Najdi forum

Moja punca ne ve, da je moja punca

Zdravo,

z neko punco se druživa že pol leta, večino časa sva skupaj, zadnji mesec občasno seksava. Večkrat mi je spontano rekla, da me ima rada, prav tako sem ji sam spontano rekel jaz. Občasno kaževa znake ljubosumja in to precej očitno.

Ni imela najlažjega življenja, njena zadnja zveza je bila katastrofalna. Rad bi ji dal neizmerno srečo in menim, da bi bila skupaj zelo srečna oz. sva, vendar ona tega ne želi priznati, ker mora imeti vedno prav. Ob meni se počuti varno, to mi je tudi sama priznala.

Ob konfrontaciji vedno pokaže vse svoje običajne obrambne mehanizme. Torej, ko sem jo postavil pred dejstva, je zanikala, da naj bi imela zvezo oz. pravi, da “noče” zveze. Moti jo tudi, da sem od nje nekaj let mlajši.

 

Na vas se obračam z vprašanjem, kaj je definicija zveze oz. kdaj je par zares v zvezi?

LP

Odvisno koliko je stara.Ocitno vlagas vec kot dobivas,verjetno si pa rebound in ti to ne pove.Ali so vsi bivsi bili slabi in katastrofa?Pazi k vse kar si napisal se slisi kot moznost da se orng opeces.

New Report

Close