Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Mešanica zdravil

Mešanica zdravil

Pozdrav!
Oče je pred 7 leti doživel srčni infarkt. Danes je star 80 let. Sicer je dokaj vitalen vendar odkar jemlje mešanico zdravil je pogosto brezvoljen in brez energije. Zanima me, če slučajno mešanica table katere jemlje vplivajo na psiho in brezvoljnost.

Tablete katere jemlje 2x na dan so:
LORISTA 50mg
CONCOR 2,5mg
KORNAM 2mg

SORVASTA 10mg – samo zvečer
DIAPREL 60mg – samo zjutraj

lp Iztok

Oče jemlje zdravila za znižanje tlaka, proti hiperholesterolemiji, proti hipertrofiji prostate, proti povišanemu sladkorju v krvi, za zboljšanje delovanja srca.Skušajte ugotoviti če je slabši, ko ima nizek tlak. Morda boste ugotovili katero zdravilo povzroča naveden stranski učinek, če jo boste prekinili za 1 – 2 dni.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Hormonsko zdravljenj
08.04.13 10:42
Na zadnjem pregledu prostate, po radikalni prostatektomiji, mi je PSA narasel na 0.55. Urolog mi je predpisal Casodex. Nastala pa je težava po nekajdnevem jemanju, so me začele močno boleti noge v mečih-zožitev žil, kar sem prej nekako obvladoval. Bi bilo kakšno drugo zdravilo bolj primerno?
Le pozdrav in hvala za odgovor!
http://www.pisateljstvo.com

Zdravje je vse

Odgovor sem že napisal, izgleda, da se je izgubil. Napisal sem, da poznam mnogo premalo zdravila za prostato, da vam bi znal povedati nekaj koristnega. Zanesljivo ve več o teh zdravilh izbrani zdravnik in največ pa vsak urolog. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor na objavo uporabnika
Boris Cibic, 18.03.2013 ob 12:12

Oče jemlje zdravila za znižanje tlaka, proti hiperholesterolemiji, proti hipertrofiji prostate, proti povišanemu sladkorju v krvi, za zboljšanje delovanja srca.Skušajte ugotoviti če je slabši, ko ima nizek tlak. Morda boste ugotovili katero zdravilo povzroča naveden stranski učinek, če jo boste prekinili za 1 – 2 dni.

 

New Report

Close