gledamo na njih. Vsaj v moji okolici.

Nekateri pravijo, da to ni možato, jaz pa pravim, da je predvsem bolj higienično, pa tudi estetsko.

Live & let live, Saška.

Tudi moj se brije in to že več kot 4 leta (od 20 leta), ko je ugotovil, da je veliko bolje. Tudi zato, ker se veliko poti in je ogromno na kolesu. Se pa brije redno – pozimi ali pa poleti. Res je priden, pa še fejst, pa še moj…

JAO….KAKŠNE PRIMITIVNE IZJAVE…..GLAVA PEČE..ENIM RES VROČINA ORNK ŠKODUJE….

Ti si pa novodobna pobrita pićka. Kup si vibrator – garantirano nima dlak. Upam da nimas domacih zivali. Bogi tvoj pes.

To je bil za LILI da nau pomote.

LP od kosmato smrdecega brivca

Zapri brivnico, fuj, kdo se bo pa pr teb strigu, ko mu boš ves smrdeč opletov s škarjam okol glave!

Meni samo nekaj ni jasno:kdo je nekaterim tukaj opral možgane, da se manj potiš? Zakaj bi se manj potil brez dlak, pa saj ne odstraniš znojnic? Kar se pa primitivnosti tiče, pa tudi sovraštvo do vseh telesnih izločkov izvira iz devetnajstega stoletja, ko jih je tedanje meščanstvo demoniziralo, in očitno miselnost devetnajstega stoletja še ni zamrla.

Pri meni se brijejo pod pazduho take copate ki jih žene napodijo da se obrijejo, potem pa se pritožujejo ker izgubijo moža ker jim ga golonogega spelje prvi homič za vogalom.
Pravi moški lahko cel kosmat (ce se zna umivati) ne smrdi nic bolj kot popolnoma pobrita ženska med menstruacijo.
In zakaj vas ženske potem privlacijo črnci?
Kadar je taprava kita se ne gleda na vonj mar ne?
Zamenjajte pobrite copatke za prave moske.
Ženska dvoličnost?

Kakšne bedarije, moram reči, da si res bedast! In da nau kdo reku, da se ne poti manj, če se brije…..ja seveda. Nepobritim se vse prime na kosmatino in čez pol ure boljš , da ne dviguje roke!!!

Ti si kar pust dlake rast, kaj veš mogoče ti bo pa enkrat kakšna enako poraščena rekla: “Joj, ljubi, kolk maš pa ti lepo poraščeno pazduho, uf, kolk so simpatične dlake, pa še dišijo”

za kosmatinca, ki si ne vem zakaj, pravi brivec

Mislim, da je vsem puncam všeč, da ste moški brez dlak po pazduho. Zakaj smo že slišal zgoraj! Če pa kakšen kot je kosmatinec-brivec vstraja pri svojem naj kar, sam naj ne maha z rokami okol.

ej…men so dlake od mojga pod pazduho čist ušeč…ne tlači vseh žensk v isti koš….

No seveda so izjeme, ki jih pač drugi ne razumemo!
Kako mu pa daš popularnega ljupčka-pod pazduho?

Pa še za brivca. Jaz ne rabim vibratora, mam lepo urajeno naravno stvar!

Kvečjemu ga bo rabila tvoja punca k se ti nau mogla približat!
Dlake pod pazduho, da deljo moškega bolj možatega, dej nehi no,
prej ga naredi opici podobnega.

Zelo zanimivo..
npr.. jst bi tud npr ušesa odrezu… ker bi bil ksiht pol bl ravn.. po eleganten… še posebej če ne bi bilo nosu.. tako ven štrlečega..
..tud tole da smrdi ko gre človk na ta dolgo ni čist cool .. kr en zamašk… ja..ja.. vse se to da porihtat..
.. tud osla so cigani navadl brez jest 14 dni… pol je pa crknu…

Ti s pa res nor! Kako lahko pišeš take bedarije, saj nisi star 6 let, al pa?
Primerjaš ene stvari k sploh ne pašejo zraven, pa še glupe povrh.

čist brez problema…..in brez kakršnega koli slabega občutka……

Ne bit no nestrpn/a Lili.
Gre za princip.. smer.. kam vse to lahko gre…
sej za to ne rabš bit lih dohtar.. da ti to na pamet pade..al pa…??

Kaka beda.
Tu ne govorimo o lepoti. Ce zenska ne prenese dlak iz estetskih razlogov je drugo. Pac obstajajo zanje tudi povsem neporasceni tipi ki se jim niti po obrazu ni trba briti.
Kadar govorimo o dlakah pod pazduho vsak pomisli na najhujso situacijo cloveka ki se ni umil 7 dni in v najhujsi vrocini na avtobusu dvigne roko, ljudje v radiju 3 metrov padajo po tleh.
Dlake pri tem nimajo nic. Ce se clovek tusira 2x dnevno in uporablja deodorante ni sans da se zgodi karkoli od tega kar ste zgoraj napisali. Seveda je odvisno tudi od prehrane in cloveka kak vonj ima. Smrdi pa pot in ne dlaka in ko se clovek poti je razlika da neobritemu nekaj potu ostaja tudi na dlakah, ampak pot ne zadrzujejo samo velike dlake, ampak tudi tiste male prozorne, ki jih imate tudi zenske na sebi, ter seveda sama koza, zatorej se enkrat – ce clovek skrbi za higijeno ni razlike v smrdljivosti med obritim in neobritim.
Ce pa je komu uzitek tam talati/sprejemati poljubcke pa ne vidim razloga zakaj se ne bi pobril. Ampak jaz imam erogene cone tam kjer mi dlake ne rastejo.
In ce bi me vonj motil bi si jih odstanil, vsekakor pa imam cetudi sem moski velikokrat nicni vonj proti marsikateri zenski ki prikrije svoj grozni vonj z litrom parfuma. Tako da iz dragega parfuma nastane Pino Silvestre
Zacel sem z odgovori na izjavo – kdor nosi kozuh s sabo v tej vrocini je idijot, jaz pa pravim – kdor nosi mozgane s seboj v tej vrocini in jih ne uporablja je LILI.

bravo

DRAGI MOJI. NAJ VAM SVOJE IZKUŠNJE Z BRITJEM MOŠKIH DLAK PREZENTIRA DOLGOLETNI IZKUŠENI MOJSTER ZA DLAKE. STVAR JE SLEDEČA. ČE SI MOŠKI KAR TAKOLE NA SUHO POBRIJE VSE DLAKE JE NJEGOV IZGLED ENAK OSKUBLJENEMU PETELINU. PRAVA ŽENSKA SE BO ZGRAŽALA NAD TAKŠNIM OSKUBLJENCEM. PRAV BO STORIL ,ČE SI BO RAJE PRIČESKO POD PASDUHO ALI OKOLI GENITALIJ OZ. IZLOČIL, LEPO MODNO UREDIL. PREDLAGAM SLEDEĆO MAČO FRIZURO OKOLI GENITALIJ KI JI PRAVIMO “VIKING”.
MOŠKI NAJ SI SPLETE IZ SRAMNIH DLAK DVE KITKI IN JU OKRASI Z RDEČIMA PENTLJAMA. NATO SI MORA POKRITI JAJCA Z NEMŠKO ČELADO. KO BO NEŽNA POLOVICA POGLEDALA NJEGOVO BOGASTVO, BO FRAPIRANA, KAJTI NJEGOV “ONE” BO ZVEDAVO ZRL IZZA ČELADE OKRAŠEN Z DVEMA KITKAMA V NJENO PRESENEČENO OBLIČJE.
USPEH NE BO IZOSTAL IN VEDNO JO BO ZANIMALO KAKŠNA JE NJEGOVA FRIZURA TAM DOLI. DA O PRIJATELJICAH NITI NE GOVORIM.

ETO, TOLIKO ZA DANES MOJE DAME , VAŠ BRICO!

New Report

Close