Najdi forum

Odgovor na objavo uporabnika
THCcbd, 10.09.2020 ob 23:31

Točno tako – bolj se ne bi mogel strinjati z napisanim.

Bom še sam objavil svojo zgodbo, katero upam, da objavite, kljub Vašim črnogledim pogledom okoli “zasvojenosti od trave”, ter ostalim “težavam” pri uživanju slednje.

Sam sem se prvič s travo srečal v srednji šoli – par x probal, bil zadet, skuliran – zame osebno zelo dobri občutki, in nobenih posledic.

Malo po 30 letu sem imel orng težave s krvnim tlakom, ki je bil preveč povišan. Seveda sem odšel k osebnemu zdravniku, ki mi je dal “čudežne tabletke”. Po jemanju slednjih so se moje težave okoli krvnega tlaka samo še poglobile, in spoznal sem, da se počutim mnogo bolje, v kolikor tega farmacevtskega sranja sploh ne uživam.

Odšel sem na predavanje o konoplji, ter tam izvedel, da THC zelo uspešno uravnava tudi krvni tlak. Tako sem na črnem trgu kupil konopljino olje s visoko vsebnostjo thc-ja (indica). Slednjega sem užival dlje časa (vsak večer pred spanjem, za vikende zjutraj in zvečer, kadar sem bil samo doma). Po dveh mesecih se je moj krvni tlak uspešno normaliziral, kar je pravo nasprotje od teh farmacevtskih “čudežnih tabletk”. Da o moji izboljšani prebavi sploh ne govorim, prav tako tudi o zelo kvalitetnem spancu, ter apetitu. Zdravljenje s smolo sem lahko brez težav prekinil, tako da pri meni ni bilo prav nikakršne odvisnosti – bil je samo rezultat: trajno normaliziran krvni tlak.

Smolo sem na to užival 1x tedensko (preventiva), ter tu in tam pokadil kakšnega čistaka – brez tega kemikalijskega tobaka.

Menim, da mi je thc pozdravil tudi dve zelo moteči alergiji, s katerimi prav tako nimam več težav, in sta izginili iz mojega telesa – tukaj sem isto predhodno upustil tablete, ki mi niso pomagale.

Pred nekaj leti sem doživel močan čustven zlom zaradi razhoda. Tukaj mi thc ni pomagal – ravno nasprotno, saj sem po uporabi slednjega še bolj razmišljal o razhodu, ter bil psihično še bolj potrt. Odšel sem do osebnega zdravnika, ki mi je seveda ponudil zopet čudežne tabletke 🙂 Vzel sem jih, saj enostavno več nisem videl izhoda. Bili so 150mg antidepresivi. Po 5 dnevnem jemanju slednjih sem bil še bolj depresiven, razmišljal sem o samomoru – antidepresive sem zabrisal v smeti! Nekako sem se potem dokopal do podatkov, da CBD zelo pomaga pri depresiji, zato sem na črnem trgu posegel po cbd-ju s 3% vsebnostjo thc-ja. Po enotedenskem uživanju slednjega so se pokazali prvi učinki (užival sem ga 2x dnevno – zjutraj in zvečer) – lažje sem spal, vrnil se mi je apetit, predvsem sem bil bolj umirjen, skoncentriran in sproščen, tudi spomin mi je deloval odlično. V kombinaciji s športom, ter cbd-jem sem uspešno premagal depresijo, res pa je, da sem tudi veliko delal na osebni rasti. – Na enak način sem pomagal še parim ljudeh, ter jih tako osvobodil iz krempljev farmacije, ter njihovih zdravniških lutk, do te mere, da so opustili antidepresive, od katerih so bili že leta in leta odvisni, efekta pri zdravljenju pa nobenega.

Imel sem močno vnet zob – iz njega sem iztisnil gnoj in kri, ter na rano direktno nanesel čisto thc smolo – prej neznosna bolečina je popustila po parih minutah. Zob sem tako zdravil en teden – o bolečinah in gnoju ne duha in ne sluha.

Thc smolo sem testiral tudi na mozolju – predrl sem ga, nanj nanesel smolo: po dveh dneh je bil mozolj suh/izsušen. Ista zgodba na rani (porezana roka) – rana je v parih dneh zacelila.

Kadar zbolim za gripo, angino – pokadim čistaka – po dveh do max.treh dneh gripa in angina izgineta. Zelo mi pomaga tudi pri glavobolih. Ne pa raznorazni aspirinčki, lekadolčki in strupeni antibiotiki, da ne omanjam cepiv za gripo 🙂 Zakaj bi se naj zdravil s aspirini, antibiotiki, lekadoli, ter zato zapravljal denar, ko pa se lahko pozdravim na povsem naraven način, ter praktično zastonj? … Hmm, saj res – v kolikor bi lahko ljudje svobodno gojili konopljo, bi farmacevtski lobij počasi propadel. Žalostno je, da sam nemorem posaditi konoplje, ker je slednja na seznamu prepovedanih drog, ter se moram tako zatekati na črni trg!

Nihče me ne bo nikoli prepričal, da je konoplja škodljiva, kaj šele droga – zame je to sveta, zelo zdravilna rastlina, katero bom užival do svoje smrti, ter še naprej odklanjal čudežne tabletke, ki mi nikoli niso prav pomagale, prej nasprotno. In nisem dnevni kadilec konoplje – kadim jo, oz.uživam njeno smolo, takrat ko to potrebujem, oz.to počnem v nekem časovnem razmaku iz preventive; tudi v kolikor bi jo užival na dnevni bazi, bi lahko brez težav prenehal – vsaj do takrat, dokler je ne bi pričel mešati s tobakom, kajti sam nikotin za moje pojme povzroča občutno večjo zasvojenost kot heroin, zato še 1x en velik NE tobaku, alkoholu, kavi in en velik JAAA thcju, cbd-ju, ampak NE cbd-ju iz lekarne, nad katerim drži roko farmacija.

Za moje pojme bi moral biti prepovedan alkohol, tobak, kava, in ne konoplja.

Dokler bo farmacevtski, ter naftni lobij močan kot je, bo trava nelegalna.

Žal mi je, da ljudje okoli trave niso bolj ozaveščeni, predvsem pa, da jim slednja ni legalno dostopna. THC indijske konoplje bi lahko pozdravil marsikaterega rakavega bolnika, ter še 1000 ostalih bolezni. Predvsem rakavi bolniki se mi smilijo, da se morajo zdraviti s kemoterapijo, ki jih dejansko ubije. Ampak ja… zdravljenje raka je za farmacijo velik biznis, saj eno zdravljenje s kemoterapijo stane med 150000 – 300000e na bolnika, med tem ko eno seme konoplje stane par eur.

Konec koncev.. zakaj neki bi farmacevtski lobij želel, da smo ljudje zdravi? V kolikor razmišljam logično: profit imajo sam z bolnimi ljudmi – zdrav človek jim ne koristi, in pika.

Ta svet je resnično bolan, ter z njim ljudje … ampak ne od konoplje – prej od opranih možganov s strani medijev, tudi določenih strokovnjakov, ter od “čudežnih tabletk” farmacije – njihove strupene sintetike.

Alo dahac. Saj neves kaj govoris. Idi na enga. Oh wait.

Glejte… Trava ni zdrava, niti alkohol, kofein in tobak ne. Tisti ki misli, da ti po travci nic ni, ima pac probleme. Prav pomiljevanja vredno mi je, ko en zdravnik pove resnico, tisti uzivalci ali zasvojenci pa znorijo in jokajo tu po forumu. Bogi ste res. Saj pravijo, resnica pac boli. Se boste mogli pac sprijaznit, da se vam kurijo mozganske celice. Ne pol po 10 let skapirat, da je to bila resnica in spoznat, kako napacno ste razmisljali.  Moja odvisnost je pac sport. Drugo mi ni tako pomembno. Lp

New Report

Close