Najdi forum

mahanje z rokami

Zdravo,
mene pa zanima, če še od koga otrok nekontrolirano maha z rokami, ko je vesel, jezen, vzburjen. Moja 2 letnica to še kar počne, pa tega ne opazim pri nobenem drugem otroku. Hvala za odgovore,

Jaz sem kot mala punčka to delala (po pripovedovanju staršev in starejše sestre), ki pravijo, da je zgledalo prav mimo in da so se že bali, da je z mano kaj narobe…ker se sestra to spomne, včasih imitira…stala sem na tleh, se guncala in mahala z rokami, kot da bom zletela…

No, pa sem čisto normalna, nič pretirano živčna ženska (mož bi mogoče dejal, da se mi še kaj pozna), z univ,izob.

To so prehodne stvari, ki jih otroci podzavesno počno takrat, ko so razburjeni, ali pretirano veseli, navdušeni ali pa jezni. Če vdiiš, da se drugače normalno razvija, da razume, kar govoriš, da je sposobna slediti navodilom, da pove vsaj kakšno besedo…ni panike…

Srečno, Bilka

O Bilka super! Potem ji univ.izobr. ne uide praviš 🙂
No, malo heca. Saj,da bi blo kaj z njo hudo narobe se mi ni zdelo, ampak ko res nobenega drugega otroka nisem videla, da bi to počel.
Prijetne praznike še naprej

nekatere stvari eni otroci prej prerastejo, drugi kasneje. naša ta večja, zdaj jih ima 3, je zelo dolgo vse okušala z usti. kar koli je prijela v roke, je vedno takoj romalo v usta. nekako pri dobrih 2,5 letih je s tem prenehala. še vzgojiteljica v vrtcu je rekla, da ji je zanimivo, zakaj to počne tako zelo dolgo, ko ta faza mine dosti prej. si lahko predstavljaš, kakšna je bila, ko so se zunaj igrali 🙂

Risa8 Pozdravljeni!

Ravno sem prebrala vaš post o tem, da vaša 2-letnica maha z rokami..Sicer je od tega že dolgo, pa me zanima ali to še počne, če je to že izzvenelo, saj je sedaj že 8-letnica. Najlepša hvala za odgovor. Sprašujem vas pa zato, ker moj triletnik prav tako maha z rokami, ko je vesel, navdušen…

meni starejši sine to dela. včasih zgleda kot mlin na veter ko tako krili in maha z rokami

moj 5 letni sin to počne že kakšno leto, kar pogosto, predvsem ko je navdušen in vesel, zdaj bo imel obdobni pregled in bomo vidli kaj bodo rekli. malo me skrbi.

Kako je bilo na pregledu?

Pozdravljne, mene tudi zanima moj 3,5 otrok tudi to pocne ko je vesel oziroma jezn. Drgac pa to ne pocne

lp

 

New Report

Close