Najdi forum

Lepe praznike

Lepe praznike želim vsem:

( … kliknete na znamko … , na ozadje … , na vrata … , na okno … , na led … , na svečko … in si pričarate milino … )

Veronika

Naj vam novo leto 2007
nakloni spoznati prave ljudi,
storiti prave reči ,
ubrati prave poti .
S R E Č N O !

Tudi jaz želim vsem skupaj čim bolj srečno in zdravo leto 2007! 🙂

Gordana ******* Upanje je nekaj mehkega, kar se spusti na dušo in zapoje melodijo brez besed. Nikoli ne obmolkne in najslajše zveni ob nevihti. (Emily Dickinson)

Tak čudno je naše življenje,
srečno in hkrati nesrečno,
in kratko je naše življenje
in eno samo za večno.

… pesem se včasih konča,
preden se je začela,
brez zemlje in brez neba
kot roža nedozorela.

Tak čudno je naše življenje,
srečno in hkrati nesrečno,
– o pesem nedokončana –
in eno samo za večno.
( K. Kovič )

SREČNO 2007!

Iskal sem Atmana, iskal sem Brahmo, hotel sem razkosati in razluščiti svoj jaz, da bi v njegovi neznani notranjosti našel jedro vseh lupin, Atmana življenje, božansko, poslednje. Pri tem pa sem izgubil sebe.

Hermann Hesse

L.p. Vaš učenec Danail N.

Čas spomina
in jutrišnji dan
sta ena družina,
kot leva in desna dlan,
kot prednja in hrbtna stran
sveta, ki ni dokončan.

Kar so ti dali v dlan,
je zapuščina,
z njo si zaznamovan,
da jo preneseš na sina (…)
(T. Pavček)

Modrost pomeni, da se zavedamo zmotljivosti svojih nazorov in mnenj ter negotovosti in minljivosti stvari, na katere smo se najbolj zanašali.

Tvoja razredničarka
Veronika
(… ki se te je, po toliko letih, iskreno razveselila …)

Hvala za pozitivne vibracije. (Res je. Imam sina_ dva in pol prstka let). Povej_te, kako lahko pomagam. Imam podjetje. Ljubim psihologijo, katero si mi v pravem času plasirala. (tikanje mi ne gre_zato vljudno prosim za dovoljenje_še enkrat!)

S spoštovanjem; Danail

Dragi Dane, brez zadržka.

Ko smo se srečali na petnajsti obletnici mature, smo pogrešali tebe. Ko ste se srečali na dvajseti, ni bilo mene (ker sem se spopadala z drugimi težavami). Vse bolj se približujemo trideseti obletnici. Takrat, če ne prej, bova (s)pila najino bratovščino.

Midva se nisva videla (že) šestindvajset let! … In sedaj se srečava tukaj, na tem mestu, na nekem drugem “planetu”, v nekem drugem času, kjer govorimo o drugačnih vsebinah. Žal. … Kaj te je pripeljalo na naš forum ?… ali si po pomoti zašel na to mesto?!

Veseli me za tvojega sinka! ( Moj 19-letnik je letos maturant na isti šoli, kjer smo se srečevali mi, 1979 – 81 …)

Naša generacija se je razšla z naslednjimi mislimi:
“Kar je bilo, je minilo.
Kar bo, še ni prišlo.
Obstaja le točka, v kateri se
srečata preteklost in prihodnost.
In v tej točki je vse naše življenje!
(Tolstoj)

Drži se, Dane! Hvala za tvojo pozornost, ki me je ganila. Lahko mi pišeš tudi na e-mail, če klikneš zgoraj na moje ime.

Pozdravljam te
Veronika
(razredničarka)

New Report

Close