Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Mamice avgustovčkov 2009

Mamice avgustovčkov 2009

Pozdravljene!!

Kako ste pridne:)) Jaz se pa prvič oglašam na novem forumu:) Super je, dobro, da smo zamenjale, da ne delamo gužvo novim nosečkam:)

Glede jutranjega snega; je bil res smao jutranji, kmalu je nehalo snežiti in se niti ni nič obdržalo. Se vidi, da sem čist očarana nad sinkom, ker me sneg letos sploh ne gane; ponavadi sem bila čist iz sebe, srečna, da sneži. Zdaj to naredi en nasmeh sinčka:))
Zadnje čase je pa takooooo priden; zadnje dva dneva sva bila malo več doma in sem ga dala v stolček, kjer je bil čist pridkan, se pogovarjal z mano,s svojimi rokicami (zdej ju je šele zagledal)ali igračkami, brcal in se smejal. Samo vsake toliko časa mu moram kaj zapeti ali pa kej povedat in polupčkat pa je zadovoljen:))
kar se tiče šopinga sme pa js prva v vrsti:)) Zadnje čase sploh; skoz nekaj rabim in skoz bi neki kupovala: se pozna v denarnici;)) groooza.
Mene še vendo ful skrbi ta nova gripa…ne vem kaj naj. A se bo katera cepila??
Lep pozdrav vsem, bom drugič še malo pokomentirala vaše poste:)
Lahko noč

dobro jutro…

no, tako hitro kot je včeraj napadal prvi sneg…tako hitro ga je tudi pobralo :))) se pa danes kaže nekaj sončka – bi blo fajn, da lahk gremo mal z vozički na špancir. včeraj nama ni ratalo iti na sprehod, ker je poleg sneženja tudi deževalo. upam, da nama uspe danes…nazadnje sva bila zunaj v nedeljo 🙁

veš, puppa, tud men lasje zelo izpadajo in bolj me moti to, da jih vsepovsod vidim ležat, kot pa da bi me motilo dejstvo, da je kaj narobe, ker toliko izpadajo…ma mi grejo ti lasje prav na živce, ker mi je prav grozno, ko kamorkoli se vsedem ali pridem…puščam za sabo sledi :-S

jaz imam danes čas zase dopoldan…in sicer grem k frizerju se mal polepšat :)) zvečer pa spet pilates…

mi imamo ceplenje 12.novembra in me prav zanima kako bo. si je pa že začel tlačiti rokice v usta…pa malo se je že začel slinit.
vsaki dan pa “čakamo” kdaj se bo začel smejati na glas…ker se mi zdi, da mu manjka še čisto, čisto malo…vmes se je na glas zasmejal cca 2x in je bilo prav hecno, super lepo in fajn…no, zdaj ga skušam vsako jutro “pripraviti”, da bi spustil zvok ob smejanju, ampak je res hecen…ko ima smeh že res čisto na vrhuncu…se pa zagleda v eno točko…in potem je konec…pa spet ponovimo vajo…in se konča enako :)))

letos se zime še posebej veselim…prvi skupen božič…pa sneg…pa jelka….joj, čist se raznežim, ko začnem premišljevati kolk lepega nas čaka…sploh tistega, ko bomo rekle…”veš, za prvi božič si bil pa celo noč pokonci, sploh nisi hotel spat…”, ahaaaaa…mal heca :))

mamo pa še en projekt pred božičem…in sicer sva z možem en prostor posebej namenila za igralnico. in sicer imamo dnevni prostor, kuhinjo in veeeliko jedilnico v enem in bova jedilnico preuredila v igralnico…jedilnico pa bova malo pomaknila proti kuhinji (pač mizo in stole), tako da bo naš malček skoz na očeh :)))

no, grem do konca čaj spit…pol pa šibam pod tuš….tit se je toliko časa pogovarjal z živalicami v svoji sobici, da je zaspal 🙂

lep dan vsem*

Čao punce,
Nisem se zgubila, ampak se zadnja 2 tedna utapljam v opravkih in letanju sem in tja, tako da niti za kavico nisem mogla poslati mailov. še dobro, da sem na enem od sprehodov slučajno srečala mammo, ki mi je povedala, da se selimo sem. Super!
Na hitro sem preletela maile in kot je mamma napisala, izpadanje las je nosrmalno. meni so okrog otrokivega 8 meseca tako izpadali, da sem imela pod svojo frizuro, še eno kratko, ker so hvala bogu tudi rasli nazaj.:)) Tima, jaz sem imela z mireno take težave, da sem jo dala po 8 mesecih odstraniti, ker sem 8 mesecev okrog skakala s plenico. Sem znorela od krvavenja in tudi G je rekla, da to ni normalno in sva jo dali ven.
Naša Ana Lina je super, spi, je se smeji,…Včasih je kot da je ni. Mi kar malo manjka po rokah.
Zdaj pa šibam, si bom drugič vzela več časa.
lp,
Maja

Ojla punce,

saj sem brala na hitro kaj ste pisale,pa se kar nisem spravila nič napisat.Zdaj sem pa rekla,da se pa res že moram malo javit.
MajaB,sem se pa že spraševala kje si se izgubila:)

Mi smo imeli včeraj pediatra in je vse ok,se je zredila za 610g,se redi počasi,a vztrajno:)Je pa pediatrinja rekla,da raste bolj v dolžino:)Skratka,vse je ok,sva jo dala cepiti proti rotavirusu in je včeraj pol kar prespala dan,najbrž zaradi cepiva,ampak danes je spet v svojem ritmu.Zdaj je res že kar lažje,ker nekako približno vem,kdaj bo lačna,kdaj spi,pa lahko kaj naredim.Seveda je še vedno odvisno od dneva,ampak je vseeno lažje kot prvi mesec. Se pa že ful pogovarja in kar smeji in je res luštna.Lahko bi jo kar gledala in gledala.
Mi je pa smotano to vreme,kar skoz pada in pol ne moreva na sprehod. Greva le pred hišo,se tam sprehajava pod streho,malo sediva,le toliko,da je na zraku. Imam sicer štorkljo,sem jo dobila na posojo,a Karin nikakor ne morem lepo naštimati noter…pa bi blo fajn,ker bi šla vseeno lahko malo naokoli.No,bom že še poskušala,mogoče pa uspe.

Meni zaenkrat lasje še ne izpadajo,sem že mislila,da sem ušla temu,pa mi je frizerka rekla,naj še malo počakam,da se lahko šele začne…no,upam,da vseeno uidem.

Glede kontracepcije,kaj ostale uporabljate?Meni je zdravnica predpisala Cerazette tablete,jih katera pozna?Jih sicer jemljem,a kar razmišljam,da bi prenehala,kaj pa vem…

Toliko zaenkrat od mene,grem še malo brati snov za izpit,ko se pač odločim,da ga grem delat.

Lahko noč.

dober večer 🙂

se javljam pred spanjem…kumi že gledam, ker ma Ava čist zmešan ritem..zaspi okol 8h, se zbudi po eni uri in ewo…zdele je šele nazaj zaspala…očitno nismo še v ritmu kokr sm mislila da nam je uspelo.

Vreme je res čudno ja 🙁

Glede kontracepcije mava pa midva kr kondome…tabletke mene nardijo preveč občutljivo, hormoni ponorijo in sm že par let nazaj prekinla z njimi.

Lepo, mirno in doooooolgo nočko **

pozdravljene 🙂

a se samo meni zdi, da zdaj, ko smo na novem forumu, smo veliko manj “zgovorne”…? 😉

no, vreme je več ali manj slabo že dober teden – mi smo danes bili na kratkem sprehodu ( pol ure ), ker nas je močno zajel dež. najprej smo gledali skozi okno ali bi sploh šli, ampak, ker je rahlo rosilo, smo rekli, da gremo vseeno, ker pa le ne pada preveč…no, sva bila z možem kr fajn mokra, pa čeprav sva bila v popolni “bojni” opremi :))

zdaj smo doma, mož kuha…jaz pa pospravljam. tit pa se na veliko igra z vrtiljakom na katerem so živalice…in potem jih ogovarja, krega, ….

skratka, kljub slabemu vremenu si naredite lepo nedeljo in dober tek vam želim*

pozdravček mamice 🙂

ja res smo manj zgovorne…vreme je krivo :))

Mi pa danes praznujemo 3.mesec in naša mala se tko na velko pogovarja in vriska da je joj 🙂 na previjalni ima take pogovore, da more obvezno brcati z nogami in kričati na ves glas :))) no, si je pa dons prvošla 14 urno spanje in sva z možem imela cel dopoldan zase 🙂 vmes pa sva seveda skos čekirala kaj dogaja in Ava je sladko spančkala 🙂

Smo pa ugotovil da je tko navezana na mene, da ni šans da jo poleg moža kdo drug vzame iz posteljice ko se zbudi. Moji starši so bli na obisku in je bil jok, ker je dedija zagledala ko se je zbudila. Jaz upam da je to samo obdobje, ker ni prijetno da bi se tok mene oprijela da nikamor ne bi mogla.

Tima vas je pa pošteno namočilo ane. No, midve nisva ble na sprehodu že 14 dni in komaj čakam ta tedn ko je napovedano lepše vreme…da bova zadihale svež zrak 🙂

Kako pa kaj “paničarite” z novo gripo?
Sm govorila z osebo, ki je kr dosti blizu glede teh zdravil, samega prevzema celotne stvari,…no in naj bi bla stvar zloooo napihnjena, ker je cilj farmacevtskih firem da čim več prodajo, zaradi zapadlega roka zdravila. Naj ne bi blo tok novo tole zdravilo, tko da mi je samo potrdila to kar sm imela skos v mislih. Nima smisla komplicirat…na higieno je pa itak skos treba pazit…umivanje rok in ostale zadeve so itak del življenja in ne vem kdo si jih ne umije ko pride domov, ko gre iz wc-ja,….tko da…cepili se ne bomo!

No pa sm se razpisala….

Zdej pa pred tv…Avo je glih oči nesel v zibko…in že nekaj časa nam uspeva da zaspi popolnoma sama :)))))

Lep večer!

p.s. Kdaj kufe?

dobro jutro…

ja, puppa, se strinjam s tabo, tudi mi nič ne kompliciramo glede nove gripe… kompliciram pa glede umivanja rok – tu sem bila in bom vedno striktna – več kot pol bolezni je v rokah, če se mal karikirano izrazim…pa isto je s kihanjem in kašlanjem – nikoli! v dlan…ampak v rokav roke. ker, če kihneš v dlan in si rok ne umiješ, potem……..

no, mam pa jst žeod včeraj popoldan in danes drisko – pa sploh nimam pojma od česa. sm kr mal nervozna in upam, da bo šlo tole čimprej mimo…

naš tit se pa razveseli in nasmeji vsakemu, ki ga zagleda – tudi na rokah je rad pri vsakemu in ga kličemo “strojan” – je tak kot ciganček….je rad vsepovsod :)))))

drugače bom pa danes počakala, da pride mož iz službe, pa bo šel on na sprehod s titom, jaz se bom danes zadrževala bolj notri…

želim vam lep ponedeljek….midva sva še v postelji 🙂

Tima, glede umivanja rok in teh zadev sva na istem. Se vidi da delaš v zdravstvu…jst si še dons tko roke umivam in brišem kot so nas na srednji zdr.šoli učili 🙂

No zdej pa spat….dons je bil dooooooolg dan…sm mela ful dela!

Nočko**

Dober večer!

No, pa imamo 1.cepljenje za seboj. Naj povem da smo šele dons spoznali Avine krokodilje solzice in glasen jok. Ona namreč nikol ne joka, in samo pogled na med.sestro ali zdravnico je naredil svoje. Če se spomnim za nazaj, ko sem bila jaz otrok, sem bla ista. Jokala sm takoj ko me je zdravnik vzel mami iz naročja…no, pa le ima nekaj po meni 🙂 haha
Je pa zanimivo, da takoj ko sm stopila ven iz ZD, je utihnila. Tale naša mala je tko priklopljena na energijo in že več kot en mesec se zaveda in poskuša nabirat solzice če jo kdo drug prime v naročje. Mal zgodi je začela…upejmo da tole obdobje kmalu mine.

Drugač je pa vse ok, zdrava je…se pa zloooo počas redi…Zrasla je za 3 cm, ima pa samo 5525g. Nismo niti na 6 kg…Se pozna da ful spi ponoči. No, zdravnica je rekla da je ok in da ne dela panike, ker vidi da lepo napreduje. Sm ji pa omenila da če pase kravice, da jo kr nese v eno smer in je rekla da to pomeni da je v ramenih mal zategnjena. Ima še katera to izkušnjo? Kaj naj naredim?

Pa ostale? Niste nč kej preveč zgovorne…se mi zdi da mava same s Timo debato…

Kuku…oglasite se mamice!

ja, puppa, čestitke za prvo cepljenje 😉

mi ga imamo v četrtek…me zanima kako bo pri nas :))

mi kravce pasemo zelo redko – joj, smo kr mal pozabili tole drilat…ojoj, me je kr slaba vest popadla… 🙁

danes pa mi “praznujemo” 3 mesece – sploh ne morem verjet, da gre čas tako hitro. ko gledam slike za nazaj iz porodnišnice…si mislim, le kdaj je bil tako majhen…se sploh ne morem spomnit, ker naš fant tako hitro raste, da je kar joj :)))

ja, puppa, očitno sva same ostale, al kaj?

grem zdaj malega previt…pa mal kravce past :)))))))))))))
lp

Ojla,punce!

Ja,jst se kar ne spravim pisat,zdaj sem pa dala Karin možu,da se malo oglasim,pa že slišim,da se jezi,jo bo treba kmalu nahranit:) Sva se ravno zmasirali,pa ponavadi potem kar kmalu pokaže,da bi jedla.

Danes smo imeli uz kolkov in je vse ok,prejšnji teden pa pregled in je tudi vse ok,no pa mislim,da sem to že sporočila.Namreč,pozabljam stvari kot v nosečnosti,kar nekaj sem raztresena,glavo imam le pri Karin:) Puppa,tudi Karin se redi počasi,ampak vztrajno in zdravnica pravi,da je čisto ok. Prejšnji teden je bila cepljena proti rotavirusu in je ok prenesla.

Kako je z blatom pri vas,pri Karin se kar spreminja,zdravnica je rekla,da je to ok,ker se naseljujejo bakterije in vem,da je ok,da se blato dnevno spreminja,a me vseeno zanima,kako je pri tistih,ki dojite?Večinoma je pri Karin gorčične barve,včasih opazim sluz,pa zelenkaste nitke,je pa včasih tuidi bolj zelenkasto…

Drugače pa sva midve kar dosti leteče in prav fajn dan je bil danes,končno malo brez dežja,pa za naslednje dni je tudi napovedano lepo vreme,kajne?Se že prav veselim…Kdaj se kaj dobimo?:)

Aha,še glede nove gripe,ki ste jo omenjale…meni se to že od začetka zdi preveč napihnjeno.Vsako stvar se da povečat do tiste mere,ki se jo želi,če je nek interes zadaj,ne?No,jaz ne delam panike,pač pazim na higieno,ampak to že tako ali tako…

Tima,tvoje zdravje je boljše?

No,Karin se je umirila,je ni slišati…ampak se bom vseeno zdaj poslovila in se šla še malo relaksirat…

Imejte lep večer.

‘Čer:))

Vidim, da ste vse uredu, prehladi minili?

Puppa, lepo, da ste uspešno opravili cepljenje. Mi ga mamo konec meseca in se prav veselim, da bo to za nami.
Glede kravic; našga tud v eno stran nese:)) Hecno, ja. Kaj je pa zdravnica rekla, da naredi??
Glede teže se pa nes ekrajte, ker je pomoje pri punčkah drugače kot pri fantkih; naš je naprimer zelo zrasel in se zredil, vem pa za par punčk, ki so v njegovi starosti bile pol manjše! Važno, da pridobiva, pomoje, ne pa da veliko pridobi.
tashi, glede drekca; naš skoz spreminja barvo in “vsebino”, večinoma je gorčično rumen, vmes je kdaj tudi kaj zelenega ali je pa celo cel čist zelen (redko). Ampak, dokler je ne boli trebušček ni pomoje nič narobe, če je zelen; si mogoče kaj takega pojedla, da je bolj težko prebavila.
Naš val bo tudi ta teden dopolnil 3mesece ion sem prav vesel,da je to kritično obdobje za nami:)) Hvala Bogu ni bilo težko in je bil zelo priden.
Ja, kdaj se dobimo??????????Čimprej????
Jutri pride jogi za posteljico in ga selimo v svojo sobico:))) Se že veselim:)))
Lahko in dolgo noč:)

Se moram še jaz malo oglasit, da se ne bosta samo puppa in tima pogovarjali:)))))) No, za nami je tudi eno zanimivo obdobje, ko je mami prebolela (jo še preboleva) eno zoprno virozo s kašljanjem, solzenjem in zabasanim nosom. pa malo vročine sem imela čez vikend. Tamala je malo kašljala že prejšnji teden, ampak je zgleda dobro zaščitena z mojim mlekom, tako da se ni razvilo nič hujšega. Drugače pa je obilno in pogosto (tudi 8x na dan) kakala. Živo zeleno in grudičasto ali sluzasto. Ker je jedla normalno, se smejala in veselo grulila, je k zdravniku niti nisem peljala.
No, smo pa danes imeli posvetovalnico in je pediatrinja rekla, da je bila to neka – verjetno virusna – okužba. Važno je, da otrok je, da ne dehidrira in da v blatu ni kakšnih krvavih nitk.
Sicer pa punči raste odlično. od poroda je pridobila 3kg in pol in zrasla za 11 cm. Prava dondica je. Iskreno povedano sem kar ponosna nase in na svoje telo – konec koncev je vse kar držim v naročju zraslo iz mene.
Cepili se pa mi nismo. Jaz kar ne upam pri treh šolarjih (in bolni mami – meni) otročka podvreči še dodatnemu stresu. Mi bomo počakali, da se tele seanse z gripo itd umirijo, pa bomo potem šli v cepljenje. Starejšim otrokom kar naprej težim z umivanjem, ko pridejo iz šole. Mi je pa danes zdravnica rekla še to, da si naj poleg takojšnjega umivanja rok in obraza, ko kdorkoli od kod pride, tudi vedno preobleče zgornja oblačila.
Glede zategovanja ramenskega obroča je pa tako, da se je pri nas že zelo popravilo. Res pa je, da zelo pazimo na pravilen handling, pri pasenju kravic je treba paziti, da komolčki niso kot perutničke nazaj, ampak da so poravnani s telesom in da se rokice ves čas popravlja, da npr. v naročju ne visijo dol, ampak da jih ima otroček na prsih oz. naprej.
Glede rejenja je pa najpomembnejše, da otrok napreduje po krivulji, tudi če je med bolj drobnimi. Tako, da kar brez panike. Dokler je otroček dobrovoljen, nasmejan mu verjetno ničesar ne manjka.
Upam, da bo danes kaj sončka! Uživajte lep jesenski dan in se beremo!

ojla!

no, lepo, da ste se malo oglasile…sem že mislila, da bova s puppo ostali sami 😉

tashi78; ja, zdravje pri meni je kr ok…ma sploh ne vem od kod / česa sem fasala prebavne motnje…upam, da ni slučajno od mirene…ker so se vsaj krvavitve umirile…upam, da se mi take stvari ne bodo ponavljale, ker je za znoret grozn :)))

mi smo včeraj kravce pasli po enem tednu in moram rečt, da se kar “dobro drži” :)) je pa res, da je velik in močen fant. bomo videli kaj bo jutri rekla dr. – imamo tudi cepljenje. sem takoj, ko sem prebrala puppin post, šla po malega in smo začel z vajami, kakšna slaba mami sem :))
naš tit je tako zelo priden v vseh obzirih, da včasih kar pozabim na “uradni” del razvoja…zelo veliko se sam igra in spoznava barve in svet okoli sebe. v dnevnem prostoru imamo veliko stajico in čez dan je to njegov igralni svet. notri smo mu “namontirali” ogromen vrtiljak na katerega lahko obesiš različne igrače. no, zdaj ima npr.obešeno čebelico z črno belimi pikami…pa velik rdeč krog…pa rumen trikotnik…pa lesen vlak…pa enga leva…skratka čudo stvari :))) in potem si to ogleduje…pa prijema..spoznava barve in oblike…
sva mu pa z možem kupila tud takšno ribico…na sprednji strani je ogledalo in, če se jo dotakneš z rokico spusti prijeten zvok…no in se gleda, pogovarja, smeji, dotika…skratka res fajn.
pravijo, da če se otrok zaigra sam, ga je dobro pustit, ker tako sam razvija svoj karakter in podobno.
ga je pa že naša babi (moja mami) mal razvadla, ker ga skoz po rokah vlači, hehee…ampak nič hudega…babice naj kr razvajajo, ane!?
skratka je res fajn…te 3 mesece lahko res rečem, da ni bil naporen niti en dan – vse je bilo lepo…po nekem ritmu…in upam, da v takem tudi nadaljujemo…našega tita lahko opišem s tremi besedami: je, spi in se smeji :))))

včera smo bili na sprehodu 2 uri in je bilo super. tit je prespal večji del dneva ( res se mi zdi, da bo vremenarček 🙂 )..zvečer pa tako utrujen, da tud pojesti ni mogel..mi je kr z flaško v ustih zaspal :))

danes bo lepo vreme in bova šla ven takoj po kosilu.

no, zdej sem se pa res razpisala…. 😉

če boste organizirale kavo, se vam tokrat pridruživa tudi midva.

želim vam lep dan….in uživajte dneve s svojimi sončki….nič ni lepšega na tem svetu!

mmammma sva pisale istočasno… :)))))

o kok fajn da ste se še ostale oglasile :)))

Ja teli meseci kar letijo in kmal bodo naši sončki že hranco papcali 🙂

misa24 men je zdravnica rekla da naj pazim da je ne nosim naravnost, ampak v ležečem položaju, glavo mal dvignjeno in obe roki mora imeti skos čist ob telesu. Se trudimo…sicer pa…sej smo vsi gor zrasli ane 🙂 no sej za težo se jst ne sekiram, ker vem da gre manj gor, ker več spi.

Ja jst sm za to, da se dobimo! Imate v petek dopoldne čas? Dejmo izkoristit ta tedn ko je še lepo vreme.
Podrobnosti pa preko ZS, ane 🙂

Tima nč se ne sekiri zarad kravic…naša je vsak dan pri meni na trebuščku in se smejiva skupaj 🙂 bi pa tut jst pozabla na tele kravice, če nama tole crkljanje ne bi prišlo v navado.

Naredite si lep dan…

smo očitno vse pisale istočasno 🙂

Živjo punce,
se moram kar malo opravičiti. Nisem pozabila na vas, samo imam totalno norišnico. Prejšnji vikend smo si privoščili podaljšan vikend na morju, smo ujeli res super vreme, ampak ko smo prišli domov, se je pa začela norišnica. Mož je šel na službeno pot, jaz sem prav po hitrem postopku zamenjala avto, ker sem dobila ful ugodno varianto, prodala svoj stari avto, skratka-sama jajca. Mamma takrat, ko sva se videli, sem šla s srednjim ravno od pediatrinje na infekcijsko, kjer je dobil infuzijo. je dva dni samo bruhal in je bil totalno dehidriran. Ugotovili niso nič, moram pa priznati, da sem tam prvič postala živčna zaradi nove gripe. Že od začetka vem, da je to vse prenapihnjeno, ampak tam vsi skačejo z maskami in so naju tudi prestavili iz čakalnice, ker je prišla punčka s sumom gripe. Ampak, cepili se ne bomo. Kot ste napisale, vse je v higieni rok. Jaz otrokom, ko jih poberem v vrtcu, takoj razkužim roke, potem pa naprej. Da mi v tistem tednu ne bi bilo “dolgčas”, se je pokvaril še pralni stroj in sem se ukvarjala še s serviserjem in na koncu z iskanjem novega stroja. Ta teden ni nič bolje, ker moža še vedno nimam doma in se še vedno ukvarjam z avtom, saj veste, zimske gume pa to,…razvažam otroke relacija vrtec, dejavnosti, zdravnik,… Imam občutek, da bom sama sebe enkrat nekje srečala. Kar pa se tiče srečanja v petek. Jaz sem takoj za, ampak od 10. do 11. žal ne morem. Si bom končno spet vzela čas zase in šla na pilates.
Pa še o Ani Lini. To je najbolj potrpežljivo bitje pod soncem.:) Prejšnji teden je skoraj ves preživela v lupinici, ker sem jo po vseh opravkih vlačila s seboj in ni nič sitnarila. Se ful lepo smeji, pogovarja, vriska,…Ampak, ko pa zajoka, je pa glasna, da se vsi obračajo.:) Se mi zdi, da se prav lepo redi in raste, ne kaže nobenega nezadovoljstva. V soboto bo stara 3 mesece in naslednji teden imava posvetovalnico, pa vam takrat kaj več napišem glede tega. Jo bom pa dala cepiti proti rota virusu, ker imam le dva, ki iz vrtca lahko marsikaj privlečeta.
Evo, zdaj moram pa nehati.:)) Saj sem se kar razpisala. Moram otroka spraviti v posteljo, Ana Lina spi že od šestih. Je tudi glede tega zelo pridna. od šestih do treh in potem na 3 ure. sem ful zadovoljna.
Za kavico mi le pišitre na ZS, upam da se uspemo dobiti.
lepo se imejte,
Maja

čer 🙂

mi smo danes imeli prvo cepljenje…sem mislila, da glede na to, da je nenormalno priden, da bo njegova “reakcija” na cepivo bolj podobna spanju….ampak…. :))…..je bil kr bogi…ma matral ga je za spanje do nezavesti…pa mu kar ni ratalo…v celem dnevu je spal komaj 2 urci…no, zdaj je zaspal in me prav zanima kako dolgo bo trajalo – se mi kar smili tale naš štrumf…

kako so pa vaši malčki “prenesli” cepivo?

drugače pa pridno rastemo ( 65.5cm ) in se redimo ( 7180g ) – skratka vse bp. zdravnica nam je le rekla, da mu moramo na obrok začeti dajati po 150ml in cca 6-7 obrokov / 24ur, tako da naj bi v celem dnevu pojedel cca 900-1000ml. nimam pojma kok nam bo to uspevalo, ker zdaj pridemo komaj “čez” z 6.obroki po 120 ml (če ima res dober dan)…

jutri me čakajo ene uradne zadeve, ki jih moram uredit dop. namesto moža ( me že prosi celi teden in sem mu sveto obljubila, da jutri pa res :)) ) in, če mi uspe vse poštimat….se vidimo na kavi*…v nasprotnem primeru pa vam želim en lep soznavni dan in dobro kavo** :))
puppa, ti javim, ok?

lep večr vam želim* in lahko noč*

New Report

Close