Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Kje res poceni kuhinje in ostalo pohištvo?

Kje res poceni kuhinje in ostalo pohištvo?

Sem ti odgovorila že na drugi temi, mogoče ti pride prav: Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.

Mi smo pri njih naročili in bili ful zadovoljni. Poceni, kvalitetno pa še zmontirali so jo nam.

http://kuhinje-rk.si/akcija.htm

Odgovorila sem ti že na drugi temi, prilepim še sem, mogoče ti pride prav: Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.

Piši za brezplačni izris, nimaš kaj izgubit: http://www.gros-novak.si/brezplacni_izris_kuhinje.php

Mi smo pri njih naročili in bili ful zadovoljni. Poceni, kvalitetno pa še zmontirali so jo nam.

http://kuhinje-rk.si/akcija.htm%5B/quote%5D

http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=27316

Poglejta, če imajo v Mercator Pohištvu, kaj cenovno ugodnega in kvalitetnega. Lahko kupita na zeleno piko.

Poceni kuhinje in čist solidne ima Garant Polzela, velikokrat so še dodatni popusti!
Sigurno boljša kvalteta kot kakšen DIPO

jaz sem kupil kuhinjo v Dipotu z vsemi aparati in je super + 5 let garancije sem dobil ker gre za nemške kuhinje Nobilia. lahko ti pošljem fotke, ker super zgleda.
Garant s temi sploh ne moreš primerjati

Dipo prodaja Pino kuhinje in Impulz.

Glede na to, da naj bi ti prodali kuhinjo, bi ti lahko vsaj povedali, katere znamke imaš, oziroma bi ti morali !
Garant in Pino ter Impulz so v istem razredu kuhinj in jih brez problema primerjaš.
Primerjave so zaželene, zato, da ljudje vidijo, kaj dobijo in da jih ne nategnejo in prodajo kuhinjo kot Nobilia, ki je v resnici Impulz ali Pino.
Nobilio ne prodaja Dipo, ampak Rutar in še cca 10 drugih prodajaln.

maxxx hvala za info vendar nimaš prav. Na vseh vodilih piše nobilia. Na garncijski izjavi piše nobilia. Za kuhinjo sem dal 5000 z vsemi aparati in vem kaj sem kupil. ponovno povem, da z Garnat ne moreš primerjati. Naj se vsak prepriča. To je samo moje mnenje. da je nobilia se grem stavit v kar češ. lp

Na vodilih Nobililnih kuhenj ne piše Nobilia, temveč Hettic, to so namreč vodila, ki jih Nobilia uporablja !

Še enkrat Rutar prodaja Nobilio, Dipo ne.Je pa stavba povzana, tako, da lahko teoretično prodajalec proda v Dipotu tudi Nobilio.V praksi je to verjetnost enaka tej, da te zadane strela.

Med Garantom in Nobilio pa ni omembe vrednih razlik.Nekatere stvari ima boljše Garant, nekatere Nobilia.

Maxx prav imaš glede vodil, očitno kuhinje prodajaš ko si tak dobro podkovan.
Tudi sam sem kupil Nobilio v Dipo in to precej ceneje kot pri konkurenci.
Ima pa sestra Garantovo kuhinjo, že ob dobavi nam je bilo slabo, celotna kuhinja v škatlah razstavljena, vse elemente je bilo potrebno sestavljati, od predalov naprej. Vence in senčne letve žagati, to tudi približno ni primerljivo z Nobilio, Impulsom ali Pinom kjer je tovarniško že vse narejeno, elemente dobiš že montirane, vence odrezane..itd. Glede razlik z Garantom se močno motiš.

Maxxx,verjetno je tebe zadela strela,da primerjaš Nobilio z Garantom.To je enako kot da bi primerjal BMW 5 z Cliotom.Sicer pa sem v Dipu kupil kuhinjo Impuls kako leto in pol nazaj in sem zelo zadovoljen.Z ženo sva kolebala med blok kuhinjama Nobilio in Impuls,ampak na koncu sva se odločila za cenovno ugodnejši Impuls.Sicer pa Dipo prodaja tudi Nobilio,vendar naju je prodajalec prepričal ko je stopil v predal najine kuhinje,poleg tega pa ima Impuls enako garancijo kot Nobilia.

LP,krastač

Kakšen BMW 5.V najboljšem primeru Fiat uno letnik 2004.
Govorim pa iz lastnih izkušenj, ker imam doma Nobilio.Kuhinja še ni stara 4 leta in ogrodje pri eni omarici se je napihnil, vodilo pri spodnjem predalniku se zatika.Takrat sem jo vzel, ker sem potreboval majhno kuhinjo za prehodno obdobje.
To, da je stopil v predalnik je najbolj osnovna in cenena trgovska finta, ki obstaja.Isto bi lahko naredil v Nobiliji ali Garantu ali xy kuhinji.Praktično vsa vodila, ki se jih danes dobi na tržišču omogočajo, da lahko nekaj sekund zdržijo težo odraslega človeka, pod pogojem, da v predalnik, ki je v trgovini namenjen “prezentaciji” dodatno ojačajo vodila na korpusu.

maxx pomoje maš Garantovo kuhinjo z enoletno garancijo doma, ker če bi imel nobilio bi vedel da imaš 5 let garancije na leseni del kar pa seveda vključuje tudi vodila. Kje pa si jo nabavu, mogoče so ti pa samo rekli da je nobilia? 🙂

Primerjave so zaželene, zato, da ljudje vidijo, kaj dobijo in da jih ne nategnejo in prodajo kuhinjo kot Nobilia, ki je v resnici Impulz ali Pino.

Živjo, kdo ve ali ima Ikea kake že sestavljene komplet kuhinje? Iščem manjšo kuhinjo, preprost raven sestav z vsemi aparati. Kar sem videla v katalogu so samo večje, jaz bi pa rabila kuhinjo cca 3m. Tisti bolj vešči nemščine ali pa tisti, ki hodite v Ikeo bi najbolje vedeli.
Imela bi brez hladilnika, pomivalni ni nujen. Važno je da ima korito, štedilnik in pečico.

Maxxx vidim da si se se malo pozanimal o kuhinjah ampak se vedno premalo da bi svetoval-Jest imam kuhinjo iz Dipa,in probaj uganiti proizvajalca-Nobilia.In sem z njo super zadovoljen,kar se tiče vodil so pa kot že sam veš vrhunska in zgleda da so mi ojačali vsa vodila na predalih,ker zdržijo.In tudi sem imel srečo, ni me zadela strela.

Hinko in ostali zaenkrat še zaposleni “svetovalci” v Dipotu.

Nobilijo prodajajo pod različnimi imeni:GA,Rutar,Kerin-Povirk,Varia,Dolnov,Il ambienti,Lesnina,A-les …
Če bi res prodajal Dipo, kar ne drži, bi bila bedarija brez primere.Zakaj.
Tako Rutar, kot Dipo reklamirata garancijo najnižjih cen.Rutar trdi, da če enak izdelek v roku 10 dni najdeš drugje ceneje, garantirajo nižjo ceno in dodatni 10 odstotni bonus.
Dipo trdi enako, da če v 10 dneh enak izdelek najdeš ceneje takoj povrnejo razliko v ceni.
Besedilo je praktično enako, ker spadata oba pod isto firmo.
Torej bi narisano kuhinjo z ponudbo odnesel iz Dipota 50 metrov stran v Rutar in nazaj in zniževal ceno v nedogled.

Zato Nobilio prodaja Rutar in Dipo kuhinje Pino in Impulz.

Če temu ni tako in je Dipo v zadnjih mesecih dodal v prodajni program Nobilio, je oseba Hinko,Zdene,Krastač,Simonnn resnično odkrila način, kako lahko prideš do nove kuhinje za kakih 100 eur.Greš od Dipota v Rutarja in nazaj in nižaš ceno v nedogled.

En lep praznični pozdrav vsem.

Dragi Maxxx,ne zdi se mi logično kako bi v isti firmi kot ti praviš (Rutar,Dipo) hodil gor in dol in niževal ceno če je to ista firma.Kot jest vem oglašujejo to kar ti praviš velja za konkurenco kar je tudi logično.Ker je pa to ista firma mi je še toliko bolj logično da obadva prodajata Nobilio,drugače ne vem kako je meni ratalo dobiti Nobilio v Dipu?
Kot sem ti že prejšnic napisal pojdi malo naokol in preveri kaj in kje se kaj prodaja.

Želim te vesele praznike,in brez zamere sam res bi bilo dobro da za stvari v katere nisi 100% prepričan ne drezaš.

LP

Pozdravljeni,

lepo prosim, dajte mi povedat, kako sploh vem, da imam nobiliO?..na ploščicah ob straneh predalov ni nič napisano (kot po navadi pri EWE vsaj vem), ampak so prazne, nikjer znamke, da je nobilia.

?

Hvala

t.

Maxxxx,

Kuhinje Nobilia so naprodaj v Dipo že od odprtja….

….zato ne seri….

New Report

Close