Najdi forum

No, jaz sem bila v salonu na Ptuju in vam povem, da je to največja katastrofa, ki sem jo doživela. Pridem na nek intervju, ko me najprej pol ure zaslišujejo o mojem življenju, prehrani, vadbi ipd… Ne bi bilo nič narobe, če pred menoj ne bi sedel SLON – terapevtka, ki je imela najmanj 100kg in bo ona meli pravila, kako se moram gibati in prehranjevati hehe – sama imam 67kg!!! Mislim, ne da sodim ljudi po videzu, ampak taka terapevtka pa mene že ne bo imela preko in mi solila pamet, kako naj ŽIVIM!!!

Dobila sem gratis vadbo, ker ko mi je izračunala ceno za 4kg izgube maščobe, sem skoraj še 1x prebledela na stolu :/

Vadiš pa v neki škatli, ki je noter vroča in ima trakove, katere si zahaklaš na ude in jih potem dviguješ po 15krat…

ampak je pa sedaj ena cenejša konkurenčna varianta, ki je menda zelo učinkovita in bolj naravna. Figurabella

http://www.figurabella.si

a katera pozna?

lp

Bom še tule pripepila svojo izkušnjo z LS.

Vsem želim veliko uspeha pri iskanju oz. vzdrževanju lastnega zdravega življenjskega sloga!

Moja izkušnja – shujšala sicer sem, vadba je vsakokrat tudi pripomogla k dobremu psihičnemu počutju (ampak k temu pripomorejo tudi druge oblike vadbe, ki jih imam rada), imam pa slabo izkušnjo glede strokovnosti in ”vrhunskosti” terapevtk, ki je v LS tako zelo opevana.

Že v začetku me je nekoliko zmotilo, ko so mi na vprašanje, kaj so po izobrazbi, odgovarjale: študentka turizma npr., vendar sem to ob njihovi prijaznosti in pozitivni naravnanosti nekako potisnila v ozadje.

Zgodilo pa se je, da me je po enomesečni prekinitvi vadbe (zaradi zdravstvenih težav) ena od punc, v želji, da bi nadoknadila zamujeno in ob predvidenem času izgubila predvidene centimetre, tako gnala, da sem pristala na urgenci z natrgano mišico. Po približno pol leta moja noga še vedno ni v redu.
Mimogrede, poškodba se mi je zgodila ob vodenju punce, ki je potem postala učiteljica telovadbe. Ta je bila sicer verjetno formalno izobražena za delo, ki ga je opravljala, v praksi pa ni nič odstopala od ostalih.

Samo v opozorilo.

Bom še tule pripepila svojo izkušnjo z LS.

Vsem želim veliko uspeha pri iskanju oz. vzdrževanju lastnega zdravega življenjskega sloga!

Moja izkušnja – shujšala sicer sem, vadba je vsakokrat tudi pripomogla k dobremu psihičnemu počutju (ampak k temu pripomorejo tudi druge oblike vadbe, ki jih imam rada), imam pa slabo izkušnjo glede strokovnosti in ”vrhunskosti” terapevtk, ki je v LS tako zelo opevana.

Že v začetku me je nekoliko zmotilo, ko so mi na vprašanje, kaj so po izobrazbi, odgovarjale: študentka turizma npr., vendar sem to ob njihovi prijaznosti in pozitivni naravnanosti nekako potisnila v ozadje.

Zgodilo pa se je, da me je po enomesečni prekinitvi vadbe (zaradi zdravstvenih težav) ena od punc, v želji, da bi nadoknadila zamujeno in ob predvidenem času izgubila predvidene centimetre, tako gnala, da sem pristala na urgenci z natrgano mišico. Po približno pol leta moja noga še vedno ni v redu.
Mimogrede, poškodba se mi je zgodila ob vodenju punce, ki je potem postala učiteljica telovadbe. Ta je bila sicer verjetno formalno izobražena za delo, ki ga je opravljala, v praksi pa ni nič odstopala od ostalih.

Samo v opozorilo.

Krenatu in nana78, bi se lahko kako povezala za vam prosim? imam par vprašanj glede ls. tudi sama imam dokaj slabe izkušnje, in ne bom pustila da gre kar tako mimo, ker denarja ne pobiram po cesti ampak ga težko zaslužim. in ni mi vseeno da takole nategujejo ljudi.
moja mail je [email protected]

prosim pišita 🙂
lp veronika

Imam svoje mnenje o omenjenem podjetju in metodi – na kratko: nisem bila zadovoljna z rezultati, ceno in obravnavo ‘terapevtk’.

Sedaj obiskujem (pridno, ce se malo pohvalim) drug salon in drugo metodo. Da ne bo izpadla kot reklama bom o tem v drugi temi.

LP Jozzy

[email protected]

Mi lahko kdo pove, cca koliko pride cenovno LS.

Hvala

SILKA, 5 obiskov te pride 240 eur, ampak ni All inclusive…

Vir: njihova spletna stran

Drage dame,
tudi sama sem prestala 2.mesečno izkušnjo z LS pred 3. leti. Takrat sem plačala 1.830 € za 2.mesečni program. V to ceno niso vključeni razni dodatki kot je zauživanje L karnitina (v različnih oblikah kot so ampule ali dodatek v nj.čokoladici) -vse to prodajajo v salonu. Seveda ti zauživanje L karnitina ZELO priporočajo… Strinjam se z vsemi vami, ki navajate dejstvo, da t.i.’terapevtke’ Linea Snella niso usposobljene za opravljanje tega. Hodila sem v nj. enoto v Šiški v Ljubljani. Zelo sem bila nezadovoljna, ker gre dejansko za nateg žensk. Zaposlene v LS so dostikrat žal nesposobne, neprofesionalne, nestrokovne in žal mene niso prepričale z navidezno prijaznostjo, ritolizništvom in možnostjo obročnega plačila. Ampak, sem poskusila. Priznam, grešila sem s hrano, na koncu izgubila 5 kg in ostala močno razočarana. Tako v njihovo osebje kot tudi mnogo preplačano metodo hujšanja. Ja, strinjam se z vsako od vas, ki navaja, da je resnično za enak efekt povsem izvedljiva cenejša vadba.
Ps.ko navajam nj.neprofesionalnost vam navedem kakšen primer: moja ‘terapevtka’ v LS je razlagala o težavah v svoji enoti, kako si mečejo polena pod noge itd.. Nadalje, en dan je prišla z občutkom, da bo zbolela. Neverjetno, ampak na glavo si je sredi telovadnice nadela volneno kapo, se usedla na tla in v tem položaju ostala skoraj, da ves čas moje eno urne vadbe. Se vam zdi to profesionalno?
Zaključek: Linea Snella žal ni vredna takšnega denarja.

kratko in jedrnato – linea ponuja predrage programe z neprofesionalnimi terapevtkami, ki nimajo pojma o prehrani, osnovo obvladajo, če pa greš v globino se pa čist zgubijo. Po petih obiskih sem prenehala.

lp

jaz nisem shujšala niti grama. O vračilu denarja ni bilo govora. Vedno so terapevtke našle kak izgovor. Al da sem grešila pri hrani, ali da sem manjakala kak dan, čeprav nisem čisto nič grešila pri hrani. Na koncu so nekje našle tistih 10 cm manj. Čeprav se meni ne sanja kje. Po oblekah niti po teži nisem čutila nobenega zmanjšanja. So bile pa vse terapevtke zelo prijazne.

Se strinjam s prejšnjimi tremi posti.
S tem da jaz niti te prijaznosti nisem bila deležna.
Kaka izguba časa in denarja, da ne rečem živcev!
Da te tam nadirajo, ker kao nisi dovolj hujšal… te dajejo na solatke (in nič drugega cel dan)…
Ženske nimajo osnovnega pojma o telovadbi- vsem dajo iste vaje, isto število ponovitev, ne glede na leta, fizično pripravljenost…. katastrofa!!!!!
Karkoli jih podrobneje vprašaš o prehrani, ne bodo znale odgovoriti, ker za to niso usposobljene.

Še če bi bilo zastonj, ne grem več. Nočna mora.

Laž ima kratke noge!
Been there in kar pišete je glupost. Mogoče ste zgrešile prava vrata…

Zdravo,

Ne morem kaj, da ne bi napisala še jaz moje izkušnje…..

Začela sem 4 mesece nazaj, danes sem lažja 12 kg. Lepo počasi z upoštevanjem nasvetov svetovalk hujšam in dejansko se vidi napredek! Čaka me še 15 kg do moje idealne postave in verjamem, da jo bom brez težav dosegla

Res pa je, da morate vse vedeti eno stvar! Če boste jedle tako kot ste do sedaj in mislile, da če greste tja vsak teden boste brez težav izgubile kilograme, se motite! Dejstvo je, da se ne prehranjujete ok in prej ko boste to ugotovile, prej boste shujšale!

Vsesplošno blatenje Linea snelle je napaka. Verjamem, da imate nekatere slabe izkušnje, ampak dejstvo je, da če se stvari lotiš resno boste shujšale! Vedeti pa morate, da če mislite, da bodo vse delo namesto vas naredili v Linea snelli se motite! Prve ste same in ve morate narediti nekaj, da boste shujšale!

Vsekakor je meni LS edina, ki mi je po 2 letih pomagala, da sem shujšala!

Saj ta pristop lahko res ustreza nekomu, ki rabi pošteno brco v rit, ker jo bo zagotovo dobil. Seveda.
nekomu, ki išče strokovnost, pa ne.
Za strokovnost se je pa treba obrniti drugam, k ljudem, ki se dejansko spoznajo na delovanje telesa.

Živijo! Jaz sem pa probala Lineo Snello, zdaj pa obiskujem WHB, ki deluje na isti princip a cenovno dostopen vsakemu. Z rezultati sem zavoljna (9kg izgubljenih v štirih mesecih).

Jaz sem z Lineo shujšala in danes držim težo. Sem tip, ki bolj zaupa tistim, ko so dlje časa v tem in imajo izkušnje in zato raje plačam več. Toliko več pa tudi ni.

Pozdravljeni, ravno končala 10-kratni tretma v LS. Ne rabim neke drastične izgube kg- bolj gre za oblikovanje telesa. V tisti komori mi je bilo žal po telovadbi malo slabo. Dali so me na telovadbo v komoro ali na kolo. In savna po telovadbi. Kar se tiče prehrane- hvala jim za koristne napotke, da sem spoznala kaj delam narobe. Moja želja je bila 4 kg cca, preoblikovanje telesa. Izgubila nisem skoraj nič po 10-ih obiskih, s tem, da sem upoštevala navodila za hrano. Ker je zadeva draga ( in ker sem pričakovala recimo vasj1,5 kg/mesec), sem zaključila z obiski. Nisem neki full navdušena, razočarana pa tudi ne. Vzdušje je pa fino.

Živjo, ravno sem zasledila to debato o Linea Snelli. Jaz imam izkušnje z njo, definitivno samo in vse najboljše kar je mogoče. In ja, dokler nisem sama preizkusila nisem verjela. Hodim točno eno leto izgubila sem 37kg in 182cm. Najboljša investicija!! Lansko leto tak čas se mi je ob prvem obisku Linea Snelle življenje obrnilo na glavo. V pozitivnem smislu. Sama nikakor nisem mogla shujšati, preizkusila sem vse, od nupota,herbalifa,brez oglikovih hidratov, ah vse, da o teku in telovadbi ne govorim. Ampak Linea Snella je res efektivna bomba, ki te kar stopi maščobo, samo ko se uležeš v termoslim. To je komora z IR žarki, s temperaturo 38 C in v kateri delaš vaje, katere ti predhodno predpiše tvoja osebna terapevtka (ona je tista, ki te vzpodbuja, meri, svetuje prehrano poleg vsega pa še oseba, s katero povežeš zaupno prijateljsko vez). Za prikaz kako to sploh zgleda najboljše da si vtipkate na Youtube –linea snella in poleg termoslima je tudi termobike. Ta dvajsetminutna vadba v termoslimu ali na termobiku porabi do 3x več kalorij v istem času kot bi bili v fitnesu. Halo?! To je noroooo dobro. Kaj lahko še sploh želiš več? Po vadbi in osvežitvi pod tušem te čaka še bodywarm to je neke vrste savna, katera učvrsti kožo in vzdržuje elastičnost (saj je to zelo pomembno, da ni odvečne kože, ker me mnogi sprašujejo če imam odvečno kožo, ampak zahvaljujoč bodywarmu je nimam). Zame je to vsakič ‘nagrada’ za dobro opravljeno vadbo, kjer uživam 15 minut v aromaterapiji evkaliptusa, odklopim možgane in samo uživam, ob tem pa še moje telo odpravi zastajanje tekočine v telesu in skrbi za elastičnost kože. In v tem letu moram kar potrkati, tako se mi je izboljšal tudi imunski sistem, da nisem bila nič prehlajena. Tako, da sem res noro zadovoljna. Imam program snellystar, kateri ti za povrhu vsega garantira, da zgubiš v 10 mesecih 100cm. No meni je v 10 mesecih uspelo izgubiti okoli 165cm tam nekje. Poleg fizične vadbe imajo kot dodatne terapije na voljo tudi presoterapijo, elektrostimulacijo, ultrazvok kavitacijo,vakuum, bodywraping, vse že vključeno v star program, torej brez doplačil. Vrjetno se sprašujete, kaj pa zdaj ko sem izgubila 37kg? Sedaj še vedno ostajam v linea snelli na nadaljevalnem programu, saj hočem s tem nadaljevati in obržati težo. Poleg tega pa se še dodatno malo učvrstiti in ‘zradirati’ še zadnje šlaufke. Zato bom sedaj prešla iz termoslima na vibracijsko vadbo, katera je super za učvrščevanje telesa.
Aja, pa še to.. verjetno vas zanima kaj jem? VSE, polnovrednega izvora. Kruh, testenine, zelenjavo, sadje, vse. Ja in s tem hujšam. Ker so mi lepo prikazale kako naj pravilno jem, da telo potrebuje za hujšanje hrano in ne stradanje. Jaz sedaj pojem enkrat več kot včasih brez slabe vesti. Čisto drugače gledam na hrano, jem zato, da živim in ne živim več za to, da jem. 5 obrokov na dan, brez vsakršnega kompliciranja. Tako, to nekako bi bilo z moje strani, upam, da vam je pomagalo in, da se vidimo v Linea Snelli in kakšno tudi rečemo  In da se ne boste spraševali ali sem resnična ali ne, kliknite na mojo zgodbo http://www.lineasnella.si/zgodbe-o-uspehu/nina-stamcar

Nina Štamcar

Punce tko je – če rabite nekomu mastno plačat, da vas včasih mal ujčka, včasih pa mal v rit sune, ker se ne znate same – potem je LS za vas – samo kaj pa ko bo tretmajev konec? Boste našle samodisciplino? To se je treba vprašat preden zmečeš cel kup denarja. Drugače pa brez pripomb – zadeva resnično dobro dela. Moja sestra je shujšala 26 kg pri njih…potem je cca eno leto pridno držala težo, no zdej pa spet na debelo zapravlja za LS tretmaje, namesto da bi imela mal samokontrole. Včasih je res treba nekomu plačat, da ti pove da čips in čokolada ob 11h zvečer redita… A je tolk težko dojet, da zadošča samo to da se malo kontroliraš pri hrani, pa pol ure hitre hoje na dan, pa je zadost da držiš težo…če je treba pa kilce dol dat, pa zmanjšaš ogljikove hidrate in povečaš beljakovine v svoji dieti…sama sem na ta način po porodu izgubila 12 kg in to čisto brezplačno 🙂
Verjemite vase in zadevo rešite same, dinarčke pa raje zapravite za novo garderobo, počitnice al jih pa v štumf stlačite. Če je meni uspelo, lahko tudi vam.

New Report

Close