Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca KOŽICA NA PENISU

KOŽICA NA PENISU

pozdravljeni,
imam partnerja starega 20 let in ko sva hotela prvič imeti spolni odnos (oba sva še devičnika), sem opazila da mu kožica ne gre čisto nič čez glavico. že nekaj časa poskušava pa nama nikakor ne uspe. enkrat se mu je kožica sicer zarolala nazaj vendar nato po koncu masturbacije ni hotela nazaj in je šel k urologu in jo je samo potegnil nazaj dol. tudi po tem dogodku kožica ne gre čisto nič čez glavico. ali je to problem in potrebno obiskati zdravnika?

LP

Pozdravljena
To je gotovo problem in več kot očitno moti, zato bo verjetno treba spet do zdravnika in zelo verjetno tudi na poseg.
lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni,
zanima me še, če imate mogoče kakšne podatke kje pri urologu je najkrajša čakalna vrsta in če privat urologi vzamejo tudi na napotnico?

LP

Pozdravljeni
Podatke o urologih, ki jemljejo napotnice, najdete na spletni strani zzzs, tam so navedenie tudi njihove čakalne dobe.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Dober vecer!

Jaz imam eno vprasanje ki sem ga sicer zasledil ze zgoraj ampak vseeno. Star sem 17let. Ko je penis v normalnem stanju pred spolnim odnosom ali mastrubacijo mi kozica gre lepo gor in dol in nic ne boli ali pece. Ko pa je penis v trdnem stanju in imam spolni odnos ali mastrubiram gre kozica gor in dol samo ne cez celo glavico. Sedaj pa nastane drugi problem po koncanem spolnem odnosu ali mastrubaciji me malo boli in pece. Drugi dan po tem pa me zelo boli in pece tako da se skoraj neupam dotaknit penisa. In ko se tusiram in si hocem kozico potegni cez glavico da se umijem si je nemorem ker me tako pece da res nemorem. Zdaj sem probal na silo da vidim kaj se dogaja in kozica je zelo rdeča. Ko je potegnem cez glavico se pred glavico naredi taksna zgubana kozica kot da jo je prevec. In pa Se ko se dotaknem glavice me isto malo zaboli in pece. Ucasih se mi je to naredilo ce sem Imel spolne odnose veckrat na dan ali vec ur. Sedaj se mi to naredi pogosto tudi po eni mastrubaciji. Zanima me vaše mnenje glede tega? Ali bo treba h zdravinku? Al kaksna krema?

Resnicno se zahvaljujem za odgovor ker to je nevzdržno.

Hvala in lep pozdrav

Dober večer
Ja, v trdem agregatnem stanju se organ poveča, kožica pa prav nič in ker je pretesna, se lahko zatrga in tiste razpoke potem pečejo. S kremami je že možno omiliti ali skrajšati tiste pekoče srbeče tegobe, kožica pa s tem ne bo nič širša in zna biti, da bo slej ko prej treba do zdravnika.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

zdravo

star sem 14 let pa mi kožica v nobenem stanju ne gre čez glavico, če pa poskušam me začne zelo pečt in bolet.
sem bolan, se rabim nujno posvetovat z zdravnikom??

Pozdravljeni
Po 14 letih bi bilo primerno, da se oglasite do zdravnika. Ne gre za ure ali minute, a težavo bo treba razrešiti in ne verjamem, da vam bo uspelo kar samemu doma.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Lep pozdrav.

Imam en problem..Star sem 18 let in ko je penis v normalnem stanju gre kožica čez glavico normalno ko pa ”stoji” pa ne gre.

Do zdravnika?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Ali lahko seksam ce kozica ne gre cez glavico ko imam erekcijo?

Seveda lahko, a zna biti moteče.
lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Lep pozdrav !

Včeraj sem imel operacijo fimoze. Sedaj pa me zanima sledeče: na listu, ki sem ga dobil po operaciji piše da glavni ovoj okoli spolovila odstranim šele čez 2 dni. A ovoj je okoli glavice že dodobro krvav, zato se mi zdi smiselno da bi ga zvečer zamenjal (spral samo z vodo, s kamilicami pa začel jutri)

Hvala !

Pozdravljeni
Ne verjamem, da boste tisti material kar z lahkoto potegnili iz rane in pri tem ne potrgali tudi česa, kar ne bi bilo treba. Ne zdi se mi nič tragičnega, če počakate do jutri, da vam to naredi zdravnik ali sestra, če seveda ni premočilo gaz da kaplja z njih.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, na korenu glavice penisa (tam kjer še gre čez kožica) mi je začela odstopati koža od glavice.
Videti je kot da bi se odlepila (ne znam drugače opisati). V bistvu je pričela koža odstopati od penisa že za glavico in sedaj skupaj z odstopanjem kože na glavici penisa tvori povezano celoto odstopljene kože. Nerodno je, da je tam najširši del glavice in se med spolnimi odnosi drgne v vagini. Bojim se da se bo odstopanje s spolnimi odnosi nadaljevalo. Med spolnim odnosom se pojavljajo določene manjše do srednje bolečine ravno na tem delu. Za kaj gre? Ni mi čisto jasno, kako bi se sama od sebe lahko sedaj zalepila. Prosim za nasvet kako naj ukrepam. Hvala za odg, Majski

Pozdravljeni
Nekako si ne predstavljam najbolje, za kakšno težavo naj bi šlo….na najširšem delu glavice je normalno, da tam kožica ni pritrjena in če je, je to kvečjemu zarastlina, ki se je sedaj razrešila in ko se to področje “pozdravi”, tudi bolečin ne bi smelo več biti.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

pozdravljeni..
star sm 22..tko js nism imeu nikoli vecjih tezav z penisom..in po zadnjem spolnem odnosu mi kozica ni v normalnem stanju.. pac preko glavice mi gre tezje al pa negre..in se mi je pac nekako stisnila oz zozala..ko sm jo parkrat dau gor pa dol so se mi pa nardile ranice… (v zadnjih dneh sem imeu kr aktivno spolno zivljenje in mastrubiranje skupaj) je lahko to vzrok tega nastanka? zarad “preobremenjenosti”oz prevec drgnjenja? in se lahko to pozdravi samo od sebe.. (se pac ne ukvarjam z njim nikakor) al moram nujno k zdravniku?
hvala za odg 🙂

Pozdravljeni. Ja, mislim, da je bila kožica preobremenjena od vsega drgnenja. Ko se posledice obdrgnenja celijo, je kožica manj elastična in zato ne gre čez oz razpoka, potem peče ipd, predstavljajte si to kot nekakšno krasto nekje drugje na koži. Doma lahko poskušate z mazanjem s kakšno mastno kremo, če ne bo šlo, pa k zdravniku. Aja, pa privoščtite ji nekaj dni bolj umirjenega življenja.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

star sem 15 let. pri sedmih nekaj takega sem bil pri urologu ki mi je kozico potegnil cez glavico… priznam da sem vse skupaj zelo zanemaril pac povrsna higiena… pred dvema dnevoma sem se odlocil da si zopet potegnem kozico cisto cez glavico.. najprej je bilo malo tezko vendarr po dnevu vaje gre vse kot tekoce.. sedaj mi gre kozica cez ze tudi v erekciji… vendar me v erekciji se malo zateguje. kaj mislite da se bo vse skupaj se malo raztegnilo kot se je prej? lp

Pozdravljeni!
Tudi jaz imam eno vprašanje. Star sem 24 in po samozadovoljevanju, mi je otekla kožica na glavici penisa, pa me zanima kaj bi to bilo in ali je nevarno?
Moram pa povedati, da to ni prvič kajti enkrat se mi je že zgodilo in je izginilo po parih urah. Upam, da bo tudi tedaj.

V naprej hvala za odgovor.
Lp. Matevž

New Report

Close