Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija lulček

lulček

pozdravljeni:)
imamo 11 mesečnega fanta , ki se precej rad vleče za svojga lulčka.pri tem si ga zgleda tud popraska,al kaj, ker sem opazila na njem take male ranice.pred kratkim pa tud en mali mozoljček na skrotomu.no, sedaj pa se je zgleda zadeva malo vnela.me zanima, a je dost, da mu lulka spiramo s kamilcami in mažemo s kakšnim bepantenom, ali pa obstaja tudi kakšno antibiotično mazilo za njegov one.
hvala,
nia

Draga nia, naredite z onetom tako, kot ste napisali. Če pa v dveh, treh dneh ne bi bilo bolje in bi se rdečina in gnojček razširila, pa bo potrebno antibiotično mazilo.

Lep dan vam želim,
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Pozdravljeni!

Se opravičujem, da sem se takole priklopila, ampak moj sin je pa star 4 leta, pa je pred 2 mesecema imel rahlo vnetje lulčka (bil je rdeč), ampak 2-3 dni pa je bilo bolje, on pa se še sedaj podrgne po lulčku, tudi ko hod in ko greva v vrtec.
KAj naj naredim, ker ne vem ali mu je to v navado prišlo al kaj…

Dober večer, *alja*,
poglejte glavico, povlecite kožico nazaj in če ne vidite nobenih sprememb ali rdečine, verjetno ne bo nič posebnega. Fantki si pogosto otipavajo lulčka, pa to ne pomeni nič določenega.
lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close