Najdi forum

imam 19 let in kdaj pa kdaj tudi jaz kaj spijem..ampak ko se naslednje jutro zbudim imam zelo hudega macka..zelo mi pomaga analni .ce ima kdo podobne izkusnje naj mi prosim odpise da bomo primerjali obcutke.
lep pozdrav

kaj ti pomaga analni? analni kaj? seks proti mačku? doohh??

Ja, tole pisanje je res malo cudno, a naj bo, bom navedel vseeno
nekaj koristnih prakticnih nasvetov proti macku.

1) Ko pijete, ne mesajte, sploh raje ne kombinacij: pivo po vinu ali zgana pijaca
po pivu, tudi raje ne kakih “ice tea” variant (tisti, ki ste kdaj poskusili, tako
veste, kaj je to)

2) Med pitjem spijte kdaj kak kozarec navadne ali mineralne vode – alkohol
namrec dehidrira

3) Ko pridete domov in preden greste spat obvezno spijte veliko kolicino
vode ali mineralne vode – kaksen liter, lahko vzamete zraven se kak
aspirin, ni pa nujno.

4) ce imate zjutraj kljub prej navedenim ukrepom vseeno macka, pijte se
vec vode, pojejte kak jogurt in vzemite aspirin. Pomaga tudi Bloody
Mary.

Pa na zdravje….

aspirin pa alkohol? i dont think so…sicer ko si pijan ti lih ne gre voda po glavi…pravijo ;))

Aspirin seveda ne v kombinaciji z alkoholom, temveč le več ur kasneje, če
sploh.

To pa sploh ni res!
Aspirin je C-vitamin, ki veže alkohol.
Priporočljivo je vzeti aspirin pred žurko, lahko tudi dva. Brez skrbi preverjeno in drug dan brez mačka.
Če se bojič aspirin pa pojej dve limoni, kivi, efekt je isti.

To pa sploh ni res!
Aspirin je C vitamin ki veže alkohol.
Zelo priporočljivo je vzeti aspirin pred žurko odvisno od nameravane količine pitja lahko tudi več. PREVERJENO
Če se bojiš pa pojej dve limoni, kivi, ..
Seveda pa stvar ne pomaga če mešaš vse živo.

Blody Mary pa pomaga ker pospešuje vnos kisika v kri in možgane.
Pred 50 leti je bila pri nas trava v lekarni na recept kot zdravilo za astmatike.

trava zdravilo za astmatike ???? kaj te stabo je po travi še si bol astmatičen

To sploh ni res!!!
Aspirin ni vitamin C in je cisto nekaj drugega. (ceprav to se ne pomeni da ne pomaga – v to se ne bom spuscal)

Glede trave pa tko: Mal starejsi: A si preprican da je bilo pred 50 leti znanje farmacije boljse kot je sedaj? Kot mi je znano so se pred vec casa tudi tobaku pripisovali blazno dobre zdravilne lastnosti.

Tanja tole pa je fenomenalno. A ko ga dobiš v ritko maček preprosto izgine? Bom ženi predlagal, če se bo slučajno kdaj napila.

Kar se tiče Aspirina, ga lahko brez skrbi zaužijemo skupaj z alkoholom. Nekateri pravijo, da pred žurko vzamejo Rupurut in da zelo pomaga. LP John.

Hvalabogu, če ga mi kdaj zažgemo, se ga nikol prehudo ne nasipam pa je problem rašen. Hmm, analni on the morning after, ok če ti paše??

Tja, jst pa še vedno prisegam na vodo…čimveč vode…druzga mi itak nč ne paše. Drugač pa rajš mal bl u zmernih količinah pijem, pa je glih tko učinkovit…

mojemu možu pa paše ta prava mastna goveja juha

Najbrž je hotla rečt, da jo pol rit tok boli, da jo glava neha. :))

davido ne bluzi
jst mam prjatla k ma astmo in odkar vsake toliko casa konzumira travo, ni se imel napada, tako da to drzi da je trava zdravilo proti astmi
LP Darko

a misliš da se najdeva, skupaj napijeva in premagava mačka naslednje jutro z analnim ljubljenjem. Sprejmem iziv če si ZA.

Saj je lepo če je človek samozavesten samo včasij je treba pa tud kaj prebrat.
Kar se pa tiče 50 let nazaj: Čudno da so zdaj tako moderne razne akupunkture, … in druge kitajske reči, ki so jih zgruntal malo prej kot pred 50 leti.
Glede trave in astme pa prečitaj spodaj (mislim da Darko).

PS: Droge še nisem poskusil (niti trave – zame to ni droga). Škodi pa vsaka stvar – še pečenka – če je konzumiramo preveč. Zato pamet v roke.
Pa še nekaj. Kaj praviš o žvepleni kislini, izpusti SO2 iz šoštanja. Ja škodljivo zelo in strupeno. Pa kljub vsemu tudi zelo koristno v nekaterih primerih in pravih dozah. Npr. konzerviranje vina pa suho sadje v trgovini. Kaj praviš zakaj so suha jabolka tako lepo bela, če pa jo doma prerežeš in pustiš 5 min. bo vsa rjava.

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close