Najdi forum

Lizanje :-P

Glede mila 🙂 ko se nekaj menite… milo se ne dobi le v lekarni ! ni vam treba tja, ce imate trgovino blizje… pojdite nekam kjer je velika izbira… jaz sem najprej uporabljala Lactacid femina, potem pa nek Biosen, zdaj pa neko Intima Roberts… slednje mi ful disi in je ok.

(se opravicujem, ce sem imena narobe napisala…)

cau

Dišati mora tvojemu dragemu!

Evo, Bungica,
samo zate sem pogledala specifikacijo mila za intimno nego, ki ga uporabljam….Hygieia se imenuje, dobi se v lekarnah.

Res je, običajna tekoča mila za tuširanje s PH 5,5 niso (vsaj za nekatere) primerna, to milo ima PH med 3,5 in 4,8, kar dosežejo z dodatkom mlečne kisline (to je pa itak kislina, ki je sestavni del marsikaterega prehrambenega artikla).
Piše tudi, da vsebuje 1,5% ekstrakta žajblja, ki pa, mislim, da je antiseptik.

Poizkusi, meni se zdi OK.

Čau B

..al pa če si ti mal zakompleksana…sorry
lp

Ja, po pravici povedano sem se odlicno nasmejala komentarjem, dobri ste res :))))

IN kaj porečete na LUDVIKA BAVARSEGA, pri njemu dekleta tri tedne pred uporabo niso smela spodaj čutiti vode še manj pa mila.Očitno stvar okusa bi rekel, čeravno se ne strinjam z njegovo miselnostjo.Sem pa mnenja povprašajte dragega ali drago česa si želi, bolje to kot da je partnerju nerodno ob nehigieni.
Lp

Sem imel punco, kateri nisem mogel nižje od jošk, ker bi lahko omedlel (ne morem opisati vonja, ki ni bil po ribah) pa čeprav je bila zeloo zeloo huda bejba – ni dolgo trajalo – po vsej verjetnosti pomankjliva higiena . Moja sedanja partnerka pa je povsem nekaj drugega, njej bi jo pa lahko kadarkoli pojedel tudi če si je nebi tik pred sexom umila, ker je praktično brez vonja in zelo prijetnega blagega okusa, kar je verjetno zasluga njenega načina prehranjevanja zadnjih dveh let in sicer veliko sadja, zelenjave, oreščkov, ne pije kave, ne kadi, je zelo malo sladkarij… Enkratno.


po sladkarijah bi bla muca se bolsa…btw 🙂

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

Priporočam uporabo intimnega mila Just – švicarki proizvod, naravni izdelek in je koncentriran imaš ga za zelo dolgo cca 1 do 2 leti in je uporaben tako za žensko kot moškega – stane pa 17,90.
To prodaje moja žena.

trgovec a ves da so reklame na forumih prepovedane?

Resničnim genijem najbolj zagrizeno nasprotujejo povprečneži (Albert Einstein)

jst morm povedat da za moje pojme mora pička met vojn po pički in to je to, ne da smrdi ampak da ma nek blag vonj, da veš da ližeš pičko in ne trebuščka al pa roke pa neki, je pa res da jst osebno tud zelo uživam v lizanju in me to čist zrajca, možno da tud zard tega obožujem ta vonj. muca od moje bivše je men tok dišala, še zdaleč ne po šamponu, ker si jo je tud sam z vodo umivala, ampak je mela nek svoj vonj, da me je že misel na lizanje čist zrajcala. sm pa mel punco k si jo je umivala s šamponom in pol je mela vonj po nekih breskvah al pa jagodah, odvisn od šampona, ampak to je kr neki sej ne ližem breskve ampak njeno lepo pičkico..

Nožnica me vedno en poseben vonj, verjetno tisto kar vi mislite, da je po ribah, je dejansko urin, ki tudi, če se obrišeš, vseeno ostane tam in se posuši- iz tega sledi takšen vonj.

Poleg urina pa tudi verjetno potenje, poleti sploh se koža poti, nožnica pač ni predel, da bi ga lahko zračil, kot recimo pazduhe, torej se še bolj poti…

urin ne smrdi po ribah, tak vonj dobi ce je ne umivas redno. tko kot se pri moskem nardi sircek, tko se tudi pri zenskah. In to povzroca vonj po ribah. Ostale vonjave pa izlocajo zleze disavnice, in pa seveda hormoni. Tudi potenje prispeva k temu, pa noznicni izlocek. Ampak, ce piz*a dejansko smrdi po ribah, to kaze na vnetje.

Vonj po ribah – to je znak, da ima ženska rahlo vnetje, to razlago sm zasledil na internetu, pojasnil jo je zdravnik.

Jaki zdravnik

To je res, če ima vonj po ribah- to je vnetje- bakterijska vaginoza.

Matka je ginekologinja, tko da vem 🙂

Ta prava pička mora imeti vonj po pički. Mora biti umita in to je to!
Pol vsako rad poližem!
Dosti rajši pa poližem umito ritko, kar je posebno doživetje in od kar s drago prakticirama da ji prvo poližem ritko, je najin sex dosti boljši, saj imem občutek in ona tudi, da se mi cela prepusti!
Tako da vsem predlagam lizanje ženske – umite ritke!

lp

ziujo js sm prieni nasu v vagini torex 20 pride mi prav za privijanje bradavick v kloritus z ombofinom

hahahahaha budala

Jaz sem stara 14 ter ko sem fafala fantu je imel neke koscke na splovilu ter ni bil dober okus. Ko sem pa fafala drugemu je pa bil okus (ful tezk je opisat) skisanega mleka je bila tekstura okus je pa bil bolj neokusen oz jisem nic cutila

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close