Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom koliko za izdelavo mansarde?

koliko za izdelavo mansarde?

samo delo ali

Cena za vse me zanima. Za delo in material (za stene, okna, vrata, parket, izolacijo, itd.). Koliko bo to stalo, če je mansarda veliko 100m2? In pa približno koliko časa bo trajala gradnja?

kar se tice materijala je odvisno ane kaksna okna ,parket itd to je odvisno od vas,kajti danes je toliko trgovin z raznimi akcijami ponudbami ane

Okna npr. bodo velux. Ampak, če rečem med 20000 in 30000€, je to kar približna cena? Ali je 30000€ preveč? Marca-aprila prihodnje leto nameravamo graditi, pa me zanima, če bo do jeseni narejeno?

S. strikes again!

Ah seveda,mansarda je narejena cca 10dni,parket cca.5 dni.okna so notri v cca 2 dni

Hvala za pomoč.

S. strikes again![/quote]

sej takoj vidiš ANE,ANE,ANE hahahaha

Lp Tomaž, nam lahko zaupate e-mail, za bolj detaljen dogovor okoli same mansarde. Pravkar smo v fazi izdelave mansarde velikosti cca 55m2

Lp!

jst tud znam mansardo nardit 10 evr,komplet ajd piste
mater ze mam delo jupiaaaa,gre kdo pomagat ajd kajzarca pa copic gremo drmat

Živijo!

Zanima me, če kdo mogoče ve, koliko okvirno nanese v totalu izgradnja mansarde montažne hiše? Mansarda je popolnoma neizdelana, brez inštalacij, potrebna je izolacija, pa podi, knauf, itd… Zanima me cena za cca. 100 m2, brez notranje opreme…
Hvala 🙂

Barbara

KROVIK BREZ ZAMERE,NE PRETIRAVAT Z CENO,NAM JO JE EN FANT NARDIL ZELO,ZELO POCENI IN ELEKTRIČAR KAR JE RACUNAL JE RAČUNAL OKOLI 1000E VSO NAPELJAVO ITD,MALO SE ZRESNITE S TEM CENAM ALOOOOOOOO!!!!!!!IN JE NAREJENO VSE KOT JE TREBA V PIKO!!!!!!!!

Povejte točne podatke.Koliko m2,kateri materiali,z računom ali brez,cena itd.Imate laminat za par eurov kvadrat ali imate parket za 40 eurov kvadrat…Končna cena je v veliki meri odvisna od kvalitete materialov.Da se narediti poceni ali pa drago,to pa je odvisno od investitorja katere materiale želi imeti vgrajene…

Pozdravljeni mamika 37,

verjetno ste spregledali podatek, da je mansarda v celoti neizdelana. Torej je potrebno v zakup vzeti, da je potrebno izdelati vso elektro inštalacijo, razvod centralnega ogrevanja z radijatorji, predelne stene iz knaufa z vmesno izolacijo, izolacija strehe ter zapiranje s knaufom, polaganje npr. laminata, strešna okna. Ravno zato sem napisal grobo ceno, ki vključuje vse to. Seveda je cena lahko tudi dosti nižja, če se nekateri parametri izključijo iz del, ali pa sem slabo razumel kaj je potrebno vse narediti iz totalno neizdelano mansarde.

Lep sončen pozdrav!

NAM JE EN FANT DELAL IMELI SMO CCA 90M2 ANE IN JE BILA ELEKTRIKA KOMLET NAPELJAVA Z OMARICO ,MATERIJALOM OKOLI 1000E ANE IN SMO IMELI 24 LUCK,POTE NAPELJAVA ZA CENTRALNO JE BILA CCA 600E. KNAUFAR JE UZEL ZA DELO 1500E IN JE BILO VELIKO SKATEL ITD. PARKETAR JE RACUNAL 1300E +700E PARKET IN MATERIJAL ZA KNAUF JE BIL CCA 2500E.IN JE NAREJENO V PIKO,NULO.

tilen2, mamika37 = Silvester, bog te nima rad.

Kaj sem jst kaj zopet kaj si spet pameten kaj ti ne pase prepricaj se kdo in kaj pise jasno,BOG TEBE NIMA RAD KAJ SELE HUDIC in ne mi tezit.

Jest tud nisem silvester, saj mi pise da sem gal.

Ja tilen2 pa vsekan si tudi čez glavo da pišeš pod drugo ime in nimaš poguma,otrok!

No ja, kot kaže število pekovskega peciva na forumu strmo narašča.
Ker pa se očitno šele učiš pisati ti predlagam, da se tega lotiš pod nickom npr. “žemljica”.
Važno je, da je hrustljavo zapečeno.

LP, Mojca

New Report

Close