Najdi forum

ok, pa še moško mnenje:

prav ima živa…

v razmerju, pa naj si bodi to zakon, koruzništvo ali samo odnos fant-dekle, so pomembne naslednje zadeve, ki so med seboj povezane kot veriga:

ljubezen+spoštovanje+zaupanje

če ena ene od teh ni, ni odnosa, ni ničesar

kot pa to velja za razmerje, velja tudi za vsakega človeka posebej, najprej moraš imeti sebe rad, sebe spoštovati in si zaupati, svojim sposobnostim, svojemu mnenju, intelektu, izgledu…

zrak je ugotovila, da tega zaupanja ni, ker je pač odkrila neko skrito številko in kot večina žensk (ne vse, samo tiste brez jajc !), se izogiba direktni konfrotaciji s fantom, čeprav nima ničesar izgubiti

zaupanje v fanta je že itak izgubila, torej je brezsmiselno iskanje kdo je lastnik te številke oz. katera ženska je to

za varanje sta potrebna dva, fant in druga ženska, ker pa je v zvezi z zrakom fant in ne druga ženska, je potem nepomembno, katera je

fant je tisiti, ki je (če je) varal

hkrati pa zrak vara sama sebe, kajti z tem, da pogreva včerajšnjo juho dvomi vase in še vedno ima neke iluzije o tem odnosu

pa še to:
sem poročen, sem tudi moški, poleti, ko ženske oblečete majčke in prsi brstijo, oči pač trpijo, moški smo pač taki

ampak…

tu se neha, pogledam že, vendar, svojo ženo imam rad, jo spoštujem, ji zaupam in ker je meni dobro , ne dobro, odlično ob njej, ne bom zapravil njenega zaupanja s tem, da bi s katero skočil čez plot, pa četudi moja ne bi nikoli te zvedela

jaz bi vedel…

Konfrontacija z moškimi je vedno taka, da on vse negira.. Pa če bi ležal na goli žesnki, bi še vedno trdil da ni bilo nič in da se je slučajno znašel v situaciji.
Seveda, da sem govorila z njim, pa pravi, da to je samo neka kolegica in nič drugega.. Jaz pa vem da s kolegici si ne dopisujem cmok.. mislim nate ipd.
Res med nama na žalost ni več nič.. in zgodba je končana, čeprav sem dala 1000000% v to zvezo.. in tudi moja čustva so še vedno prisotna, ne morejo zabledet v pičlem enem mesecu.

Hvala vse

ha,ha tale odgovor je pa najbolji do zdaj :)))))
res dober nasvet!!!!!!!!!!!

Hay!

Srečnica tvoja žena, da ima takega moža..zelo pohvalno.Škoda le, da so dandanes takšni moški v manjšini!

lp

mikimiska

PRI SVOJEM FANTU, RAZEN ČE NISO TO PODATKI, KI JIH DRUG DRUGEMU NE ZAUPATA!!!

Potemtakem bi bilo tebi čisto vseeno, če bi vedela, da ima tvoj fant neko dekle v tel. shranjeno pod moškim imenom, dej no, ne bit tako zaupljiva, ker ziher nisi…

No pa le nisem edina,ki tako misli…ni lepo bit druga struna na kitari.

Če bi bila oseba napomembna, bi bila shranjena kot ONA in ne kot ON!

Čestitam, tako se govori!
Šele ko zaupamo sebi, lahko brez vsakega strahu zaupamo tudi drugim.

LP, ena Eljka

Meni je pa zvestoba v življenju pomembna. Pombembno je tudi, zakaj pride do nezvestobe, predvsem pa, zakaj koga privlačijo ljudje, kateri delujejo (ne vemo, kaj se v resnici dogaja) nezanesljivo. Mislim, da se iz tega lahko naučiš kaj o sebi, to pa je v življenju še kako pomembno.

Brez različnih strun ne pride do čarobnih, večzvočnih melodij,zato je meni tudi tvoja struna dobrodošla.

Zaupanje in spostovanje, to je najbolj pomembna stvar pri partnerstvu. Ce tega ni, partnerstvo nima pomena.
Zaupanje je odvisno od obeh. Ce je katerikoli partner zatezen, posesiven in ljubosumen, sledi nezaupanje. Zato dobro premisli, ce nisi tudi ti krivec temu.

ljubosumje ne nastane samo od sebe.. ženske se ne rodijo zatežene, jih moški naredijo.

Aja?

Torej se (po tej logiki) tudi moški rodijo nedolžni.

Ženske pa iz njih “naredimo” pijančke, lažnivce, prevarante?

———————————————————————————

Dokler so za vse drugi “krivi”, težko naredimo premik v sebi.

Nimas prav. Ljubosumje in zatezenost izvira v nepravih odnosih. To pomeni, da ni zaupanja.
Ves, tudi sama sem imela ze podobno storijo, vendar nisem bila ne ljubosumna, ne zatezena. Odkrito sem se pogovorila s partnerjem.

Noben moski ne sme vplivati nate, v smislu, da postanes ljubosumna in posesivna. Poglobiti se treba v sebe, v svoje pomanjkljivosti in jih pocasi zaceti popravljati, kajti ljubosumje, zatezenost… te samo ovirajo in spravljajo v grde situacije.
Tisti, ki ima s tem probleme ima probleme v sebi.Zaupaj si, imej se rada, pa bo vse vredu.

Podpišem ta post od prve do zadnje črke!

Zrak!

Prizadeta, “oropana”, žalostna, jezna, zapuščena…si v svobodno jutro zapojem “Pusti soncu v srce….”.

Zrak razumeš!?
Saj se ne da čez noč spreminiti filozofije, samo ti toplo svetujem, poglej nase…
Kako je rekla Živa2x, bo na dolgi rok več zadovoljstva.

New Report

Close