Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje mislim, da se je odluščil čep

mislim, da se je odluščil čep

Nisem čist sigurna ampak mislim, da je bil tole čep – zelo veliko sluzi, roza barve??? Če je res bil čep, v kolikem času se pol začne kaj dogajat – tako iz vaših izkušenj? V knjigah piše enkrat 1 teden drugič pa 2 tedna.
Drugače so se pa moji popadki čist nehali, in to ravno zdaj, ko bi se lahko začelo počasi kaj dogajat.

lp, mami29 (38.t)

Glej tudi jaz sem marsikaj prebrala. V materinski soli so nam pa rekli naj se gremo kar pokazat ginekologu ko se to zgodi.

Tako da kar pojdi h G, ker mozno je da si ze vsaj malo odprta kot je bila moja kolegica pa v bistvu sploh ni nic cutila.

Pa srecno in pisi kako je bilo

ada

Moji prijateljici se je odluščil čep in je rodila 8 dni za tem. Jaz bi poklicala G. in vprašala kako naprej. Mislim, da če nimaš svojih popadkov ni panike, ‘poslušaj’ svojega otročička če se dovolj giblje in pazi se okužbe, ki je zdaj toliko večja.

Meni tud otrjuje trebuh po 30x na dan in nič ne vem kdaj pa kako, bi pa rada še en teden zdržala.

Držim pesti da bo vse ok., očitno smo res že pri koncu.

Jaz čakam že drugič pa me je ravno tako strah, da bom spregledala kakšen simptom in da bom prepozno štartala v porodnišnico. Drugič gre baje bolj hitro…

K* 37+2

Pozdravljena!
Prvič, ko se je odluščil čepek, je do rojstva preteklo približno štiri ure.
Drugič, je trajalo malo dlje (druge komplikacije), vendar se je zgodilo v 8 urah.
Srečno in predvsem lahek, hiter porod in zdravega otročka!

ojla
ko je šel čep, sem čez pet ur doživela pljusk vode in čez eno uro in pol rodila v porodnišnici.

Jaz sem cez 12 ur.

Prva nosečnost…čep se mi je odluščil v 36 tednu, rodila sem 14 dni kasneje…je bila že motna plodovnica. Tko da…pojdi h ginekoliogu, da ugotovi, ali si odprta.

Srečno, Biba

Meni se je odluscil cep ob 21h zvecer, odteklo je malo vode, pri pregledu ob 22h odprta za 1 prst. Sledili popadki, odpiranje. Rodila cez dobrih 8ur,  naslednji dan ob 5:19 (40+1).

Odluscenje cepa+odtek vode pomeni da moras takoj na sprejem v porodnisnico.

 

 

New Report

Close