Najdi forum

Stara sem malo manj kot 60 let. Znašla sem se v težki življenski situaciji, v kateri ne vem kako bi ravnala. V zakonu že dolgo škripa. Poželenja ni več , ne z ene, ne z druge strani. Razumevanja tudi ne, skupnih interesov malo, nekaj moževih stvari mi gre zelo na živce in ne znam si predstavljati , da bi s tem živela še do konca svojih dni. Na neki internetni strani za spoznavanje ljudi z vsega sveta , se mi je ponudil moški, ki mi je zelo všeč, tudi v pogovoru sva se super ujela, ponuja mi razmerje. Ponuja mi vse, kar mi v zakonu primanjkuje:pogovor, poslušanje, zna kuhati in pospravljati. Ima še vrsto lastnosti, ki so me pritegnile. Fizično še nisem varala in že to, da me je pritegnil drug moški mi vzbuja slabo vest.
Poročena sem več kot 30 let in vsa leta sem se razdajala za družino , zakon in delo. Sedaj po hudem prepiru,imam vsega dovolj in sem pred dilemo , po kateri poti naj grem.Če pogledam v svojo prihodnjost, si želim drugačnega življenja, rada bi še malo živela in to se mi zdi zadnji vlak v življenju, na katerega lahko skočim. Problem so otroci, ki bi me lahko zavračali ,če se ločim, delitev lastnine in hud psihični pritisk ob vsem tem.Res ne vem, kaj naj naredim s svojim življenjem. Prosim za resne nasvete in razmišljanje o moji poti.

Nič nisi napisala, a si tistega moškega že sploh srečala? Je od tukaj? Ali je kakšen Arabec, pol mlajši od tebe, ki dobro zna z besedami, ker ima v ozadju seveda drugačne namene?
Internet je namreč eno, realnost nekaj čisto drugega.

Je mož postal neznosen, ko si spoznala tega internetnega princa?

In še eno vprašanje: kje imaš pamet – pri 60 se zatrapaš v en izmišljen profil, junaka iz najbolj pocukranega ljubezenskega romana.

Če razmišljaš o ločitvi, naredi to zaradi sebe, ne zaradi enega internetnega prevaranta (verjemi, da nima poštenih namenov s tabo, jao ko se star panj vname …). Otroci bodo že preboleli, če bodo želeli.

Vem, kako ti je, ko pogledaš na svoje življenje in se zgroziš, da bi tako potekalo do smrti… Ni treba, da je tako. Jaz sem bila 10 let mlajša od tebe, ko sem se ločila in sem potem končno zaživela. Prej je bilo skoraj vse sprogramirano. Moje življenje je sedaj tako kot si ga sama začrtam in želim. Tudi krasnega partnerja mi je prineslo čez nekaj let, ljubezen mojega življenja, lahko rečem.

Tako da le pogumno. Loči se, AMPAK najprej postavi na noge svoje novo življenje, ŠELE NATO se ukvarjaj z nasprotnim spolom. To ti toplo priporočam. Ja, mogoče prijatelji za kakšen za klepet, okoli takih, ki že precej hitro predlagajo vezo (sploh če se nista niti videla), pa VELIK ovinek.

Ne verjem vsegai, kar ti napišejo moški na teh spletnih spoznavalnicah. Jemlji vse lahkotno, če ti je kdo simpatičen, se dopisuj dolgo (jaz sem se vsaj en mesec) in šele nato pristani na srečanje. Če mu boš všeč, bo počakal. Tam po defaultu vsi takoj povabijo na kavo vsako, ki jim je količkaj simpatična po fotkah. In leporečijo na polno, da pridejo do sxa. To so mi nekateri fantje sami povedali, odkrito. Ker je njih dosti več kot je žensk. Tako da na te forume ne računaj preveč. Sem pa spoznala nekaj zelo zabavnih in inteligentnih moških, s katerimi smo bili in ostali prijatelji, še danes.

In veliko časa boš sama, to se moraš zavedati. Jaz sem v tem uživala, ker sem res izbirala, kdaj mi paše družba in kdaj ne.

Vem, kako ti je, ko pogledaš na svoje življenje in se zgroziš, da bi tako potekalo do smrti… Ni treba, da je tako. Jaz sem bila 10 let mlajša od tebe, ko sem se ločila in sem potem končno zaživela. Prej je bilo skoraj vse sprogramirano. Moje življenje je sedaj tako kot si ga sama začrtam in želim. Tudi krasnega partnerja mi je prineslo čez nekaj let, ljubezen mojega življenja, lahko rečem.

Tako da le pogumno. Loči se, AMPAK najprej postavi na noge svoje novo življenje, ŠELE NATO se ukvarjaj z nasprotnim spolom. To ti toplo priporočam. Ja, mogoče prijatelji za kakšen za klepet, okoli takih, ki že precej hitro predlagajo vezo (sploh če se nista niti videla), pa VELIK ovinek.

Ne verjem vsegai, kar ti napišejo moški na teh spletnih spoznavalnicah. Jemlji vse lahkotno, če ti je kdo simpatičen, se dopisuj dolgo (jaz sem se vsaj en mesec) in šele nato pristani na srečanje. Če mu boš všeč, bo počakal. Tam po defaultu vsi takoj povabijo na kavo vsako, ki jim je količkaj simpatična po fotkah. In leporečijo na polno, da pridejo do sxa. To so mi nekateri fantje sami povedali, odkrito. Ker je njih dosti več kot je žensk. Tako da na te forume ne računaj preveč. Sem pa spoznala nekaj zelo zabavnih in inteligentnih moških, s katerimi smo bili in ostali prijatelji, še danes.

In veliko časa boš sama, to se moraš zavedati. Jaz sem v tem uživala, ker sem res izbirala, kdaj mi paše družba in kdaj ne.

New Report

Close