Najdi forum

ločenci in ločenke, kje ste, da se združimo

Jazz1975 – mi pišeš na:

[email protected]

Tudi sama sem ločena, iščem družbo za sprehode, sem iz Ljubljane.

Živjo, je tema še aktualna? Sem iz LJ, sedaj bodo topli dnevi. Ste ženske za kako kofetkanje? Imam 2 otroka (3 in 5 let).


zdravo-sem tudi jaz na tej strani -veliko zanimivosti me zanima ,povej mi kaj-lp

Živjo,

sem tudi iz okolice Celja. Sem ločena in iščem prijateljico za
druženje ( šport, kavica, potovanje…)

Lp

Pozdravljene,

tudi sama sem ločena, stara 42 let iz okolice Celja.

Iščem prijateljice za druženje, pogovor/kavica, potovanja, šport,obisk prireditev, koncertov….
ni nujno da ste iz Celja.

Lp

tudi jaz sem ponovno samski … iz okolice maribora 44 let 2 hčerki. lahko kdaj kak čvek, sprehod, tek, kolesarjenje.

in ker nas je res veliko podobnih sem naredil še nekaj. poglejte si: http://romanbrcar.si


zdravo -tudi jaz sem ločen in sem plačeval preživnino za dva otroka ,sedaj pa je že to skozi ,tako da mi ni bilo nikoli težko ,saj življenje mora iti dalje ,upam da bo tudi tebi uspelo,držim pesti zate -lp ,želim odgovor

Zakaj se pa ne bi dogovorili zdaj, ko je praznični čas, ko še bolj iščemo družbo sorodnih duš, ki so šle čez vse procese ločitve, da se dobimo magari na enem kuhančku v Ljubljani. Povejte, da vidimo, če je kaj interesa.

Še eden… rad smučam in bi mi pasala kaka ločenka, za kako dnevno smuko. Vmes pa kako pametno rečeva…

Jaz sem pa iz Gorenjske…..je kdo kje blizu, da bi rabil kakšno družbo, al pa pogovor ali karkoli…..

Lucija72
Re: ločenci in ločenke, kje ste, da se združimo
11.12.14 14:19
Jaz sem pa iz Gorenjske…..je kdo kje blizu, da bi rabil kakšno družbo, al pa pogovor ali karkoli…..

Lucija, tudi jaz sem z gorenske a živeč na štajerskem … mail: [email protected] … več info o meni in moji zgodbi na: http://romanbrcar.si

Ojla …. samska abrahamka, izobražena, razgledana, bližina Maribora , ljubiteljica sprehodov, pohodov, narave ..pravzaprav me marsikaj zanima …predvsem si želim družbe nekoga svojih let …

Živjo. Berem vaša sporočila. Tudi sama sem ločenka, pa me zanima, če ste se že kaj dobili. Bi se vam pridružila.lp

Pozdravljeni vsi ločeni in tudi vsi ostali

Tudi sam sem ločen, oče dveh otrok, živim skupaj s sinom in skrbim tudi za hčerko.

Moj nasvet vsem ločenim in tudi ostalim bi bil, naj se pogovarjajo, družijo,…. z vsemi prijaznimi ljudmi okrog sebe.
Ni potrebno, da se družimo samo ločenci.
Poznanstva in prijateljstva lahko sklepamo kjerkoli in s komer koli.
Glejte na svet pozitivno, delite dobro voljo in nikoli ne boste osamljeni (čeprav sami pa morda še nekaj časa).
Ampak potem tudi to ni težko.

V vsaki ločitvi se skriva priložnost za nekaj lepšega…izkoristimo jo.

Tudi jaz sem v postopku ločitve, sem iz Ljubljane. Kako bi se pa kej dobili?

Dajte vsaj napisat iz kje ste doma!

No tudi jaz ločena, ampak že 5 let. Stara 39 iz Ljubljane. Pogrešam frendice, šport, klepet…Če ste za in iz tega okoliša kot jaz, ni ovir, gremo!! Pa še tako lepo vreme se pričenja…a, ne?

Pozdravljen eden izmed mnogih
pritegnila me je tvoja pozitivnošt končno nekdo
nočem biti vsiljiva ampak rada bi kaj več izvedela o tvoji zgodbi….
Mislim si ,da je podobna moji .Ker je že pogled na težavo
zelo enak.če si za da poklepetava
Se mi oglasi lp
Ps ne vem kako bi dala stik, ki bi ga lahko videl le eden izmed mnogih

Tudi jaz, ločena, sin 10 let…ljubljana, druženje, kavica, skupno potepanje, nova poznanstva in prijateljstva 🙂

lep dan vsak dan 🙂
[email protected]

Živjo šla narazen s partnerjem že pred leti in še vedno dela težave kljub temu da ima novo partnerko. Imam pa hčerko staro 10 let in sem iz Gorenjske. Moj mail: [email protected]

New Report

Close