Najdi forum

LEDENA KRALJICA

jaz pa mislim,da je taka zenska ena najbolj zazeljenih,ker ze z videzom in mimiko da vedeti,da je ne more vsakdo doseci.In tisti ki to vejo,se zanjo se bolj trudijo 🙂

POPRAVKI TVOJE PREFREKTNE SLOVNICE IN PRAVOPISJA:

Avtor: Beybi ()
Datum: 09-07-01 23:13

Simon
Ko sem brala tvoje pismo oz. sporočilo so mi lasje po konci stale. Prosim te prvo se nauči pisati prav slovnico in nato piši na računalnik. Pa brez zamere upam, da bodo tudi ostali mojega mnenja. Ne si mislit nisem najstnica, da ti to pišem ampak rada prebiram kaj mladina piše nimam nič proti mladini edino pišite prav slovnico, da vas kaj razumemo, če te pa še kaj bolj podrobno zanima pa poglej(srednja leta, ki je ena gospa odprla temo glede slovnice.
L. P.

Pravilno bi bilo:
Ko sem brala tvoje pismo oz. sporočilo, (VEJICA!!!) so mi lasje po koncu STALI.
Prosim te, (VEJICA), PRVO SE NAUCI SLOVNICE (slovnice se ne pise, kot si napisala ti) in nato piši na računalnik. Pa brez zamere, (VEJICA) upam, da bodo tudi ostali mojega mnenja. NE MISLI SI (ne si mislit, halooo??!!), nisem najstnica(VEJICA) da ti to pišem, (VEJICA) ampak rada brebiram KAJ PIŠE MLADINA (besedni red), (VEJICA) PROTI MLADINI NIMAM NIČ (besedni red), (VEJICA) edino UPORABLJAJTE (kot sem že rekla se slovnice ne piše!) prav slovnico, da vas kaj razumemo, če te pa še kaj PODROBNEJE (nepravilno stopnjevanje) zanima, (VEJICA) pa poglej NA FORUM srednja leta (srednja leta sama po sebi ne pomenijo nič), KJER je ena gospa odprla temo glede slovnice.

Najprej se pomete pred svojim pragom…!!!!

Verjetno je v tem današnjem, včasih ne preveč prijaznem načinu življenja ranljivim, nežnim dušicam še težje preživeti. In si nadenejo masko, s katero hodijo o svetu.
Neke vrste obrambni mehanizem najbrž.

Allegra mislim, da si zadela v polno

Čestitam

Men se pa zdi taka ženska prou morasta. Po karakterju so povecini pesimisticne. Kot bi ji bilo kaj hudega na svetu…

Haha ta post je iz 2001 čist isto napisano oziroma prepisano

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close