Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Merilec krvnega tlaka – kateri?

Merilec krvnega tlaka – kateri?

Omron 10 naročila na amazonu v nedeljo 20.2.2011,prejela v petek 25.2.vse skupaj za 58 evrov!

kako naročaš in plačuješ prek amazona

Lep pozdrav včeraj prejel omron m10 iz amazona.uk cena 55 euro s poštnino. Ima kdo mogoče prevod v slovenščini če sploh obstaja ,hvala ?

Nekje sem prebrala, da borova kislina,sladkor in voda uniči mravlje faraonke. Mene pa zanima, če kdo ve kje se dobi ta borova kislina in v kakšnem razmerju se ta mešanica naredi.
i.p.

@lemur in @novaškatla: kako vam je amazon.co.uk dovolil pošiljanje v Slovenijo? Mene ne pusti naprej pri koraku kjer se izbere naslov. Je kakšna finta, ki je ne poznam? Pošiljam na svoje ime.

Hvala vnaprej

Tudi meni ne dovoli pošiljanje v Slo :(, prosim za nasvet, hvala.

Rivarocchi je najboljši za merit,je pa res da mora nekdo drugi meriti nekomu in tudi znati.

Ima kdo mogoče prevod v slovenščini če sploh obstaja ,ali kakšna navodila za uporabo , priložena so samo v angleščini .hvala ?

Jaz vam svetujem merilnik Medisana MTC, ki se ga v Petrolovem katalogu (na pike) dobi po dobri ceni.
Z merilnikom sem zelo zadovoljen, ker ima velik LCD, enostaven je za uporabo hkrati pa ima tudi vse potrebne funkcije, je klinično testiran, priporoča ga svetovna zdravstvena organizacija, 3 leta garancije… Zanimivo je tudi, da govori 6 evropskih jezikov:). Skratka zelo dober nakup.

Lep pozdrav in veliko uspeha pri nakupu,

Tudi jaz se zanimam za nakup merilnika krvnega tlaka, za mamo, ki ima povišan krvni tlak, do sedaj smo imeli zapestnega, ki pa se je pokvaril in sedaj kupujemo novega. Najbolj se zanimam za OMRON M10 in sicer bi ga kupil preko Amazona iz UK, ker je cenovno in po kvaliteti zelo ugoden. (okoli 50-60E)Vendar do sedaj še nikoli nisem kupoval nič preko Amazona in nimam nič izkušenj, pa bi prosil, če bi mi nekdo razložil potek postopka nakupa od A-Ž..baje je treba imeti kreditno kartico…kje naj jo dobim in kako se jo sploh pridobi??? Ali sploh pošljejo v Slovenijo in kakšni so stroški poštnine?Za odgovore, komentarje se vam že vnaprej zahvaljujem…
LP Miran

Tudi sama iščem informacije glede merilnika krvnega tlaka. Bi pa odgovorila vam Miran-Miran. Sama sem prej kar nekajkrat kupovala prek Amazona (večinoma sicer knjige, ampak je podobno). Imeti morate MasterCard ali pa Viso, da lahko kupujete prek spletne strani pri Amazonu. Kartico naročite pri svoji banki (greste v poslovalnico ali pa prek spleta, če imate dostop do spletne banke). Seveda, pošiljko dobite tudi v Slovenijo. Drugače je pa treba k ceni za merilnik prišteti poštnino (lahko preverite na spletni strani Amazona) in carino, kar pomeni, da vas nakup prek spleta ne bo stal dosti manj kot če bi merilnik kupili pri nas. Lahko vam samo približno napišem, da boste verjetno morali dodati še kakšnih 40-50 eur zraven za poštnino in carino. Kolikor je meni znano, se vse kar kupite pri Amazonu tudi carini. Meni se nakupi nisi zdeli nič bolj poceni, ravno zaradi poštnine in carine. Potem je tu še garancija, katero seveda lažje uveljavljate, če kupite aparat pri nas.

To so moje izkušnje. Mogoče ima kdo drugačne.
Pa uspešen nakup 😉

Lp Neli

Pozdravljeni,

prejšnji teden sem na http://www.amazon.co.uk naročil Omron M10-IT.
Spletna cena je bila 34,95 Funtov.
Na to so dodali še stroške pošiljanja 6,88 Funta.
V cene je vštet 20% davek.
Končna cena je bila nato natančno 50 EUR. Koncerzija 1Funt je 1.15 EUR
Prispel je pa v petih dneh.
Plačilo z MasterCardom.

P.S.

če kupujete v EU ni carin itd.
Samo naročiš, plačaš s kartico in poštar ti prinese na dom.

V SLO stane isti merilec cca 120 EUR….

LP
Nimrod1

tudi mi enako, a naš je prispel v manj kot 24-ih urah 🙂
me pa zanima, če ima kdo mogoče slovenska navodila? moj mail je [email protected]

hvala,lp

tudi mi enako, a naš je prispel v manj kot 24-ih urah 🙂
me pa zanima, če ima kdo mogoče slovenska navodila? moj mail je [email protected]

hvala,lp[/quote]

Prosim za pomoč! Danes sem hotela naročiti merilnik tlaka Omron na http://www.amazon.co.uk, pa mi je napisalo, da spada artikel med medicinske pripomočke, ki jih ni mogoče dostaviti v Slovenijo! So spremenili pravila?
Hvala

kako je pa z garancijo?

Spoštovani!

Pri nakupu merilnika bodite pozorni:
-na velikost mamnšete (premajhna velikost lahko preveč tiste nadlaket-)
– na dolžino garancije
– na priporočilo zdravnikov, neodvisnih institucij

Sama uporabljam Microlifov merilnik. Ima univerzalno velikost manšete, ima klinične validacijeh, cenovno je najgodnejši 56 EUR.
,Prepričajte se sami. Imajo ga tudi v Lekari Ljubljana.
jolanda

Pozdravljeni, mi lahko kdo pomaga kje lahko dobimo navodila za omronov krvni merilec M10 IT v slovenščini, ker smo ga kupili v Angliji in za starše potrebujem navodila v slovenskem jeziku. Pri nas zelo neprijazni uvozniki pravijo, da moraš kupiti aparat, da prideš do navodil, vendar cene so pri nas nerealne…zato smo tam kjer smo:).

Hvala vam

Dobil, hvala:).

V Sloveniji sta priporočljiva le dva branda: Microlife ali Omron. Oba imata teste neodvisnih inštitucij, Microlife je Švicarski, kvaliteten in cenovno ugodnejši.
Julija

Jaz priporočam tega (klikni tukaj) – namreč je enostaven in priročen. Je tudi ugodna cena. Ima več funkcij in vse. Meni je super, odvisno pa je od tega kaj rabite 🙂

New Report

Close