Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Konzilij december 2011

Konzilij december 2011

Pozdravljene!

Mogoče katera izmed vas pošto čaka konzilija v GK LJ? No mogoče nam bo lažje, če počakamo skupaj :), …. upam, da se bo katera pridružla, lp

Hej! Tudi jaz čakam pošto konzilija. Sem slišala, da naj bi bil v ponedeljek, 5.12., tako da lahko pošto pričakujemo ta teden.. Držimo pesti!

Živjo! Jaz sem dobila pošto s konziija v ponedeljek, 05.12., sicer iz MB. Tam le piše, da so naju uvrstili na seznam, o točnem postopku zdravljenja, pa naju bodo še obvestili. Kako dolgo se še potem čaka?

Jaz ne vem, kako je v MB, v LJ piše, da pokličeš na kliniko in ti dajo številko. Tam se tudi dogovoriš, kdaj spet pokličeš (ko dobiš M) in kdaj prideš na prvi spovet

V MB boš čakala na povabilo na razgovor še 3 do 6 mesecev (računaj tam nekje 5 mesecev).

živio,tako je tudi meni sestra rekla v mb. ko sem poklicala in jo vprašala,če bom na vrsti aprila ali maja,mi je rekla,da raje reče,da ne kot ,da bom razočarana. da mi bo povedala rajši najdaljšo dobo čakanja in to je 6 mesecev,skoraj me je kap,sem se mogla kar vsesti,tako me je presenetilo. pa sem za prvi razgovor že čakala od 1.4.2011. te čakalne dobe ti voljo res poberejo.rafi

oj oj, ali katera mogoče čaka iz GK LJ?

Ja, jaz cakam iz Lj. Upam, da je res, da je bil v ponedeljek in da dobimo posto konec tedna

Cebelica2011, jaz sem klicala v torek, ker so založili ene papirje od moža… pa je rekla, da bo šlo še ta mesec naprej, tako da ne verjamem, da je v LJ konzilij že bil… bo pa v kratkem

O, super, da si povedala… da ne bova razočarane, če ta teden ne bo pošte. Upam pa, da bo kmalu, ker potem gredo verjetno kaj na dopust 🙁

Cebelica2011 na kaj pa čakaš? Jaz na IUI, privč…

Js tud čakam na papirje in naj bi dobila konc decembra al na začetku januarja. Papirji so šli naprej 29.11. in sem zelo neučakana. Čakam na postopek IVF v Lj GK.

Dobrodošla Anjuška, potem obedve čakava na isto pošto… upam, da bo kmalu …. Mogoče katera kaj ve kdaj bo konzilij v LJ?

Živjo punce,
za mano je prvi IUI (zdaj čakam rezultate :)) v LJ, pa vam na kratko opišem postopek (da vbam bo malo lažje):
– UZ 10 dan (ker je bila sobota se je to dogajalo v stari porodnišnici. Gužva za znoret!)
– isti dan stopka (folikle sem imla velike 20mm in 25mm) ob 23 uri (daš si jo sama doma oziroma greš k dežurni sestri v zdravstveni dom)
– v ponedeljek ob 8.30 pride partner oddat seme v Leonišče (tam tudi podpiše izjavo, da se strinja s pstopkom), ob 10.30 pa ti zdravnik z neko cevko vbrizga njegovo “bogastvo” direkt v maternico. Postopek traja cca 2 minuti in je kot navaden pregled. Sestra Tatjana ti da še eno inekcijo za domov, ki si jo daš 6. dan po IUI (za podporo nosečnosti). Ponovno se špikneš sama. In to je vsa umetnost. Test imaš 17. dan kar pri sestri Tatjani (seveda, če ne pride M). In potem čakanje…
Jaz sem imela takoj naslednji dan rahlo roza izcedek, ki se je tud isti dan ustavil. Špika me po jajčnikih in trebuhu od tretjega dneva naprej, tako da skoz letam na WC, če se je slučajno ulilo, ampak zaenkrat je to to. Bolj se bliža “tist slavni” 17. dan, bolj me je strah, kaj bo…
Tako, toliko iz “prve roke”. Držim pesti za vse vas, da bodo sami ++++

Mančka, super. Držim pesti za +++ 🙂 🙂

korinam,sedaj imam tudi jaz pošto in čakam ,od 9.12. sem na čakalni listi v mb in sploh ne vem kako naprej,ali poklicati,ali samo čakati.kaj si storila ti,mi lahko zaupaš,rafi

Sedaj čakaš na novo pošto s katero te bodo povabili na prevzem protokola v MB (tam dobiš recepte za KT in list na katerem ti piše datum začetka injekcij, datumi UZ in predvideni datum punkcije). Na to pošto se ponavadi čaka tam cca. 5 mesecev.

Živjo punce,
sem dobila pošto konec novembra(za ivf), klicala in dobila številko, pokličem pa januarja( prvi dan m.) ::)

Pozdravljene,

mancka upam na tvoj +++, kako si drugace, kaj neucakana? No jaz pa sporočam, da sem posto dobila v sredo:)… a mogoce katera ve, oz. ti mancka…ce je za IUI tudi kaksna stevilka oz. ce je potrebno poklicati za stevilko?

Živjo,
hvala Brina BB. Sem ful vesela, da si dobila pošto. Zdaj bo pa vse šlo ful hitro :))) Ja meni so številko dali že takrat, ko sem dobila vse listke (napotnico za SPB, mož pa za spermiogram) in so mi jo kar napisali. To je samo evidenčna številka. Ko poklieš prvi dan M sestro Tatjano je ne rabiš povedat. Ona ti bo dala datum za prvi UZ (ti imaš tudi 10. dan a ne :)) Kdaj pa boš dobila M? Sestra Tatjana mi je rekla, da zadnji teden v decembru ne delajo IUI (prazniki, dopusti,…), tako da bi jaz mogla poklicati prvi dan M v januarju, če bo treba seveda :). Drugače mi je pa tole čakanje nočna mora, stalno me nekaj špika po jajčnikih. Najhuje je bilo 4. dan po IUI, ko nisem mogla naravnost stat, sicer je minilo kar hitro ampak predstavljaj si paniko kaj je zdaj narobe. Pa še krvav izcedek sem imela naslednji dan po IUI, da je bila mera polna. Sicer se trudim ne mislit na vse to, ampak psiha dela svoje,… Bolj se bliža dan D, bolj me je strah, če bo tole uspelo,…
Držim pesti za vse nas :)))

New Report

Close