Najdi forum

Imam problem s kondomom, in sicer ga ne dobim gor, nekako prek glavice se gre, nato pa nikamor in me zelo boli ko ga probam dobiti prek. Je pa normalne velikosti.
Punca pravi naj se ne sekiram zaradi tega, ceprav se zaradi tega nisma seksala in sma se ze oba 2 trudila, da bi ga dobila gor….

Po moje sta kondom narobe obrnila.

Moraš ga obrniti tako,da se lahko odvije.

Miki, očitno pojma nimaš, kako se ga uporablja. Verjetno ga najprej celega odrolaš, potem pa ga probaš navlečt na tiča. Tako sigurno ne bo šlo. Na vsaki malo boljši znamki kondomov imaš navodilo za uporabo.
Drugače pa gre takole: na trdega tiča oz. na glavico ga natakneš takšnega kot je zapakiran (se pravi zrolan), stisneš tisti majhni rezervoarček za semensko tekočino, da spustiš zrak in ŠELE potem ga odrolaš ko celem tiču. Pazi še na to, kako ga boš snemal dol. Pa veliko uspeha.

Tocno tak sem nardil ze najmanj 20x, obrnil 100% prav in se vedno ne gre!

Ja pol maš pa sigurno predebelega tiča, poskusi z velikostjo XXXL, ta bo garant šel gor!

al pa reč stari mami da ti enga seštrika za tvojo veličino

Dobijo se tudi kondomi nekoliko večje in udobne velikosti…pozanimajta se..preden ti ga punca natakne naj ga nekoliko odvije, kakšen cm ali dva , mogoče bo lažje…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close