Najdi forum

Odprl bi temo o Predatorju – letalcu, ker želim da se govori o njemu. Najprej kdo je to ? To so najbolj fizična bitja v vesolju živijo v samih globinah lahko bi se reklo pekel. Pekel je najbolj fizičen svet kar obstaja. Oni so razlog da mi imamo um. Oni so nam dali um. In vsako človeško bitje ima pristni um pristno naravo in ta predatorjev um. Predator je razlog za notranji dialog, če želimo se znebiti predatorja moramo živeti brezgrajno življenje to je življenje brez prepuščanj to je pot bojevnika. Kaj počne predator žre nam energijo. Kako jo žre ko ima človeško bitje izbruhe čustev on poje to energijo. Mi bi morali meti svetleč plašč zavesti mamo le eno črtico lih tako da se premikamo. Iz nas je naredil kos mesa namesto da bi bili to kar v resnici smo magična bitja. To kar mi sedaj imenujemo miti in legende so povesti moči starih ljudi, ki so še vedno bili magična bitja. Sedaj obstaja predator vse bol viden vse bol očiten. Mi imamo zaprte klavne živali v različnih hišah lahko jim rečemu kurniki. Predatorji nas imajo zaprte v človečnikih tako kot v filmu matrica le da ni tako fizično ampak je tako da je blatna senca prpopana na naše energetsko telo. Če ne verjamete se vprašajte zakaj se bojim za hrano če sem sit. Zakaj delam stvari ki mi škodijo pa čeprav to vem. Zakaj delam stvari ki mi jemljejo energijo. Predator se lahko zamaskira v katero koli stvar katero koli religijo katerokoli znanost katerokoli znanje povsod je lahko. Kar določa ali je v nečem predator ali naša resnična narava se vprašamo kakšna namera je v tem kar počnem če je namen tak da delam nekaj iz strahu ali jeze ali čearkoli je predator. Če delam nekaj kar izžareva življenje, brezgrajnost potem je to prava človeška narava.

Hvala za pozornost upam do boste objavili :D.
PS
Če koga zanima naj si prebere knjige avtorjev: Carlos Castaneda; Taisha Abelar; Florinda Donner Grau; Armando Torres.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close