Najdi forum

Mene pa zanima, kaj vam pomeni ljubezen, kaj vam pomeni družina??

Jaz ne vem, a jaz res nimam sreče v ljubezni, pa najdem enga pa greva narazen, pa druzga pa spet narazen, zej mi spet grozi, da bo veza šla v tri krasne.

7 mesecev sva skupaj, pa ga mam noro rada, sprejela, sem ga tazga kakor je ima hčerko od prej, je sladkorni bolnik pa zelo v dolgovih. No ker sem kar takoj pri njem zaživela, mi je pač vse te probleme povedal, jaz sem mu pomagala kar sem mu mogla, zej pa sva se spičla, ker sva zelo malo skupaj, jaz bi pa rada da bi bla več, samo on skoz dela, on ni navajen jit na morje on si ni navajen vezet časa zase, jaz pa trpim, če ga ni ob meni, k bi mu rada pokazala drugo plat življenja. No v bistvu sva se že skregala nato, pa me je on klical, če pa res ni varante, mi je obljubu, da bo več z mano, da bo šel z mano v hribe, s kolesom, da bova skupi v vrtu, v glavnem vse lepo, k si ne predstavlja, da bo čez 20 let sam in se bo spomnil, kaj je zjebal. No včeri mi je pa po telefonu reku, da ne ve če nisva šla že mal predelč, da če ne ve če ma vse skupaj sploh še smisel. Kaj naj naredim, ali naj se podredim, pa da bom skoz ena domačica, ali naj grem naprej, pa si ne vem kako probam najt res sorodno dušo. V glavnem moj srček je spet na veliki preizkušnji. Sem se začela že zapirat sama vase in se sama seb smilt. Kva je za nardit???

Lep dan

Meni se je zgodilo podobno. Zaljubila sem se v enega tipa, pa je bil prav takšen kot si ti opisala tvojega, kot veter, čeprav sem še zdaj zaljubljena v njega, sem ga v soboto pustila, ker sem si dopovedala, da v taki vezi ne morem funkcionirati. Taki te pustijo v nesigurnosti, saj nikoli ne veš kaj bodo naredili v naslednji minuti, ker en dan govorijo tako, drugi dan pa spet drugače. Takšnih se izogibaj, pojdi naprej, najdi si sorodno dušo in se mu ne podrejaj, saj imaš pravico do sreče. Pogovori se z njim in mu povej, da lahko funkcioniraš samo v enakopravni zvezi in če nima časa zate, ga pusti. Vse se vrača, vse se plača!

lp, m

ja, iz ene pojstle v drugo. In to tako na hitro, da se še v ta prvi postelji rjuhe ne ohladijo. A je treba it kar takoj k enmu tipu žvet??? In to k takmu, ki ima cel kup ene prtlage od prej, pa nč na podstrešju pošlihtano. Tako kot neumne, da ne rečem lahke kokoške, ki mislijo, da bojo take nezanesljive peteline spreobrnile. Ja, kje pa živite, ljube duše??? Zbudte se, no!!!
Kr takoj skočte k enmu tipu, greste kar k njemu živet?!?
Zakaj se ne pustite osvajat dlje časa? Zakaj morte ve opravit tisto, kar bi pravzaprav moral moški? Vas razvajat, vam malo brat želje iz oči, pa še kaj.
Pol pa ve putke to delate njemu, v zahvalo ne dobite nč, le tu pa tam se mal sprazne v vas, kaj ve čutite in želite, se mu pa šljivi… Na koncu pa izpade tak,
da se on vam smili, namesto da bi se mal potrudu za vas. Oooo, groza!
Dejte mal razmislit pa začnte se cenit! Za en dober jabolk na vrhu drevesa se morš potrudit, gnilih pod njim pa lohka takoj dobiš, brez truda, kukr češ!
Če pa hočte bit na vsak način cenene, easy dostopne, servilne (vedno na razpolago), pa kr izvolte. Same si pišete svojo usodo!!!

Hudobnež: BRAVO! Vsa podpora…

Zakaj se ne pustite osvajat dlje časa? Zakaj morte ve opravit tisto, kar bi pravzaprav moral moški? Vas razvajat, vam malo brat želje iz oči, pa še kaj.
Pol pa ve putke to delate njemu, v zahvalo ne dobite nč, le tu pa tam se mal sprazne v vas, kaj ve čutite in želite, se mu pa šljivi… Na koncu pa izpade tak,
da se on vam smili, namesto da bi se mal potrudu za vas. Oooo, groza!
Dejte mal razmislit pa začnte se cenit! Za en dober jabolk na vrhu drevesa se morš potrudit, gnilih pod njim pa lohka takoj dobiš, brez truda, kukr češ!

moj scenarij! 🙂 čisto tako je blo z mano! jaz sem mu dajala vse, njega pa še interesiralo ni, kaj jaz čutim in želim… prav si to napisal, res… treba se je cenit sam sebe in spoštovat. potem pridejo tudi takšni, ki se obnašajo kot partnerji. 😉 preiskušeno in potrjeno!

😉

New Report

Close