Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Moj mali ni porascen

Moj mali ni porascen

Hja… zadeva je taka… Star sem 18let in se zmeraj nimam dlacic na splonem organu….
Prijatelji me zajebavajo zaradi tega in govorijo da ga ne morm utaknit in podobno…
Meni seveda postane nerodno in velikokrat se delam pred dekleti -> češ da si ga brijem ker kolesarim….
Kaj naj nardim? A obstajajo kasna mazila… Npr. kot tisti Nads (samo tisto je za odstranjevanje dlak)?

Prosim pomagajte…

Ja, res ni prijetno bit v taki situaciji, ampak bo prišel čas tudi za tebe.
Naj te ne briga kaj drugi pravijo, saj so oni, ki te zafrkavajo, še večje reve. In kako lahko to sploh vejo? Si jim povedu sam?
Naj te ne preveč sekira, vse se bo uredilo.
Za kakšno koristno mazilo pa ne vem. Kaj pa posvet pri zdravniku? Ne pride v poštev? Ne, a? 🙂
Bodi srečen tak, kot si, ne oziraj se na druge!

jaz bi bil kr srecn >:) vsaj sramnih usi ne mors dobit (ne da bi jih jaz imel) sam tko nasplosno gledano ane. Sicer pa nekatere tele sleherne dlake spodaj zlo motijo in to ne sam punce, ampak tudi osebka samega (vcasih) >:).

Sicer pa neostik in obrij eno macko malo ter si mal pripopaj gor >:)

Ej jest bi bil na tvojem mestu vesel, ti se pa sekiras! Dej pozabi na to, kar pravijo drugi…ce si ti zadovoljen s tem kar imas, pa ce zensk to ne moti (v to ne dvomim), potem si lahko res en srecen tip 🙂

Nikar se ne sekiraj…zenskam je to všeč…kasneje se bo veliko tvojih sošolcev obrilo, tebi pa bo to prišparano……

….res nič kaj takega…..

Kako pa prjatli sploh vejo za to? 🙂

Kle na forumu so skos teme o pobritih tičih in mucah…večina je za britje, tko da blagor teb…se ti ne bo treba! Sploh se ne sekerat zarad frendov, ker glede na opis njihovega obnašanja so še zelo zeleni…pust jim vsaj to veselje, da se hvaljo na račun petih dlak zarad katerih jim lohk daš tolk let kolkr jih majo, ne pa 12…

Ma če je res mali itaq ni važno…

Zdravo!
Ne vem kje je tu problem, ne sekiraj se zaradi tega. Nekatere punce imajo rajši neporaščene. Če pa te bo punca zaradi tega pustila, potem pa res ne vem kaj je z njo narobe. Če imaš človeka resnično rad, te to ne bi smelo motiti ( na splošno govorim). Glavo gor in začni uživati.
Lep pozdrav, Petra

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close