Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Koliko velikega imate rade

Koliko velikega imate rade

Hehe..evo sm su prou zmert…sm mislu da je manjsi…:) obseg korena 13.5 glavce17..doug pa kr 20…sm biu kr presenecen..je pa res da se nism ukvarjou z douzino.
Aja pa punca je med drobnimi pa ga prou lepo sprejme vase…sicer znam uporablat orodje tko da na suh ga glih ne zabijem do konca..k je pa ogreta ga pa komot ..je pa vedno treba met mal obcutka…se se nobena ni prtozla da je prevelk..zgleda da tehnika pomembna tako pri vecjih kot pri majhnih:)

Moj je pa ku ena kocka 10 × 10. Lohk tut gor pir postavim.

Punce, kakšen se vam zdi penis dolg 13cm in ima obsag 14cm. Star sem pa skoraj 14 let. ali je to normalno?

Moj moz ma 26 cm.sm cist zadovoljna.ce kera trdi d jo boli ko je z vecjim al je kitajka alpa ji WD40 posodim. Pri majhnih tickih je pa itak tehnika vazna xD… Pa se cele das u usta…

moj fant ima 16cm pa je najin seks božanski

To je tko a ne…
Vsaki svoje pase..
Povprecna dolzina na svetu je 13 cm…
torej kar je nad 13 cm je nadpovprecno..

upam da sem vam malo polepsala dan

pa prosm ne se kregat..ta tema je neskoncna…

Kaksne se vam zdijo mere 18cm, obseg 13 cm

Možev je 22 – 23 cm. Na začetku je bil velik problem, ker je tudi obseg konkreten, ampak sva odkrila položaje, v katerih ni problemov.
Idealna dolžina je 14 do največ 18, ampak bolj kot to je pomemben obseg in tehnika.

Moj je cca 16cm dolg
Obsega pa se nism meru

Hej punce men je pa ful všeč dolg 25 cm ma moj tip in mi je noro

jaz mam rada 6 cm dolžine in 24 cm obsega…

js mam pa dolgega 16 cm če ga kera hoče pofafat

Eden najbolj realnih in resničnih komentarjev na tem MONu.

Moj fant pa je taksen kot ce bi biu narejen ravno zame, ravno dovolj širok in velik. Obozujem sex z njim res.

I jas sam veliko punc imeo.
I ako je vam dobar njegov mali ne znači da če i ostati sa vama ak neznate ništa drugo nego seksat i štimati nokte i frizuru. Treba znati pospremit kuču i sakuhat, recimo sarmu ili pasulj.

Kak si vriščala?
haleee–lujaaa-hhh
haleee–lujaaa-hhh

ali veliki a?
a-aaaa-aa-a-aaaa-a-aaaa-aa

še eden z majhnim……………..

Js mam pa najmanjsega tu gir, v trden stanju je dolg 6cm in ima 5cm obsega, enkrat sem bil s punco ampak je rekla, da ji je premajhen in ga ni cutila :/ pomoc prosim, ker sem res obupan ze 🙁

Jaz pa mam 16 cm, ampak je zelo ukrivljen navzod. A še ima kdo tak problem? Se da to kako rešiti s kakimi vajami?

Sicer ne vem kak pomeni beseda navzod, ampak najbrž gre za prirojeno stanje – tak je pač zrastel. Ljudje se pač razlikujemo med seboj. Z vajami se tega ne da odpraviti. Če tebe/vaju kurvatura (ukrivljenost organa) ne moti pri “dejavnosti” potem se ni za ubadati s tem. Ok, lahko bi šlo za Peyronijevo bolezen, a brez pregleda je to zgolj ugibanje brez prave vrednosti…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close